Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Майк Куінсі - Ченелінг його Вищого Я - 21 жовтня 2016


Майк Куінсі - Ченелінг його Вищого Я - 21 жовтня 2016

Mike Quinsey

Небагато людей знають, що дуже тривалий час в космосі була війна між силами Ілюмінатів і Космічними Істотами. Це стало можливим, тому що Ілюмінати повторно направили трильйони доларів на їх секретну Космічну Програму. Відбувалися битви, щоб зупинити повний захват ними влади на Землі. Якщо б вони досягли успіху, то Земля дійсно б стала тюрмою. Населення було б повністю під їх владою, оскільки вони здійснили свій план екстенсивного скорочення населення Землі до керованого розміру.

Проте, хоча битва ще не закінчилася, сили Світла утвердили себе як передову владу. Це - тільки тема часу перед тим, як вони зможуть заявити про перемогу і перемістити основних членів Ілюмінатів. Вони будуть розміщені там, де вони не зможуть більше заважати вашому прогресу у напрямку до встановлення Нового Віку. Еони часу ви були не в змозі прогресувати так, як ви бажали, але скоро ви зможете бути вільними, щоб йти своїм власним шляхом і піднятися вгору у вищі виміри. Проте, спочатку треба багато чого зробити, щоб повністю ввести Новий Вік. З допомогою ваших космічних друзів, досягнення, які були утримані, зможуть просуватися вперед. Ви швидко ввійдете в сучасні часи безкоштовної енергії і самозабезпечення. Природно, що багато помічників допоможуть вам, щоб встановити Новий Вік.

Заплановані необхідні зміни, щоб надати вам можливість просуватися вперед і тільки чекають правильного часу, щоб спочатку провести ревальвацію валют. Як тільки це відбудеться, то можуть розпочатися багато проектів, які включають поширення необхідного устаткування, щоб зробити вас самозабезпеченими енергією. Очевидно ці зміни не можуть відбутися швидко, але ви очевидно будете знати, що початок зроблений. На всіх стадіях вашого прогресу за вами будуть спостерігати Вищі Істоти і їх присутність буде вашою гарантією, що усе продовжуватиметься так, як планувалося, щоб швидко рухати вас в Новий Вік. З таким розвитком подій ваші позаземні друзі зможуть частіше безпечно відвідувати вас і допомагати, якщо треба.

До тих пір, поки не зможе відновитися вільна Преса, вам треба шукати достовірні джерела інформації. Нині є умисні спроби заплутати вас, випускаючи брехливу інформацію. Проте, було б правильно сказати, що все більше людей розуміють правду, і їх не так легко обдурити. Ілюмінати будуть під контролем, але їх фаворити все ще продовжуватимуть їх власні спроби приховувати правду. Правда вийде і ніщо не зможе її утримати. Навіть зараз багато людей набираються хоробрості вийти вперед, щоб "сказати те, що вони знають" і з плином часу все більше і більше слідуватимуть їх прикладу.

Знайте, що темні сили ніколи не мали свого власного шляху, і саме тому про їх дії з більшою готовністю повідомляє преса, яка процвітає на сенсаційних історіях і "поганих" новинах. Реальні новини контролюються і поки немає свободи, щоб повідомляти все у неприкрашеному вигляді, ви ніколи не узнаєте усіх істинних подій, що мають місце на або поза межами Землі. Коли дозволять обставини, то ви швидко отримаєте факти про ваш час на Землі, і багато побрехеньок вашої історії будуть скориговані. Через те, що з’явиться можливість повернутися назад в часі, вам будуть надані відповідні факти, щоб підтвердити це.

Коли все, що вам дороге змінюється, то це може турбувати, але зрозумійте, що все знаходиться у безупинному стані змін, тому що старому не має ніякого місця в майбутньому. Ви ростете, оскільки ваші рівні свідомості збільшуються, які є природним результатом вищих вібрацій, в яких ви живете зараз. Проте, як раніше вказувалося, є певний резон в тому, що певні духи не можуть досягти рівня, який дозволить їм продовжити підніматися. Ці духи продовжуватимуть свою еволюцію шляхом, відмінним від тих, хто піднявся, оскільки вібрації зростають. Знову підкреслюємо, що усі духи знайдуть себе точно там, де їм треба бути, щоб продовжити свою еволюцію. Немає ніякого вибору, оскільки ви не можете знаходитися на рівні вищому, ніж ваші власні вібрації.

Зараз більшість з вас повинна знайти своє місце в останні дні старого віку, який швидко замінюється вищими вібраціями. Для робітників Світла це означає, що вони мають знаходитися там, де потрібні ваші знання і навички, щоб довести інших до кінця і допомогти їм вознестися. Багато духів нічого не знають і не розуміють цього періоду, який вони проходять, але в тому разі, якщо вони кращу частину своїх життів посвятили служінню іншим, то вони піднімуться. Просто в усіх обставинах робіть все можливе і пробуйте відноситися до усіх духів з Універсальною Любов'ю. Якщо ви помилилися, то не хвилюйтеся, тому що, поки ви вчитеся на таких дослідах, ви все ще продовжуєте підніматися.

Отже не здавайтеся при будь-яких обставинах, а спробуйте утриматися на вашому духовному шляху. Ваші наставники звичайно знаходитимуться на вашій стороні, і якщо ви "прислухаєтеся" до них, то вони зроблять усе можливе, щоб утримати вас на шляху, який ви вибрали. Якщо ви вважаєте за краще молитися, коли вам потрібна допомога, то це прекрасно, оскільки в ті тихі моменти ваші наставники можуть зблизитися з вами. Вони вразять вас своїм повідомленням і вам порадять слідувати за ним, навіть якщо ви не можете бачити результат. Якщо ви приймаєте неправильне рішення і збираєтеся йти в неправильному напрямі, то вони зроблять все, щоб змусити вас змінити напрям. Пам'ятайте, що вони – вознесені Істоти, які знають, через що ви проходите, і мають досвід, щоб направити вас таким чином, щоб ви дотримувалися вашого життєвого плану.

Ймовірно, цей місяць буде мати велике значення, оскільки певні дії, які мають місце, ймовірно, призведуть до деяких позитивних результатів, які вас порадують. Ваше терпіння було екстраординарним, оскільки ви багато разів чекали події, які не матеріалізувалися точно так, як передбачалося. Одна з них, яку ви легко згадаєте – кінець 2012, коли офіційно почався Новий Вік, який, здавалося, пройшов без будь-яких великих подій. Все ж на одному рівні вони відбулися, як вас інформували і відколи в цей час відбувається багато подій, то це допомагає проявитися Новому Віку. Ви шукали фактичних змін, але не могли бачити нічого, а вони мали місце. Відколи в цей час ваші рівні свідомості піднялися і озираючись назад ви, можливо, погодитеся, що зараз ви більш обізнані на свідомому рівні.

Ви чекали з давніх пір, щоб звільнитися від випробувань і нещасть життя в нижчих вібраціях. Проте, усе продовжується і в деякому відношенні гарантує, що завершальний результат буде на вашу користь. За винятком незначних труднощів шлях до вашого майбутнього ясний, і ви досягнете рівнів, які гарантують ваше благополуччя і щастя. Я залишаю вас з любов'ю і благословеннями, і хай Світло осяє ваші дні і шлях до завершення. Це повідомлення надійшло від мого Вищого Я.

У Любові і Світлі.

Майк Куінсі.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge