Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Майк Куінсі – 25 травня 2018


Майк Куінсі – Ченелінг його Вищого Я – 25 травня 2018

Mike Quinsey

Час починає проходити навіть швидше, ніж раніше і це певна ознака того, що зміни прискорюються. Багато змін чекають свого проявлення, які дуже бажані і вітатимуться усіма. Старе повільно замінюється новим і стає очевидним, що Новий Вік йде повним ходом. Людство починає розуміти, як їх присутність на Землі впливає на планету, і сподіваються відокремитися від тих речей, які продовжують підтримувати негативні вібрації. У цьому відношенні багато було зроблено через створення невеликих груп відданих людей, які роблять все, щоб привести гармонію до кожного. Це також притягає більше людей, які прагнуть нести більше Світла до Землі. Позитивні ефекти ростуть, як снігова куля і допомагають піднімати вібрації ще більше і це усе досягається в дуже важких і виснажливих обставинах.

Розділення між тими, хто підтримує Світло і тими, хто підтримує негативні вібрації збільшується увесь час, і воно досягне моменту, коли призведе до великого підняття свідомості. За цей період часу був рух, щоб створити більше гармонії на Землі і успіх досягнутий в тому, що усунута не лише загроза війни, але і люди вибирають мирне співіснування, яке об’єднає народи різних країн. Марність війни, яка призводить до смертей мільйонів духів, вже нетерпима, коли можна досягнути співпраці доброзичливими обмінами і рішенням, і залишити війни в минулому. Це показує готовність багатьох країн об'єднатися в загальному прагненні досягти свободи і щастя.

Людей заохочують думати про Новий Вік і надають ідеї, які повинні прискорити їх просування, що призведе до створення винаходів для поліпшення життя і економії часу. Людям при владі вже були надані знання, щоб діяти, але там продовжується опозиційний рух тих, хто хоче тримати "статус-кво". Будьте упевнені, що нічому не буде дозволено перешкодити просуванням, які нададуть вам нові винаходи. Ті, хто стоїть на шляху їх введення, будуть переміщені, і ніхто не зможе блокувати такі просування.

Молодші покоління мають інший умонастрій, і здатність бачити шляхи забезпечення миру там, де старші покоління терпіли невдачу. Це не критичні зауваження їх спроб вирішити проблему, але іноді ви так ускладнюєте це, що не можете побачити виходу. Очевидно, що люди мали достатню кількість війн і загибелі людей, і прагнуть про рішення, щоб зупинити різанину і марну втрату людського життя. Кармічні уроки були вивчені і не залишається нічого, щоб подовжувати безцільну смерть і деструкцію. Настав час відкласти усі відмінності убік і вчитися жити разом, як один, в щасті і люблячій співпраці.

Люди по своїй природі – люблячі і уважні до інших, але мають упередження, які часто змушують їх бути дуже холодними і не здатними виразити свої почуття. З підняттям вібрацій це неминуче зміниться, оскільки люди стануть відкритішими в показі їх любові один до одного. Ви – одне Людство незважаючи на колір або релігійну віру, і немає ніякої причини, чому ви не повинні бути разом, і в той же час поважати відмінності, які є між вами. Настав час відкласти в сторону ті речі, які стоять на дорозі миру і цінувати ті відмінності, які підтримують ваше спеціальне місце в історії.

Як ви були поінформовані неодноразово, коли вібрації досягнуть певного високого рівня, то ті духи, які будуть не в змозі досягти того ж рівня будуть рухатися іншим шляхом, щоб продовжувати свою еволюцію, а ті, хто зможе продовжувати підніматися вгору, пройдуть увесь шлях до Вознесіння. Це – природний рух вперед, який надає вам можливість насолодитися повною свободою у вібрації, яка така чиста, що тільки правда може існувати. Тим часом ви поступово будете змінюватися на кожній стадії підняття і прогрес буде безперешкодним, не таким як раніше, коли вам довелося випробувати присутність нижчих вібрацій.

Ви представляєте тільки один аспект вашого Вищого Я і таким чином ви можете зосередитися на ваших життєвих дослідах. Зовсім мало знають про свій життєвий план і таким чином ви реагуєте природним шляхом згідно з вашим рівнем інтуїції і досвіду. Кожен життєвий план пристосований точно до ваших потреб і якщо урок добре вивчений, то він успішно представляє вам інший крок вперед і ніколи не доводиться повторювати його знову. Природно, що ви маєте думку відносно ступеня трудності вашого життєвого плану, але ви не приймете більше ніж ви можете впоратися. Зараз ви також знаєте, що ваші наставники пильнують за вами і надаватимуть свою допомогу, якщо вона потрібна. Вони мають засоби, щоб гарантувати, що ви дотримуєтеся вашого погодженого шляху, і вони також мають бажання, як і ви, щоб ваше життя було успішним. Це включатиме будь-яку форму карми, яку ви все ще не очистили, хоча треба сказати, що це буде те, що почалося з моменту, коли розпочався Новий Вік в 2012.

Мислено вам треба бути готовими до часу, який наближається, коли відвідувачі з інших планет відкрито прийдуть на Землю. Це відбудеться за домовленістю і відобразить в символічній формі перший офіційний візит інопланетян, які бажають мирного контакту і доброзичливої співпраці. Цього не станеться напередодні увечері, оскільки обставини на Землі мають бути такими, щоб не було ніякого ризику будь-якого втручання. Очевидно, що різні питання мають бути вирішені заздалегідь, щоб гарантувати мирну зустріч, яка повинна призвести до обміну інформацією, яка буде вигідна до обох сторін. Ваше майбутнє – Галактичне, хоча цей шлях ще попереду від того моменту, де ви знаходитеся зараз. Проте, ваша доля – бути Космічними мандрівниками і досліджувати велике. Оскільки вібрації піднімаються вгору, то ви також отримаєте вигоду з довшого життя, оскільки старіння ефектно понизить темп.

Навколо вас скрізь відбуваються зміни, оскільки старе ламається і уступає шлях новому, яке давно назріло. По всьому світу багато людей працюють над новими пристроями і системами, які швидко перемістять вас в Новий Вік. Життя стане більш толерантним і приємним, оскільки ви матимете більше часу для ваших власних пошуків. Ви швидко надолужите втрачені роки з усіма вигодами від досягнень, які довго затримувалися. Потрібний буде деякий час, щоб вони досягли кожної частини світу, але з новими технологіями це буде скоріше ніж ви можете ймовірно уявити. Хороші часи манять і будуть матеріалізовані відповідно до плану просування Людства, можливість якого планувалася дуже тривалий час. Ви вітатимете зміни, тож підготуйте себе, щоб насолодитися ними.

Я залишаю вас з любов'ю і благословеннями, і хай Світло осяє ваші дні і шлях до завершення. Це повідомлення надійшло від мого Вищого Я, мого Божественного Я і кожен дух має той же зв’язок з Богом.

У Любові і Світлі.

Майк Куінсі.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge