Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Майк Куінсі – 16 листопада 2018


Майк Куінсі – Ченелінг його Вищого Я – 16 листопада 2018

Mike Quinsey

Ви чекаєте, щоб сталася відома "Подія", а у вищих царствах вона бачиться в Зараз і тому важко її датувати. У кращому випадку можна сказати, що є вірогідність того, що вона відбуватиметься дуже скоро, в межах періоду майбутніх 10 років. Проте, це можна тільки прийняти як орієнтир, оскільки все постійно змінюються. Нерозсудливо твердо дотримуватися пророцтв навіть для такої великої Космічної Події, але будьте готовими до того, що вона відбудеться в межах тривалості життя більшості з вас. Коли вібрації досягнуть неминучого високого рівня, то відбудеться Вознесіння і ніщо не затримає і не перешкодить цьому. Тим часом це стосується вас як індивідуумів, щоб спрямовувати свою увагу на завдання підйому ваших вібрацій таким чином, щоб ви були готові для цього і упевнено пройшли через це.

Мудро слідувати за вашою інтуїцією, оскільки інформація і новини про загальні події часто тільки частково достовірні, а іноді повністю брехливі. На цій стадії вам не обов'язково потрібно знати все те, що дійсно відбувається і краще зосередитися на вашому безпосередньому завданні підготовки до Вознесіння. Пройшовши так далеко, маловірогідно, що ви проявите нерішучість або втратите контроль, але остерігайтеся втягуватися в справи, які не у ваших інтересах. Усяка всячина, що відбувається, оскільки має місце очищення, виносить питання на поверхню, щоб очистити. Це включає забезпечення правди, щоб освітити таким чином, щоб ви кінець кінцем справді стали просвітленими. Річ у тому, що ви живете в ілюзорній ері, де мало чого перед вами – істинна реальність. Темні сили з давніх пір управляли "новинами" і приховували реальну правду і годували вас спотвореннями або навіть брехнями, щоб перешкодити вам з'ясувати, що дійсно відбувається.

Ви давно маєте секретний уряд, який диктував політикам і великому капіталу те, що вони повинні робити і його головна мета продовжувати тримати вас в невіданні. І так, ви не зможете з'ясувати правду і в той же час будете в стані зубожіння. Проте, все змінюються і ви вперто добирається до правди і того, як вона була прихована, і виявляється разом з правдою те, як вас дуріли, що ви були вільними громадянами, але фактично ви були ув'язнені темними силами. Коли правда почала виявлятися, то безсумнівно, що такі злочини проти Людства не могли так довго приховуватися. Проте, усі докази будуть знайдені і тим, хто винен доведеться відповідати за кожний свій злочин.

З давніх пір ви вважали, що ви знаходитеся в центрі Всесвіту, але цей міф давно був розпізнаний і фактично ви – тільки одна маленька планета між мільярдів інших. Як цивілізація, ви також фактично відносно нова у Всесвіті, і вас стримували від розуміння ваших істинних стосунків до усього цього. Зараз, цей період закінчився і вам надають більше правди про вашу еволюцію, для приготування до вашого майбутнього просування і підняття. Будьте упевнені, що такі рішення були зроблені, щоб дозволити вам природно розвиватися, в процесі якого ваш досвід надавав вам можливість еволюціонувати духовно. Ті часи закінчилися з приходом 2012 і Новим Віком, і з цього часу вам поступово представляють більше розуміння правди. Це було потрібне, щоб розплющити ваші очі до того, що дійсно відбувається у вашій Сонячній Системі і представити інформацію, яка дозволила б вам осягнути ваше місце в ньому. Важливіше всього, вам треба знати мету життя і що кожен дух має вічне життя.

Ви еволюціонуєте як вид і на всіх стадіях вам гарантована допомога, щоб досягти відповідного прогресу. Зараз, ви повинні знати, що ви мали вільний вибір, який дозволив вам будь-які випробування, які ви бажали. Проте, вільний вибір приходить з відповідальністю за ваші дії, тому деякі з вас все ще повинні очистити кармічний досвід. Це – результат негативних дій, який доведеться відшкодувати. Він здійснюється через такі досліди, в яких ви вчитеся бути позитивними і виражаєте себе в термінах Універсальної Любові. "Усі Єдині" і тому ви повинні відшкодувати свої помилки проти інших духів, які є вашими Братами і Сестрами. Зрозумійте, що за багато, багато життів, в яких ви інкарнувалися в різні раси для специфічних дослідів, для того, щоб ви бачили і розуміли, що ви з'єднані один з одним, і по суті – все-таки Істоти Світла. Навіть ті, хто зараз випробовує негативність, все ще єдині з вами і подорожують тим же шляхом до вищих вимірів. Це може зайняти більше часу, але вони будуть мати достатньо часу і допомоги, щоб просуватися вперед і немає ніякої причини, чому вони не повинні досягти успіху.

В недалекому майбутньому ви зустрінете тих, хто працював з вами і йшов слідом за вашою еволюцією. Деякі з вас зараз знають назву Блакитні Авіани, які були зв’язані з Людством деякий час. Також майте на увазі, що ви маєте з'єднання із зоряними системами як наприклад Плеяди, Сиріус і навіть Андромеда. Оскільки багато духів із багатьох різних зоряних систем прийшли на Землю, щоб сприяти вашій еволюції, яка завжди триває доти, поки ви знову не стаєте Істотами Світла. На цій стадії це, можливо, звучить нереальним і дивним концептом, але ви просто повертаєтеся назад туди, звідки ви спочатку прийшли. Це широка схема поїздки духу, але зрозумійте, що ви маєте найвинятковішу історію і не уперше інкарнувалися в новий Всесвіт. Оскільки ви ростете у свідомості, то ваше розуміння стане ще набагато більшим і ви досягнете своєї справжньої мети, щоб стати Галактичною Істотою.

Я залишаю вас з любов'ю і благословеннями і хай Світло осяє ваші дні і шлях до завершення. Всього можна досягнути, якщо ви зосередите свій розум на цьому і вирішите не відхилятися від вашої мети. Це повідомлення надійшло від мого Вищого Я.

У Любові і Світлі.

Майк Куінсі.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge