Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Майк Куінсі - Ченелінг його Вищого Я - 1 липня, 2016


Майк Куінсі - Ченелінг його Вищого Я - 1 липня, 2016

Mike Quinsey

Люди Великобританії скористалися своєю особистою індивідуальною владою, щоб внести зміни, які одного дня будуть вважати за такі, які змінили світ. Нині світ швидко спрямовується до економічної кризи, але наслідки жодним чином не будуть такими ж поганими, як деякі говорять. Ви могли б розглядати це, як кінець старих шляхів, які більше не обслуговують вас, і внаслідок цього з'являться вигідні зміни, які рішуче визначать ваше місце на дорозі до нової Землі і вашої свободи. Багато людей вже віддало себе, працюючи для цього і дуже скоро події нададуть вам можливість допомогти ввести зміни. Цей час планувався багато, багато років і Сили Світла добре організовані, щоб ввести в дію в перший-ліпший момент, щоб гарантувати ваш успіх.

Результат голосування у Великобританії, відносно її членства у Євросоюзі, послав ударні хвилі навколо вашого світу. Хоча перед тим, як став відомим результат, вказувалося, що було дуже рівне розділення голосів і все виглядало успішним, щоб "залишитися", але несподівано тенденція змінилася в кінці. Завершальні голосування призвели до нездоланного коливання у напрямку "покинути" ЄС. Розглядаючи з нашого вищого рівня, це був найбажаніший результат, який кінець кінцем звільнить вас від контролю Ілюмінатів. Далеко досяжні ефекти призведуть до того, що більше країн покинуть ЄС, отже і далі скорочуючи їх володіння над вами. Будьте упевнені, що ті духи, які спостерігають за вашим майбутнім, заохочували, щоб ви покинули ЄС і тому дуже задоволені результатом.

Ви, можливо, ще не розумієте вигоди від виходу з ЄС, але з плином часу це стане очевиднішим. Британців можна похвалити за їх інтуїтивний вибір, який призвів до правильної дії. Отже, попереду нас чекають жорсткі часи, але розмір проблем жодним чином не досягне того, як деякі передбачають. Завжди майте на увазі, що багато духів працюють для Світла і з вами знаходяться увесь час, і сили Світла направлятимуть їх роботу. Зараз настав час, щоб зібратися разом і працювати, де можливо, як одна група, щоб відновити свободу і підготуватися до майбутнього Вознесіння. Чим більше темних сил присічено і зупинено від виконання їх планів, тим більше буде здійснено свободи і ви матимете справедливе місце в Новому Віці.

Зрозумійте, що усі ви знали про труднощі, з якими стикнетеся перед тим, як ви отримаєте свою свободу від "тюремної" Землі. Зараз багато з вас розуміють правду, і будь-які спроби темних сил ввести вас в оману, наскрізь бачаться такими, якими вони є. Чим більше ви починаєте розуміти, як вас утримували, тим більше буде пробуджень і повстань проти тих, хто вчинив дії, які ввели вас в оману. Проте, помсту треба залишити тим, хто прагне правосуддя, оскільки ви можете бути упевненими, що ніякі гріхи проти людей або Законів Богів не залишатимуться не поміченими. Підніміться вище за нормальну реакцію людини, яка стикається з такими проблемами і подаючи хороший приклад, ви допоможете іншим, показуючи їм шлях вперед.

Більшість з вас, не кажучи вже про існування на Землі в цей час із-за можливостей, які пропонуються, щоб збільшити швидкість вашої еволюції, присутні тут тому, що ваш досвід показує вам, що ви готові управляти труднощами, які неминуче принесуть зміни. Усередині ви знаєте, що усе вирішиться задовільно, але в цей специфічний час буде такий хаос, що це важко зрозуміти. Проте, продовжуйте дивитися прямо вперед і не відкидайте те, що відбувається навколо вас. Є багато того, про що ви повністю не знаєте і за даних умов це добре, що надає вам час і можливість зосередитися на ваших власних потребах. Ви повинні знати інтуїтивно, якщо ви піднімаєтеся у Світло, то вам треба підтримувати ваш прогрес особливо в такий важливий час. Вознесіння манить і хоча ваші наставники працюють поряд з вами, успіх залежить від вас і вашого наміру, щоб його досягнути. Якщо є сумніви, то попросіть допомоги і вона безперечно прийде, але як вам вже радили, будьте відкритими до майбутнього іншого способу або форми, яку ви, можливо, передбачали. Ваші наставники знатимуть, як вжити кращі заходи, щоб допомогти вам.

Історія показує, що Людству стає краще, коли обставини стають найгіршими, і має місце багато, багато виняткових вчинків. Співчуття піднімаються на поверхню і часто об’єднують тих, хто віддає себе, щоб допомогти іншим. Тепер Земля – дивовижне місце, щоб служити тим, хто терпить злидні із-за голоду або втрат. Любов, яка йде з такою допомогою, піднімає одержувача вгору і загалом піднімає вібрації навколо. Це дійсно збільшує рівень вібрацій, які кінець кінцем піднімуть вас вгору із нижчих рівнів впродовж часу. Фактично, усе є енергія, що формується владою думки, і навіть у вашому теперішньому часі має ефект, попри те, що результат проявляється повільніше.

Ви маєте багато чого згадати, оскільки більшість вашого знання лежить глибоко в межах вашого підсвідомого розуму. Проте, вже почався час, коли вібрації прискорюють і піднімають вас із темряви, яка оточує вас. Є багато добрих люблячих духів, хто працює в нижчих вібраціях, щоб принести Світло і Любов до мешканців, які борсаються в темряві. Ви можете уявити, що небажаний рівень це те, де мало хто може тримати свою форму дуже довго. Духи на такому рівні не караються будь-яким шляхом, а просто живуть там, де вібрації знаходяться на рівні, погодженому з їх власним. Ось чому, їм потрібно багато допомагати, щоб піднятися знову.

Що б ви не думали про тих, хто впав в яму, майте на увазі, що вони все ще несуть Світло Бога, яке незмінне. Тому вони мають можливість піднятися знову, і допомога знаходиться завжди під рукою, щоб допомогти їм досягти цього. У свій час таких духів поважали за прихід до "Пекла" і повернення назад, і за те, що вони виросли сильнішими. Немає ні одного духу безнадійного і на кожному кроці доступна допомога, щоб підняти їх знову вгору. Отже будьте співчутливими до тих, хто все ще шукає свій шлях додому, оскільки часто вони йдуть шляхом, який ви створили. Земля – це школа, яка перевіряє вас від і до, отже пам'ятайте, що ви просуваєтеся набагато швидше через існування в нижчих вимірах, тож сприймайте життя серйозно і гарантуйте, що ви досягнете успіхів. Оскільки ви прогресуєте у вашій поїздці, то ви завжди знаходитимете, що духи, які пішли попереду, досягають вас, щоб надати вам допомогу.

Я залишаю вас з любов'ю і благословеннями, і хай Світло осяє ваші дні і шлях до завершення. Це повідомлення надійшло від мого Вищого Я.

У Любові і Світлі.

Майк Куінсі.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Травень 25 2020 | Contact | Add to Favorites