Home > > Майк Куінсі – 17 квітня 2020

Майк Куінсі – Ченелінг його Вищого Я – 17 квітня 2020

Mike Quinsey

Період перевірки, в якому ви знаходитеся, справляє велике враження настільки, що речі, багато речей, які ви приймали бездоказово, збираються змінюватися. Сподіваємося, що ви скористаєтеся нагодою, щоб прокласти свій шлях до Вознесіння, який відобразить потреби, що виникли. Ви повинні повністю сфокусуватися на цьому, оскільки вам доведеться багато зробити, щоб підготуватися для цього. Ми відчуваємо, що ваші теперішні випробування приведуть до більшого співробітництва між націями, які розпізнають Єдність людства незважаючи на колір або віросповідання і зрозуміють, що є велика потреба в об’єднанні, якщо ви маєте укласти світовий мир раз і назавжди.

Зараз ви бачите, як в останній час опрацьовуються випадки воєнних дій між націями. Час для таких дій більше не прийнятний і відмінності можуть бути врегульовані мирним шляхом, якщо ті, кого це стосується, приймуть рішення. Ви змогли б досягти набагато швидших успіхів, якщо б ви налагодили мирні стосунки і припинили незначні сварки із-за дрібниць. Люди Землі – це одне ціле, і необхідно відсторонитися від его, щоб дозволити переважати здоровому глузду таким чином, що ви можете просуватися вперед як єдине ціле. Подивіться вперед і встановіть шлях, який дозволить об’єднатися усім країнам. Дні безперервної ворожнечі закінчені і закінчені з настанням Нового Віку. Це ледве почалося, але вже є нове почуття серед людей, які розуміють, що шлях вперед здійснюється через мир і доброзичливість.

Політика також змінюється беручи до уваги те, що в ній менше шоу і обману, а замість цього існує рух до чесних стосунків, де до усіх ставляться з повагою. Нерівність часто призводила до важких стосунків, де ті, хто утримує владу, формулювали правила. Потреба в чесності і відкритості потрібна для того, щоб створити хороші стосунки, яких серйозно бракує в останні часи. Це поліпшиться, оскільки до влади приходять "правильні" люди і гарантують чесність в усіх угодах. Правда часто була недостатньою, але часи змінюються, оскільки відповідальніші і чесніші люди переміщаються на вищі посади. Це може зайняти деякий час, щоб люди зрозуміли, що все змінилося на краще, але як тільки будуть знищені останні сліди війни, то стане очевидним, що розпочалася нова ера.

Населення Землі втомилося від безупинних воєн і конфліктів, зрозумівши, що вони були організовані і запущені Ілюмінатами. Мир ніколи не був їх метою і навіть зараз вони пробують створити ситуації, які призводять до воєн, проте більші сили, ніж вони мають, запобігають їх діям, оскільки на їх закінчення був виданий декрет. Все ще можливі незначні сутички, але вони не мають значення. Зміни, які відбуваються, безповоротні і кінець кінцем приведуть до миру на Землі. Це бачитиметься як вступ до постійного миру і дозволить зробити великий крок у напрямку до відкритого контакту з Галактичними Істотами, які терпляче чекають правильну можливість показати себе вам. Вони спостерігають за вашим прогресом з давніх пір і задоволені, що вони можуть зараз допомогти Людству досягти його мети – Одної Нації Миру. Їх досвід буде неоцінимий, оскільки ви залишите старе позаду для зовсім нового життя.

Є багато очікувань, які будуть здійснені, коли одного разу вібрації досягнуть точки від якої пануватиме тільки мир. Ви не можете уявити, як хвилюються Галактичні Істоти, які знають, що наближається час, коли вони зможуть відкрито ходити серед вас. Їх роль полягає в тому, щоб показати вам шлях вперед і допомогти вам прискорити вашу діяльність. Ви ніколи справді не випробували, що відчувається, коли перебуваєте в мирі і немає ніякої загрози. Зрозумійте, що вищі вібрації впливатимуть на усі живі форми так, як ви ще не бачили і вам важко буде їх візуалізувати. Ви побачите, що "Лев буде лежати поряд з ягням". Звичайно, були часи, коли гармонія на Землі досягала нових висот, але вони були миттєві. Просто на декілька хвилин ви будете підняті вгору, щоб випробовувати мир і любов, які здаватимуться неначе вічністю. Це – знак, який гарантує, що ви піднімаєтеся все вище і вище до нових рівнів вібрації.

Оскільки ви піднімаєтеся, то ви все ще випробовуєте щось подібне до краси і любові, але це кінець кінцем прийде до вас. Щоб ви не робили впродовж цього часу змін, все буде направлене на підготовку системи в період, що залишився аж до Вознесіння. Немає ніякої необхідності панікувати, оскільки ви фактично маєте більш ніж достатньо часу, щоб установити системи, які адекватно покриють ваші потреби. У деякому сенсі ви знаходитеся в критичному часі, коли зміни збираються приходити швидко. Це буде вдосконалювати усіх вас таким чином, що ви будете повністю готові вжити необхідні заходи, щоб утриматися на треку завершальних змін. Спочатку це здаватиметься хаотичним, але як тільки вони відбудуться, то ваш визначений шлях стане прозорим.

Будьте упевнені, що як завжди допомога поряд, щоб вести вас і в цей період ми зможемо бути активнішими. Це не означає, що це правильний час, щоб наблизитися до вас, і ви будете не в змозі розпізнати результат нашого вкладу. Ви маєте багато друзів і сім'ю, які відстежують ваш прогрес і переконують вас рухатися вперед, щоб гарантувати задовільне рішення. Після того, як ви провели багато життів, щоб досягти цього пункту, ви упевнені, що ми присутні тут, щоб гарантувати, що ви будете радіти переконливому завершенню.

Це час, коли ви працювали впродовж багатьох, багатьох життів і заслужили можливість вознестися, то не повинно виникнути жодної проблеми, щоб пройти весь шлях до завершення. Ми завжди з вами, тож викликайте нас, коли потрібно і ми зробимо все, щоб здивувати вас, що будь-хто з вас повинен зробити. Поводьтеся спокійно і мирно і ми зможемо підійти до вас дуже близько. Я залишаю вас з любов'ю і благословеннями, і хай Світло осяє ваші дні і шлях до завершення.

Це повідомлення надійшло від мого Вищого Я, мого Божественного Я і кожен дух має такий же зв’язок з Богом.

У Любові і Світлі.

Майк Куінсі.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |