Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Mike Quinsey - СаЛуСа, 10 липня, 2015

Mike Quinsey - СаЛуСа, 10 липня, 2015

Продовжуються заворушення і у багатьох країнах існує хаос, оскільки старі шляхи більше не обслуговують ваших потреб. Проблема стала настільки великою, що вона вимагає масивних змін, щоб спрямувати вашу цивілізацію на новий трек, який візьме вас в Новий Вік. Зараз зміни йдуть повним ходом і являються безповоротними, оскільки нове повинно замінити старе, щоб вивести вас з системи, яка більше не покриває ваших потреб. Цей процес, який тривожить багатьох, хто мало або зовсім не розуміє того, що відбувається, і оскільки відповіді будуть знайдені при новому підході до ваших потреб, то при нагоді люди будуть підніматися. Як завжди ми будемо направляти тих, хто грає головну роль в забезпеченні змін. Вони не можуть бути досягнуті без тяжких випробувань, але ми гарантуємо, що вони будуть мінімальні. Продовжуйте утримувати позитивну точку зору, оскільки план вашого майбутнього добре розроблений. Ви будете більш ніж задоволені результатом.

Вас занадто довго, як ви, можливо, сказали б "водили за ніс" і свідомо тримали в невіданні відносно правди вашого потенціалу і причини для подолання дуальності. Це була велика крива навчання, яка надала вам можливість підняти себе вгору від життя в обмеженій свідомості, до життя, яке розумітиме ваш істинний потенціал. Як ми згадували багато разів, ви набагато більші, ніж ви уявляли, але були свідомо дезінформовані брехливими вченнями і обмеженнями вашої свідомості. Усе це швидко змінюється і все більше духів розуміють їх істинне Я. Ви вийшли з довгого періоду темряви у Світло і ніщо не може зараз перешкодити вам стати на шлях до повної свідомості. Це вже очевидно, завдяки кількості духів, які пробудилися і ведуть вас уздовж шляху до повної просвіти.

Є деякі духи, хто не може підняти вгору свої вібрації, але будьте упевненими, що кожен з них отримає допомогу, щоб направити їх до Світла. Немає рації пробувати "бігти попереду вас, якщо не вмієш ходити" і їх наставники допоможуть таким духам, щоб зрозуміти правду. Як тільки ви починаєте розуміти, як вас тримали в темряві, становиться набагато легше охопити правду вашого існування. Ви по суті - усі великі духи, які зобов'язалися випробувати дуальність, щоб мати справу з викликами, які вона вирощує. Протягом багатьох життів ви торкнулися глибин темряви, але ніколи не втрачали контакту з вашим вищим Я. В результаті, багато хто з вас кінець кінцем знайшов ваш істинний шлях, який веде вас назад до повної свідомості. Як тільки ви починаєте пробуджуватися, то немає ніякого повернення до старих шляхів, і духи Світла будуть викликати повну зміну шляху, який веде ваші життя.

Ми спостерігали за вашим прогресом еони років і розглядаємо ваше досягнення у відновленні ваших рівнів свідомості, - видатним за такий короткий період. Ваша історія показує, що трапляється, коли духи втрачають контакт зі Світлом, і в наслідку, як важко піднятися знову. Проте, ви довели, що це можливо і сьогодні багато хто з вас веде за собою вперед. При цьому, ви також ведете інших за собою і це веде до повторного пробудження. Вас можна поздоровити і ніщо не зможе зупинити ваш спрямований вперед прогрес. З давніх пір, ці пробуджені духи уникали інших, хто був не в змозі осягнути правду, але це змінюється, оскільки вібрації продовжують підніматися. Дуже скоро буде головне підняття у вашій свідомості і правда прибуде до більшості духів.

Зараз, ми такі близькі до вас і відкрито відвідуємо вашу Землю, тому більшість людей помічають нашу присутність у вашому небі. Через наші надзвичайно просунуті технології, ваша зброя не створює для нас небезпеки, і багато хто з вас знає, що ми багато разів виводили її з ладу, коли з'являлася загроза. Ви маєте багато записаних фактів, коли наші кораблі з’являлися над вашими ядерними об’єктами, і ми вживаємо заходи, щоб запобігти початку нової війни. Ми досягли успіху в підтримці світового миру на Землі, але доводиться дозволяти те, що ми називаємо незначною конфронтацією через кармічні причини. Проте, ми будемо контролювати такі випадки, щоб гарантувати, що вони не виходять за межі. Кінець кінцем настане кінець усім війнам і на Землі буде досягнутий тривалий мир. Ваше майбутнє гарантовано і зміни, які ви зараз випробовуєте, - частина очищення, яке має місце.

З давніх часів ми користуємося своїм впливом, щоб вести ваших учених уздовж шляху, який призведе до мирного світу. Проте, ми не можемо втручатися, якщо інші все ще підтримують зброю війни, але гарантуємо, що вони не використають її, щоб розв’язати всесвітню війну. Земля зазнавала вибухів пристроїв з ядерним зарядом у багатьох випадках, але їх не дозволяється використовувати знову і тут ми гарантуємо, що ви захищені. Ви маєте вільний вибір, але оскільки ви вводите Новий Вік, то на вас чекає нове майбутнє, яке більше не дозволяє війни, які приносять смерть і деструкцію, як раніше відбувалося. Мир для усіх людей буде можливий тільки тоді, коли темні сили будуть переміщені. Вам не доведеться занадто довго чекати світового миру, який декларований, але на цьому шляху будуть потрібні багато необхідних змін.

Тим часом ми повинні продовжувати наш контроль Земної діяльності, у тому числі і тих з Рідної Землі, хто також залучається до змін, які відбуваються. Потрібні перевороти, щоб дозволити більші зміни, які приведуть до нової Землі, яка очиститься від усіх залишків століть зневаги і отруєння землі і морів. Це майже неможливе завдання, але з нашими передовими знаннями і безмежними ресурсами, це не забере багато часу. Ми фактично вже готові досягти успіху з Рідною Землею і відновити її до первісного стану, який був багато Віків назад. Цими завданнями не можна управляти з вашими обмеженими знаннями, які ви маєте, але ми будемо рядом, щоб допомогти вам, як тільки почнеться очищення.

Ми знаємо, що багато хто з вас розширив рівні свідомості і розуміють, як правда була спотворена, щоб тримати вас в темряві. Будьте упевнені, що, коли настане правильний час, то не буде ніякої затримки в ознайомленні вас з вашою істинною історією і славним майбутнім, яке чекає вас. Ви, можливо, маєте видіння нової Землі, але фактично це перевершить вашу ідею відносно того, що вас очікує. Усі сльози і розчарування, які ви випробували, не матимуть ніякого значення, коли ви побачите дивовижні зміни, що мають місце. Краса і дива, які будуть вашими, щоб насолодитися – набагато вище вашої теперішньої уяви.

Я – СаЛуСа із Сиріусу, прийшов знову просвітити вас відносно того, що вас очікує попереду. Загроза війни і деструкції зникне і пануватиме постійний мир. Ми будемо допомагати вам ввести нову Землю в існування і це буде радісним часом для усіх вас.

Дякую СаЛуСа.

Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge