Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Майк Куінсі - Ченелінг його Вищого Я - 24 червня, 2016


Майк Куінсі - Ченелінг його Вищого Я - 24 червня, 2016

Mike Quinsey

Ваш потенціал такий, що з правильною вірою ви можете зробити те, про що ви думаєте і оскільки ви піднімаєте свої вібрації, то ваш потенціал зростає. Позитивне мислення вже працює на вас, і можливо типовий приклад – самозагоювання. Знову, це – питання віри в себе і позитивного підходу до того, чого ви бажаєте досягти. З часом ви досягнете успіху в самозагоюванні, і користування вашими силами стане другою натурою. Природно, що в групах це експоненціально збільшується, але все-таки це станеться тільки тоді, коли дух буде вільний від кармічних проблем, які примушують блокувати це.

Світ проходить через період очищення, оскільки значні кармічні проблеми очищені. Результат – послідовні проблеми, яким не допомагають зусилля темних сил, які пробують нав’язати вам свої зміни. Їх успіх обмежують Сили Світла, які слідкують за усією діяльністю, що має місце. Ви маєте скоро досягти пункту, де буде відвернена їх здатність заважати вашому життю. Вони вже випробовують обмеження і втрата влади переконала їх, що вони не досягнуть успіху в установленні контролю над Людством. Це не буде дозволено і Людство поступово звільняється від їх влади.

Скоро будуть виявлені найбільше дивовижних одкровень і це допоможе вам пристосуватися до правди відносно вашої істинної долі. Будьте упевнені, що ви будете дуже раді узнати, що чекає на вас попереду і кожне зусилля буде намагатися ніжно привчати вас до нового. Так багато духів все ще не звертають уваги на те, що триває навколо них, і в деяких випадках краще не знати правду. Вони налякані тим, що це змінить їх життя, коли вони щасливі тим, що вони мають. Проте, коли правда буде поступово виявлена, то для них скоро стане очевидним, що попереду щасливе майбутнє. Зміни прийдуть швидко і звільнять вас від безупинного тиску на вас, щоби витрачати багато вашого часу на роботу. Фактично ви повинні витрачати набагато більше часу на себе і бути здатними слідувати за вашими власними прагненнями, які дають вам щастя і задоволення. Ви не хотіли бути рабами і просто працювати для існування. Кінець кінцем кожен дух задовольнить свої потреби життя і таким чином буде більше часу проводити з сім'ями і слідувати своїм власним інтересам.

Оскільки час лине, то вам буде поступово представлена правда про вашу історію і плани для вашого майбутнього. Буде раптовий ривок вперед, щоб надолужити втрачені можливості для руху в Новий Вік. Має значення призначення людей, які можуть взяти на себе цю відповідальність. Такі зміни вже йдуть повним ходом і готові до імплементації, як тільки настане правильний час, коли будуть переміщені ті, хто міг би перешкоджати. План вашого майбутнього вже готовий і приведе вас до "обітованої землі ", де царює мир і життя є радісним досвідом. Вам не треба буде проводити роки, щоб відшкодувати усі втрати минулого часу і все буде відновлено через дуже короткий час.

Ваші нові життя будуть настільки відрізняться від того, з чим ви знайомі зараз, і зміни будуть найприйнятнішими і принесуть вам багато задоволення. Оскільки ваші вібрації піднімаються, то ваші думки фокусуватимуться на постійному мирі і Людство стане єдиним в своєму прагненні. Війна і все, що асоціюється з нею, залишаться в минулому і уся негативність і постійна боротьба зникнуть назавжди. Не буде ніякої потреби або місця в майбутньому для війни і всі зможуть провести їх життя в мирному співіснуванні. Це прийде у більшості за ваших життів і дуже скоро ви повинні побачити перші рухи в цьому напрямі.

Люди хвилюються про своє здоров’я, але оскільки зміни введені, то ви можете бути упевнені, що ваше здоров'я знаходитиметься на передовій лінії наших дій. Будуть введені нові методи лікування, які покінчать з ножем хірурга і не всупереч ефекту. Буде багато змін, які введуть вас повністю в Новий Вік з усіма вигодами, які приходять з ним. Кожен аспект ваших життів кінець кінцем буде піднятий, отже не зневіряйтеся, оскільки усе сплановано заздалегідь для швидкої зміни. Розмір завдань вас не обходить, оскільки ми маємо в своєму розпорядженні безмежні ресурси. Усі необхідні дії будуть швидко завершені з найменшою незручністю для вас.

В недалекому майбутньому Сили Світла переконаються в безпечності відкритого приземлення на Землі, і коли вони зроблять це, то допоможуть і направлять вашу роботу. З нашими передовими методами проблеми будуть вирішені за дуже короткий час. Двигуни внутрішнього згорання кінець кінцем відживуть себе, і нема причин використовувати таку марнотратну і застарілу машину. Забруднення – звичайно інший чинник і воно буде ліквідовано, отже дозволяючи вам здоровіше існування. Є системи, які дозволяють майже миттєву подорож, які вже використовують темні сили, але тримають для себе. Будьте упевнені, що ви з часом насолодитеся усіма вигодами від нового Віку, і це буде поза межами вашої теперішньої уяви.

Знання того, що має відбутися в майбутньому, надає вам упевненість, щоб енергійно взятися за усі теперішні проблеми таким чином, щоб очистити їх раз і назавжди. Вас завжди направляли так, щоб вжиті заходи були в інтересах вас усіх. Це завжди було так, оскільки Людство, як ціле, було призначене, щоб завершити цикл успішно. Попередні цикли закінчувалися лихом, як показують ваші хронологічні записи, і кожного разу вам доводилося починати новий цикл фактично на порожньому місці. Отже ви можете привітати себе з успішним завершенням. Вас завжди направляли з надією, що ви досягнете своїх цілей, але метод завершення залежав від вас. Здається, що теперішній стан умов на Землі вказує, що ви були успішні, але чи це так, ви скоро з'ясуєте.

Здається, усе рухається з такою швидкістю, що ви відчуваєте, що у вас недостатньо часу, щоб зайнятися усіма вашими потребами. Ви могли б побачити в цьому хороший знак, як продовжують підніматися вібрації і поступово забуваються нижчі. Отже ви можете чекати на позитивніший період, коли уся виконана робота принесе більше Світла, щоб Земля досягла успіхів. Це допоможе пробудити духи, які затрималися в нижчих енергіях і допоможе їм підніматися знову, що є долею кожного духу. Будьте позитивними і твердо тримайте ваше бачення майбутнього.

Я залишаю вас з любов'ю і благословеннями, і хай Світло осяє ваші дні і шлях до завершення. Це повідомлення надійшло від мого Вищого Я.

У Любові і Світлі.

Майк Куінсі.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge