Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Mike Quinsey - СаЛуСа, 24 липня, 2015

Mike Quinsey - СаЛуСа, 24 липня, 2015

Як завжди, багато чого, що відбувається на Землі, ви безпосередньо не усвідомлюєте. Навколо вас є зовнішні свідоцтва і взагалі люди відчувають зміни, які відбуваються. Вони можуть не знати, якими вони є в цей час, але вони відчувають витончену різницю в енергіях навколо вас. З ними приходить почуття змін, які межують з маніфестацією і відчуваються дуже позитивними. Так буде продовжуватися подібно до цього і рости до тих пір, поки кінець кінцем не настане підняття, яке можна відчути. Проте, дехто з вас буде не усвідомлювати цього, але ті з вас, хто працює, щоб підняти свої вібрації, без сумніву зрозуміють це. Це може бути вашим першим позитивним відчуттям змін, і ми знаємо, що багато хто відчуватиме підняття, що має місце. Вони повинні тривати і не буде ніякого повернення до старих нижчих вібрацій.

Ви навряд чи не помітили, що багатьом режимам важко підтримувати їх владу над людьми. Це триватиме доти, поки не зруйнуються старі шляхи і будуть представлені нові. Багато духів інкарнувалося в цей час з цієї причини і просто чекають можливості привести людей в Новий Вік. Багато чого вже заплановано і чекає правильного часу, щоб представити вам. Будьте упевнені, що як тільки зміни серйозно стартують, то вони прийдуть дуже швидко. Навколо вас збільшується кількість знаків, що ясно показують неадекватність старих систем і поломку ваших економік, які не можуть залишатися в їх теперішній формі. Рішення вже знайдені і коли з’явиться правильна можливість, щоб їх представити, ви переконаєтеся, що прогрес несподівано здійснив квантовий стрибок вперед.

Ті, хто має обгрунтований інтерес, щоб дотримуватися старих шляхів, будуть боротися проти змін, але марно, оскільки заплановані зміни вестимуть вас вперед. Деякі сприймуть, що нове може вступити тільки тоді, коли старе буде видалено і спробують затримати прогрес. Вони матимуть обмежений ефект по проблемах, оскільки шаблон вже встановлений. Стільки є затримок, які чекають моменту, коли можуть бути представлені. Оскільки вони відчувають нестачу розуміння, то багато хто схвильований тим, що відбувається злам старого. Проте, коли вони зможуть побачити перспективи, то збагнуть значення того, що відбувається. Зміни будуть більш масштабними, ніж ви змогли уявити, але потрібні, щоб збільшити швидкість вашого підняття у вищі вібрації.

Дехто запитує, що їм робити впродовж періоду змін, і ми пропонуємо жити нормальним життям, наскільки дозволяють деякі труднощі. Вони будуть недовгими, оскільки остаточна причина для них, так би мовити "очистити палуби" і дозволити проявитися новому. Це буде дійсно подія, коли ми зможемо нарешті безпечно і відкрито приземлитися на Землі, але даний час ще далеко, тож нам треба повна ясність в будь-якому можливому втручанні старої ієрархії. Поки лине час, ми підтримуватимемо наших представників на Землі і готові грати свою роль в забезпеченні змін. Кожен може кінець кінцем підключитися в деякій мірі, оскільки там багато роботи. Проте, не настільки, як ви можете уявити, оскільки ви будете мати переваги в знанні і устаткуванні, яке буде встановлено вами через багато років від того, де ви нині. Ми можемо допомогти вам облегшити багато завдань, які інакше здавалися б неможливими.

Ми сподіваємося, що ви починаєте отримувати відчуття нових енергій і можете встановити ваші очікування набагато вище, ніж раніше. Є багато того, що свідомо приховується від вас, і це дуже підніме вгору якість вашого життєвого шляху. Ви легко пристосуєтеся до нових умов життя, які будуть відкриті для вас усіх. Ви вже знаєте ідеї, які були розміщені перед вами, як потенціал для зміни. Фактично це, поза сумнівом, перевершить ваші очікування, і ви зможете відчути, що найбільші зміни - ті, які звільняють вас від того, щоб буквально стати рабами з маленьким вільним часом, щоб займатися вашими власними пошуками. Цей час цілком зміниться, але спочатку ви випробуєте життя без потреби в грошах, як ви розумієте це. Це ймовірно вимагає від вас занадто багато, щоб зрозуміти, як ви можете вижити без цього, але це вимагає іншого розуміння, яке відрізняється від того, як ви живете зараз. Головна різниця, що потреби кожного будуть забезпечені.

Зараз ви більше знаєте про мету життя на Землі, і що майбутнє має бути для вас більш спокійним і здатним дати раду будь-яким вашим дослідам. Для багатьох теперішній час є все ще викликом і очищенням карми, а іноді це - незавершені завдання, які повертаються до вас із вашого минулого життя. Це часи для завершення усіх старих проблем, але як і в усі попередні життя ви погодили план, який охоплює ваші потреби і допомагає вашій еволюції. Фактично, нічого важливого не трапляється випадково, незважаючи на те, що здається це відбувається. Ви усі маєте життєві плани, мета яких, - сприяти вашій еволюції і зазвичай так відбувається, оскільки ви маєте Наставників, які переконують вас слідувати їм. Вільний вибір – це щось, чим зазвичай користуєтеся перед тим, як ви вступаєте в життя, хоча вірно і те, що завершальне слово за вами.

Ви можете згадати історію Землі, знаючи, що ви внесли свій вклад в її через багато життів. Дійсно, Людство значною мірою отримало свободу дій, щоб створити своє власне майбутнє і те, що ви випробовуєте сьогодні – це результат. На початку, вашою метою було падіння вниз через інші виміри, але втративши контакт з вашим істинним Я, ви зайнялися створенням ваших власних законів і правил життя. Виклик мав показати, чи ви змогли б все ще знайти Світло і ваш шлях назад до Бога. Ми відчуваємо, що багато хто з вас упорався з цим завданням успішно і сьогодні ви допомагаєте іншим також знайти свій шлях назад додому. Ви стали витривалими у вогнях людського досвіду і зараз добре оснащені, щоб допомогти іншим, хто подорожує тим же шляхом.

Дорогі, є так багато різних пояснень, які пропонують пояснити, що таке життя і його мету. Це може спантеличити, але у цей час слідуйте за вашою інтуїцією і ви не будете далеко від правди. Також майте на увазі, що ваші Наставники завжди спробують допомогти вам, але це звичайно важко, якщо дух ще не визнав їх існування. Кінець кінцем ви знайдете Правду, тому зрештою це усе, що існуватиме.

Я – СаЛуСа із Сиріусу і насолоджуюся цими часами з вами, знаючи, що багато хто з вас зрозумів правду і упевнений в тому, що покине ваш нижчий вимір. Ви отримали хороші уроки, які були запропоновані і зараз готові, якщо це буде вашим бажанням, допомогти іншим, хто бореться, щоб знайти правду. Галактична Федерація чекає дня, який наближається, коли ми можемо зустрітися і працювати разом у Світлі.

Дякую СаЛуСа.

Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge