Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Майк Куінсі - Ченелінг його Вищого Я - 3 червня, 2016


Майк Куінсі - Ченелінг його Вищого Я - 3 червня, 2016

Mike Quinsey

Усе проходить добре, незважаючи на будь-які зовнішні прояви і різні аспекти, які асоціюються з Вознесінням, продовжують знаходитися в стані готовності. Темні сили продовжують втрачати владу і їх вибір стає дуже обмеженим. Багато разів їх просили підкоритися, але вони відмовлялися, і здається, готові боротися до самого кінця. Вони звичайно не зможуть уникнути правосуддя, як планувалося, але майже напевно пробуватимуть торгуватися, щодо їх здачі. Вони повинні визнати той факт, що їх дні перелічені і вони не зможуть більше сподіватися, що виконають свій оригінальний план світового панування.

Багато груп підтримують сили Світла і разом подають непереборний виклик темним силам. Разом з багатьма потужними індивідуумами вони представляють потужну силу навіки. Звичайно справи наближаються до розв'язки і сприятливі вісті не можна більше стримувати, оскільки усе просунулося до пункту, де неможливо відвернути результат. Усе швидко переміщається вперед і можливо, що перший офіційний анонс зроблять уже в липні і він буде першим з багатьох. Ті з вас, хто стежить за прогресом через Інтернет будуть не відставати від подій і знатимуть, наскільки успішними були робітники Світла.

Готуйте себе до змін і допомагайте тим, хто відчуває себе вибитим із колії. Вони здійснюватимуться дуже швидко, щоб уникнути подальших труднощів. Один з перших пріоритетів – встановити контакти, якими люди зможуть користуватися, щоб з'ясувати про майбутні зміни. Є звичайні джерела, які вже вам відомі. Багато чого вибудовується, щоб якнайшвидше представити таким чином, щоб можна було підняти якість вашого життя. Наступні 18 місяців будуть захоплюючими, оскільки на цей період багато чого заплановано. Так, після багатьох розчарувань настане період, коли ви будете раді узнати про зроблені досягнення.

В плином часу ви випробуєте багато прийнятних змін, які кінець кінцем просунуть вас до пункту набагато далі того, що ви змогли візуалізувати. Це звичайно надолужить упущений час і буде підганяти вас до дуже щасливого і захоплюючого періоду. Багато чого було приховано від вас за минулі 50 років або більше, і ви будете дуже раді різниці, яку зроблять зміни. Рідна Земля отримає вигоду у багатьох відношеннях, а також гратиме свою роль в забезпеченні набагато прийнятніших змін для вашого довкілля. Життя швидко стане радістю і буде відновлено здоров'я людей і повернеться моложавість. Вас стільки всього чекає і це настане дуже швидко.

Все ще існує хаос у ряді областей, але Істоти Світла працюють старанно, щоб здолати перешкоди, які стоять на дорозі до миру. Війна і усе з цього роду буде зупинено і ваша істинна історія буде вписана в аннали часу. Ви узнаєте, чому ви випробували нижчі виміри, і як вами маніпулювали сили, які мали свій власний таємний план для Людства. Правда стане відомою і ваша історія буде переписана відповідно. Ви ефективно йдете до мрії, яка мало подібна до вашого теперішнього стану існування. Все повністю зміниться, оскільки правда – виявлена і негативні впливи переміщені.

Будьте упевнені, що усі духи дістають рівну можливість повернутися до Світла. Проте, деякі не готові внести необхідні зміни до своїх життів, щоб піднятися до вищих вібрацій. Це буде їх вибором, який повинен шануватися, і уся допомога надаватиметься їм до тих пір, поки вони знову не прибудуть в пункт, де можливий Підйом. Деякі з вас захочуть залишитися в нижчому вимірі просто, щоб допомогти тим духам, які продовжують пробуджуватися і еволюціонувати. Ні один дух ніколи не залишається без будь-якої допомоги взагалі і коли він викликає допомогу, то вона завжди під рукою. Групам і тим, хто обслуговує масу людей, завжди надається керівництво, завжди дотримуючись свобідної волі тих, кого це стосується.

Оскільки ви проходите через цей теперішній період, то було б мудро шукати керівництва від ваших наставників, щоб гарантувати, що ви слідуєте за своїм життєвим планом, який ви прийняли перед тим, як інкарнувалися. Ніколи не було такого важливого часу у ваших життях, ніж як зараз перед вами ця можливість вознестися і якщо ви зможете підтримувати свій прогрес, продовжуючи підніматися, то ви майже напевно досягнете успіху. Якщо ви відхилитеся від вашого шляху, то можливо його виправити і повернутися на нього, тож занадто не хвилюйтеся. Це по-людськи, щоб зробити помилки, але бути готовими виправити їх і повернутися на життєвий шлях.

Чоловік завжди був воїном, який був потрібний для життєзабезпечення сотні років назад. Зараз ситуація змінилася, оскільки війна стала битвою між різними технологіями. Здатність убити і знищити стала такою великою, що загрожує структурі вашого світу. Проте, ми повністю обізнані про ситуацію і вона знаходиться під нашим контролем. Ми встановили межі, які ми не дозволимо переступити і, наприклад, багато разів запобігли використанню ядерної зброї. У дуже близькому майбутньому усе, що пов’язане з війною, не терпітимуть і будуть зроблені кроки, щоб переконатися, що як тільки війни будуть заборонені, то вони не зможуть ніколи повторитися.

Люди можуть жити разом душа в душу і не пробувати нав’язати свою віру іншим. Слушний час, щоб звернутися до "Бога" багатьма різними іменами, згідно з специфікою релігії, якій поклоняються. Фактично є тільки Один Бог, який створив цивілізацію на Землі, хоча є багато інших величних Істот у Всесвіті. По домовленості між усіма людьми, вони мають можливість об’єднатися і продовжувати еволюціонувати як одна цивілізація. Ті духи, які готові піднятися, побачать далі різних релігій, приймаючи Єдиного Бога і будуть здатні жити у спокої як одне велике суспільство. Бог є Любов і помилково дивитися на нього, як на істоту подібну до людини, коли фактично це – протилежність, як від скромної людини піднятися і еволюціонувати у напрямку до становлення Вищої Істоти, і Він – це доля кожного духу, байдуже, скільки це займе часу. Можливість усім стати Богами – це ваше власне право і це доля Людства.

Ваші безпосередні турботи стосуються вашої еволюції і будуть деякі великі зміни, які нададуть вам можливість жити в повному мирі. Ви зрозумієте ваше істинне Я і приєднаєтеся до тих, хто вже піднявся. Дуальність, якою ви її знаєте, залишиться позаду в нижчих вібраціях, але все ще існуватиме у вищих рівнях і буде гармонійною.

Я залишаю вас з любов'ю і благословеннями, і хай Світло осяє ваші дні і шлях до завершення. Це повідомлення надійшло від мого Вищого Я.

У Любові і Світлі.

Майк Куінсі.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge