Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Майк Куінсі – 17 серпня 2018


Майк Куінсі – Ченелінг його Вищого Я – 17 серпня 2018

Mike Quinsey

Час просувається вперед і будьте упевненими, що вжиті заходи, щоб збільшити швидкість введення багатьох змін, які чекають свого представлення. Остаточно було розпізнано, що ситуація стає нестерпною і що люди відчайдушно чекають побачити реалізацію планів. Люди за своєю природою нетерплячі і наприклад, готові до введення ревальвації, хоча пройшло тільки декілька років, починаючи з першої згадки про неї. Поки вас заохочували знати, що приготування продовжуються, здавалося, що затримка була поза межами ваших очікувань. Очевидно, що це піднімало дух і були надані деякі певні новини з вказівкою вірогідного вибору часу. Щонайменше, це зменшило стурбованість людей і їх розум заспокоївся.

Раніше, ця проблема пояснювалася безперервним втручанням темних сил. Це стає більше підконтрольним і менш ефективним і ми знаємо, що ревальвація знаходиться в центрі вашої уваги. Звичайно, приготування вже здійснені, але в таку головну операцію залучено так багато країн, що як тільки речі можуть прогресувати, знаходиться маленька можливість для помилки. Це повинно початися і закінчитися через надзвичайно короткий час, щоб гарантувати безпомилковість процедури, отже це варте очікування, щоб гарантувати повний успіх. Це буде початком цілої серії змін, які будуть повільно, але безсумнівно рухати вас в Новий Вік. Вищі сили Світла будуть допомагати і гарантувати безпомилковість змін, а зловмисників або негативні впливи триматимуть на належній відстані.

Оскільки час лине, то стає важливішим, ніж коли-небудь, щоб ви сконцентрувалися на майбутньому. Людство, як колектив поступово стає потужнішим з його "думками" і ми передбачили перед цим, що ви узнаєте про це. Тому істотно, щоб ви почали контролювати це і уникати негативних думок або дій там, де можливо. Ви показали, що ви маєте силу і здатність контролювати це, досягши цього пункту у вашій еволюції. Оскільки ви робите подальші успіхи і вібрації продовжують підніматися вгору, то стане навіть легше залишатися в позитивному настрої.

На додаток до блакитних Авіан, багато хто з інопланетян знаходиться у нашій Сонячній Системі, очікуючи побачити, як відбудеться ваше Вознесіння і як ця подія буде святкуватися. Факт, що відсутня будь-яка гласність про це, не здається сумною справою, але зрозуміло, що нині, тільки маленький відсоток людей був би зацікавлений в цьому або фактично вірить в це. Проте, ми знаємо, що це не утримуватиме тих, хто залучений до цього і насолоджуватиметься своїм власним святкуванням незважаючи на усіх інших. Все ж, оскільки час прогресує, то усвідомлення таких духовних питань, що впливають на ваше майбутнє, буде більш видатним становищем. Ми посміхаємося вашому жарту, відносно темних сил, що це "салун сумнівних людей", але ми розуміємо його значення. Ми, можливо, знаходимося на високому вібраційному рівні існування, але все ще маємо схильність до гумору. У вас є вислів, що "сміх – найкращі ліки" і ми не можемо не погодитися з цим.

Ми розуміємо, що умови на Землі погіршилися і загальна недуга принесена меншістю, що панувала занадто багато. Проте, це зміниться, як тільки будуть вивчені уроки тими, на кого головним чином це впливає. Це щось із спадку попереднього Віку і певні групи на Землі повільно реагують на можливості, які надані їм, щоб переміститися у вищі вібрації. Багато хто працює за кулісами, щоб закрити ці питання і створити сприятливі можливості для мирного врегулювання. Кінець кінцем буде об’єднання, оскільки всі розуміють, що співпраця і справедливий розподіл – значно кращий шлях для встановлення миру. Також будуть діяти по лінії кроків, що включають ревальвацію, яка допоможе забезпечити основи майбутнього миру на Землі.

Правда полягає в тому, що майбутнє для людства не може бути таємницею занадто довго, оскільки багато досягнень, які затримувалися, повинні скоро бути звільнені, що дозволить досягти прогресу. Зміни впродовж цього процесу зроблять великий вплив на якість життя, найбільший приклад, це – вільна енергія і здатність користуватися нею вільно, щоб забезпечити необхідне гаряче водопостачання і теплопостачання, і багато побутових приладів, які можуть працювати з вільною енергією. Це також відкриє двері до нових пристроїв, які інакше можуть бути занадто дорогими, щоб використовувати їх зараз. Можливості – нескінченні і включають також альтернативні види транспорту. У багатьох випадках фундамент вже закладений і це залишається в секретності до надання дозволу на вільне використання.

У різний час вам постачали тільки маленькі шматки інформації відносно того, що принесе вам майбутнє, але зараз ви заслуговуєте бути більше інформованими. Просування не може затримуватися набагато довше, оскільки необхідно дозволити людям рухатися вперед після даного етапу прогресу. Це допоможе їм легше пристосуватися до майбутніх змін, до яких вони будуть готові. Прийде час, коли люди подивляться назад на даний період і будуть вдячними, що достатній прогрес дозволив придбати подальші вигоди разом з початком нового циклу.

Ви ніколи не перестаєте вчитися і скоро, оскільки ви пройшли наступний маркер, з’явиться інший. Проте, еволюція ретельно планується і допомагає повернути вибраним особам якості і необхідний досвід, щоб вести вас до наступної стадії. Доводиться встановлювати рівень, який в межах можливостей більшості духів, і дає достатньо часу для абсорбування інформації. Часто речі виглядають хаотичними впродовж короткого періоду, але зазвичай врегульовуються і готові до наступного підняття. Взагалі, вам ніколи не даєтеся занадто багато, щоб вивчити за деякий час, і в усякому разі пристосовано для вашого швидкого просування вперед, оскільки ви завжди заохочуєтеся до таких речей у вашому темпі.

Ніколи не забувайте, що ви усі маєте наставників, які супроводжують вас через багато ваших життів, і коли вони знають, що ви обізнані про їх допомогу і керівництво, вони зможуть тісніше співпрацювати з вами. Іноді, багато людей говорять з уявними компаньйонами і знаходять комфорт у цьому. Проте, розуміють, що вони зазвичай реальні і з захопленням контактують з вами. Ви іноді називаєте це вашою інтуїцією, але ваші наставники часто допомагають вам вирішувати проблеми і давати вам пораду, навіть попередження, якщо ви знаходитеся у будь-якій небезпеці. Приймаючи усе до уваги, фактично ви ніколи не одні і коли ви потребуєте, то вам можуть допомогти.

Я залишаю вас з любов'ю і благословеннями, і хай Світло осяє ваші дні і шлях до завершення. Це повідомлення надійшло від мого Вищого Я.

У Любові і Світлі.

Майк Куінсі.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge