Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Mike Quinsey - СаЛуСа, 23 жовтня, 2015


Mike Quinsey - СаЛуСа, 23 жовтня, 2015

Час рухається все швидше і вам здається, що його ніколи не вистачає, щоб виконати завдання, які ви поставили перед собою. Все ж ви справляєтеся і багато досягаєте, працюючи для Світла. Багато хто з вас поширює його по всьому світу, щоб внести свою частку в те, щоб привести Світло до Землі. Ваш успіх такий, що Світло зараз настільки потужне, що не можна зупинити залучення навіть більше духів. Іноді ви були розчаровані і у той же час очищали планету від негативності, яку створили еони років тому. Все-таки, це надавало можливість багатьом духам знайти Світло. Проте, прийшов час, коли повинен маніфестуватися Новий Вік і з ним будуть прискорюватися розумові дії. Владу Ілюмінатів урізали і як ви ймовірно знаєте, вони більше не можуть використати свою ядерну зброю. Ми часто підкреслювали пункт, що наші кораблі зависали над їх бункерами і роззброювали їх. Ні за яких обставин їм не дозволяється користуватися нею і ми переконалися, що вони повністю це розуміють.

Ви призначаєтеся для вознесіння і нікому не дозволяється це зупинити. Справи на Землі можуть здаватися безладом, але настільки багато чого відбувається, що ми не здивовані. Очисний період у розпалі і потрібно зробити шлях для повної маніфестації Нового Віку. Старим шляхам доведеться змінитися і багато які з них потрібні перед тим, як ви зможете скористатися новими винаходами, які ми збираємося надати вам. Найвигідніший з них – звичайно модуль, який дозволить вам самозабезпечити усі ваші потреби в енергії. Ви вже узнали про це, але потрібен час, щоб принести вигоду кожному. Будьте упевнені, що ми знаємо ваші потреби і ми повинні задовольнити їм так швидко як можливо, і як тільки дозволять обставини.

Ми маємо багато способів допомогти вам швидко зайняти своє місце в Новому Віці, тож будьте упевненими, що ми готові. Ми просимо вас бути упевненими у вашому майбутньому, оскільки ми готові бути на вашій стороні впродовж періоду зміни. Ми добре знаємо, що вам потрібно і з нашими передовими технологіями ми зможемо задовольнити ваші вимоги без будь-яких проблем. Ми можемо провести обережно навіть дистрибуцію, оскільки не маємо ніяких труднощів з цим. Коли ви догадаєтеся про розмір деяких наших кораблів, завдовжки в декілька миль, то ви зрозумієте, чому ми упевнені у наших здібностях. Ми хочемо, щоби ви у швидкому темпі забезпечили усі ваші істотні потреби, і ми маємо засоби, щоб зробити це.

Дорогі, ми знаємо, що ці часи дуже вас розчаровують і ми робимо усе, що ми можемо, щоб полегшити ваші обставини. Є випадки, коли ми не можемо проявити свої наміри, оскільки ми повинні тримати наші методи в таємниці. Проте, ми скажемо, що нічого не може залишатися нами непоміченим, навіть якщо це приховано від зору. Вам треба пам'ятати, що наші технології далеко просунулися від ваших теперішніх здібностей. Це звичайно дає нам перевагу, коли ми протистоїмо вашим темним силам. Проте, ми обмежені в тому, що ми можемо зробити для вас, оскільки є часи, коли ви повинні знайти свій власний шлях, через ваші власні здібності. Якщо ми робили певні речі за вас, то це виключило б можливість навчитися тому, що вам було потрібно і тому нам доведеться триматися осторонь.

Ви маєте своїх лідерів і ми захищаємо їх в їх роботі, тому темні сили не можуть іти своїм власним шляхом. Необхідна хоробрість і рішучість, щоб стійко протистояти їх спробам зруйнувати це. Є багато хоробрих духів, які здійснюють свою роботу для Світла, незважаючи на спроби їх зупинити. Результат цього – стійкий потік інформації, яка допомогла людям зрозуміти, що відбувається в цей специфічний час. Найбільш важливо, щоб люди не тільки знали, що відбувається, а також розуміли значення цього. Ми можемо упевнено сказати, що усе проходить успішно, але вам доведеться побачити ширшу картину, щоби повністю це зрозуміти.

Що стосується вашої Сонячної Системи – вона під контролем і інші Істоти, як наприклад SPECTRE, нещодавно приєдналися до нас, щоб підтримати ваш захист. Така сильна система доречна, тому ми не сумніваємося, що ви зараз захищені від втручання. Тому ви можете бути упевненими у безпечній подорожі до завершення вашого часу у вашому теперішньому вимірі. На особистому рівні, з вами є багато духів, які спостерігають за вашим добробутом і допомагають вашим життєвим планам. Отже, ніколи цей час не був таким важливим, як зараз, і ми бачитимемо, як ви завершуєте вашу поїздку через нижчий вимір до наступного у вашому фізичному тілі.

Ваше достовірне джерело інформації – Інтернет, проте вам доведеться бути обережними, оскільки темні сили вводять брехливу інформацію, щоб вас заплутати. Більшість з вас, хто підняв ваші вібрації мають інтуїцію, і це – надійний шлях перевірити правду того, що розміщується перед вами. Якщо є сумніві, то залиште інформацію без уваги до тих пір, поки ви не узнаєте, чи істинна вона і ви не зіб’єтеся з істинного шляху. Ви маєте багато достовірних джерел інформації і мудро залишатися вірними тим, які виявилися правдивими. Девід Уілкок – таке джерело, яким багато хто з вас користується з упевненістю, і він – абсолютне джерело інформації. Навіть його "атакують" через його роботу, але він повністю захищений силами Світла. Є звичайно інші джерела, якими ви можете користуватися з розсудом. Якщо те, що ви чуєте або читаєте, здається вам не правильним, то відкладіть це убік доти, поки ви не зможете бути упевнені.

Багато робітників Світла залучаються, щоб донести правду, але доти, поки Ілюмінати не будуть переміщені, дуже важко надати повну історію. Вона сильно відрізняється від тої, про яку більшість вас знає, і не допомагають ті, хто пропонував себе в якості експерта, оскільки вони також були введені в оману. Ось чому ми часто рекомендували, щоб ви пристали до достовірного джерела, якому ви довіряєте. Тому будьте відкриті для нових ідей і думок, навіть якщо вони йдуть проти вашого теперішнього розуміння. Коли правда буде оприлюднена, то ви будете здивовані тим, що вас так довго вводили в оману і тримали у викривленому часі. Наразі, ви повинні насолоджуватися плодами ваших відкриттів і рухатися далі вперед. І хоча виникали нові ідеї і винаходи, темні сили мали таку владу, що вони ставили їх на полку і використовували їх тільки для себе. Зрештою ви їх не упустите, але вам довелося прилаштуватися до важчого життя, ніж було потрібно.

Я – СаЛуСа із Сиріусу і тепер можу висловлюватися вільніше, оскільки темні сили втрачають свою владу над вами. У теперішніх обставинах, знання можуть бути небезпечними, якщо вони хочуть зберегти їх для себе. Незабаром це повністю зміниться і почнеться ера свободи слова, коли ви зможете висловлюватися без побоювання. Вже ваші уми відкриваються до певної міри, і ви більше запитуєте про те, що вам розказували в минулому. Продовжуйте вашу хорошу роботу і не бійтеся наслідків, оскільки ви будете захищені. Я залишаю вас з моєю Любов'ю і Благословеннями і чекаю часу, коли ми зможемо зібратися разом.

Дякую СаЛуСа.

Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Травень 30 2020 | Contact | Add to Favorites