Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Mike Quinsey - СаЛуСа, 17 липня, 2015

Mike Quinsey - СаЛуСа, 17 липня, 2015

Час летить і події на Землі збільшують швидкість, надаючи вільний вибір, щоб вирішити, як жити разом зараз, коли ви випробовуєте результат ваших альтернатив. Очевидно, що ви не можете підтримувати систему, яку ви створили, оскільки вона рушиться і неадекватна вашим потребам. Дійсно, ви могла б сказати, що ви живете в позиченому часі і це вже стає очевидним, що ви не можете запобігти розпаду Людства. Вік за віком, ви пробували привести населення до процвітання, але в той же час не в змозі узяти найбідніші нації з собою. Проблеми зараз такі величезні, що надто пізно запобігти результату, - це розпад старих систем. Іншими словами ви будете вимушені змінити свій уклад життя, якщо ви бажаєте здолати проблеми, які ви створили. Це буде болючий процес, але він призведе до нового укладу життя, де вібрації будуть підняті настільки, що негативність практично не зможе існувати. Потім ви побачите, що можна підтримувати істинний шлях гармонії і миру і люди можуть жити без страху. Ми можемо запевнити вас, що це можливо, і оскільки вібрації продовжують прискорюватися, вам не доведеться занадто довго випробувати деякі позитивні зміни. Темним силам більше не дозволяється диктувати, як створювати ваше майбутнє і їх план тотальної переваги - зараз нездійсненний.

Ми просимо вас вірити тим з вас, хто працює у напрямку вигідних змін, знаючи, що важко впроваджувати їх, поки хаос залишається неприборканим. Дуже тривалий час для нових нововведень, які зробили б ваші життя легшими, перешкоджає йти вперед, але вони не можуть утримуватися занадто довго. Як тільки настане час реалізувати нові ідеї, прогрес буде зроблений дуже швидко і коли буде безпечно для нас відкрито ходити поміж вами, то ми зможемо зробити більше для вас і разом з вами. Є багато очікувань щодо звільнення, яке підніме вас вгору дуже швидко, і ви розумітимете, що Новий Вік йде повним ходом. Ви здійсните квантовий стрибок вперед в технології, яка усуне багато з проблем, які зараз вас стримують. Якби не дії темних сил, то ви вже насолоджувалися б вищим рівнем життя, але це цілком зміниться в недалекому майбутньому.

Як ви помітили, зміни продовжуються і приводять в дію все, що вимагається, щоб перемістити вас в Новий Вік. Рідна Земля грає велику роль у них і вже є ознаки того, що вказує на те, що це має місце. Результати будуть дуже драматичними і дуже вам симпатичні, коли ви зрозумієте, що вони вигідні для вас. Можливо, найприйнятнішими змінами буде очищення земель і морів, які були дуже забруднені через безтурботність Людства за планету і інші життєві форми. Прикро, що будуть втрати у тваринному світі, але ви зрозумієте, що вони також підлягають вищим вібраціям. Ваші біблейські історії говорять вам, як "лев лежить рядом з овечкою," і можливо, ви зможете зараз зрозуміти, як це може статися.

Ваша доля завжди була частиною більшого плану, і не може бути змінена, але ви маєте вільний вибір, щоб наблизити до нього ваш власний шлях. Багато чого буде вивчено із ваших дослідів і значно більше - Людства. Пам'ятайте, що ви усі з готовністю ступили вперед, щоб пройти через різні Віки і рости через ваші досліди, і коли ви озирнетеся назад, то ви будете задоволені тим, що ви зробили. Ви знали, що незважаючи на те, що сталося, ви ніколи не будете покинуті або залишені, щоб знайти ваш власний шлях додому. Зараз ваші стопи на цьому шляху, і після цього є тільки один шлях і це шлях вперед. Закінчилося жорстке випробування через багато викликів, які ви подолали. Це означає, що вам не доведеться витрачати час знову в нижчих вібраціях.

По важливості цих часів для Людства, ви - центр великої уваги і багато "старих друзів" чекають вашого повернення до вищих вібрацій. Ці рівні - ваш більш природній дім і частина вашої еволюції триватиме до тих пір, поки ви не повернетеся до Джерела, і станете Єдиним з Усім Сущим. Отже насолодіться своїми дослідами, оскільки вони вибрані, щоб задовольнити ваші потреби, оскільки ви безупинно еволюціонуєте у напрямку до стану досконалості. Для тих, для кого ці ідеї будуть новими, ми скажемо вам, що ви безсмертні, отже в цьому сенсі, не має ніякого значення, що ви хочете випробувати. Оскільки ви рухаєтеся через кожен вимір, ваші енергії удосконалюються і зростають до тих пір, поки ви не вмістите в собі велику область Простору і кінець кінцем повністю станете Істотою Світла. Ви, можливо, читали, що ви є Бог в процесі становлення і ось чому ваш шлях веде вас назад до Джерела Усього Сущого.

Тепер, ви представляєте тільки частину вашої істинної Істоти, але зараз постійно зростаєте, оскільки ви все більше вводите себе у вібрації Світла. Ваші поїздки тепер розміщують вас між духами усіх різних рівнів еволюції, тому ви стикаєтеся з багатьма викликами. Ви прагнете дрейфувати у напрямку до духів з подібною вібрацією, але цілі вашої еволюції, можливо, розміщені там, де ваші потреби краще усього можуть обслуговуватися. Часто ви проводите ряд життів в межах однієї і тієї ж групи духів, коли ви можете допомогти кожному, щоб випробувати і еволюціонувати. Ви майже напевно граєте різні ролі кожного разу, і повна перевага є в тому, що ви прогресуєте з духами, з якими ви з'єднані. Це пояснює, чому деякі групи просуваються вперед так добре один з одним, поки інші стикаються з труднощами. Це залежить від того, який вид дослідів обслуговуватиме ваші потреби краще усього.

Якщо ви знаходитеся у важких стосунках з вашою сім'єю, то майте на увазі, що ви були розміщені там, щоб отримати певні уроки один від одного. Ваші обставини завжди створюються таким чином, щоб ви могли прогресувати духовно і це відбувається у більш важких стосунках, в яких ви вивчаєте найбільше і робите це найшвидше. Отже, якщо ви відчуваєте погане ставлення на Землі, ніколи не забувайте того факту, що нічого у вашому житті не трапляється без поважної причини. Дійсно, якщо ваше усвідомлення зростає, то ви, можливо, вже відчуваєте, що ваші досліди - це період навчання. Будьте упевнені, що як тільки уроки будуть вивчені, вам ніколи не треба буде знову проходити через них. Отже, стикаючись з перешкодами в житті, долайте їх з рішучістю, в правильний спосіб, з повагою до потреб інших духів, як до своїх власних.

Коли ваше життя завершене і ви переглядаєте його, як негайно роблять усі духи після їх переміщення, то ви знатимете, як добре ви зробили. Немає ніяких звинувачень, якщо ви не зробили ніяких випробувань, оскільки завжди будуть подальші можливості, розміщені перед вами. Оскільки фактично часу не існує, як ви знаєте, то вам потрібно безперервно робити успіхи у вашій духовній поїздці. Оскільки ви проходите через життя, то ви майже напевно отримаєте інтуїтивне відчуття того, що є зараз і знаєте, що вимагається від вас. Ви врешті- решт маєте багато друзів на Землі і поза нею, які надають допомогу один одному і подорожують разом з вами.

Я – СаЛуСа із Сиріусу і завжди готовий запропонувати допомогу і любляче керівництво.

Дякую СаЛуСа.

Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge