Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Mike Quinsey - СаЛуСа, 23 травня, 2014

Mike Quinsey - СаЛуСа, 23 травня, 2014

Оскільки ми обізнані про ширшу картину, ми можемо запевнити вас, що добувати хороші результати допомагає той факт, що темні сили більше не можуть зробити так, як вони бажають. Їх план повного світового контролю більше не можливий, але все ж вони наосліп продовжують натискати без будь-якої можливості успіху. Наші союзники продовжують об'єднувати зусилля і їх влада росте швидше ніж будь-коли раніше. З нашої сторони ми спостерігаємо, що відбувається для гарантії того, що прогрес робиться без втручання. Багато хто з вас інтуїтивно йде за планом вашого успішного майбутнього, яке повинне кінець кінцем перемістити будь-який вплив або присутність, яка не узгоджується зі Світлом. Приходить час, який буде відображати ваші бажання свободи від темних енергій. Коли буде досягнута критична точка, то вмить ви будете підняті у вищі вібрації, повністю вільними від нижчих енергій. Тож залишається запевнити, що незважаючи на події, які мають місце навколо вас, на більшій картині усе розвивається добре.

Нині, на Землі відбувається багато подій і тим, хто все ще при владі і тримається за старі вібрації стає все важче обдурити інших. Люди пробудилися від викрутасів і зіграних ігор, які перешкоджали повну маніфестацію Світла. Вони бачать брехливі обіцянки і спроби приховувати від них правду. Такі дії не дають ніякій користі, оскільки Світло було твердо встановлене на Землі і буде продовжувати рости швидким темпом. Афект - виявити нижчі енергії, якими вони є, щоб вони більше не обдурювали людей. Мають місце події змішування різних рівнів енергії, але вчасно вони будуть підняті і залишать старі енергії позаду. Дійсно, для них в майбутньому не буде ніякого місця і прийде славний період гармонії і радості.

Ваша Земля була фокальною точкою для багатьох цивілізацій, які дуже пильно стежать за вашим прогресом. Результат значно більш важливий і далекосяжний, ніж ви можете уявити, і кожен дух, який був привілейований, щоб пережити це, буде широко любимим і благословенним. Кожен з вас має велике значення для майбутнього цивілізації і ваш досвід буде неоцінимий для інших, хто отримає з цього вигоду. Оскільки досвід був набутий, то немає ніякої потреби кожному духу згодом проходити точно через те ж саме. Ви зрозумієте, що еволюція постійна і ті, хто досяг успіху завжди допомагатимуть наступним. Ви - усі Брати і Сестри і як Один призначені повернутися до Світла.

Ваші досліди на Землі можуть іти від одної крайності до іншої, залежно від того, як далеко ви прогресували у напрямку до Світла. Кожен дух має специфічний шлях, щоб подорожувати і знаходиться на різних стадіях прогресу. Проте, багато хто з вас був вибраний, щоб брати участь в досвіді кінцевих часів, тому що ви проходили через це раніше і ваш успіх зможе також допомогти іншим зробити теж саме. Після вашого теперішнього виміру ви переконаєтеся, що дуже нормально для інших духів досягти низу, щоб допомогти тим, хто слідує. Ви завжди відчуватимете спонукання прогресувати завжди вперед до тих пір, поки ви знову не повернетеся до Божества. Багато хто з вас чутиме про "Вдих і видих Бога" і це - ваша доля, яка направляє вас завжди вперед. Ви знаходитеся тепер у вашій подорожі назад до Божества, зараз вийшовши із темряви, де ви випробували відділення від Бога.

Знаючи, що ви всі Єдині, ми повинні допомогти вам побачити інших в новому світлі, оскільки ви - усі нероздільні, незважаючи на досліди, які ви маєте. Зараз ті з вас, хто прогресував і готовий рухатися назад повністю у Світло, знайде, що ви бачите дух іншого в людській формі. Ви знатимете, що тіло - тільки тимчасовий дім для нього і необхідного досвіду, щоб еволюціонувати. Розумові здібності не обов'язково означають, що особа розвивається духовно, і дійсно деякі, хто, здається, проводить дуже просте життя, фактично добре еволюціонував. Тож не впадайте в оману із-за очевидності і якщо ви маєте інтуїцію, ви знатимете, коли ви знаходитеся в присутності розвиненого духу. Природно у вищих вимірах немає жодних проблем в розрізненні, хто розвивається і завдяки їх Світлу ви повинні знати їх.

На Землі увесь час є виклики і поки ви вивчаєте їх важкий шлях, це - також найшвидший шлях прогресувати. Пам'ятайте, що ви завжди навколо вас маєте своїх помічників і вони готові допомогти вам, коли потрібна допомога. Проте, їм не доречно нав'язувати себе вам і вам треба попросити про допомогу і отримати відповідь. Вона, можливо, не завжди є такою, яку ви бажаєте і пам'ятаєте, що вони завжди зважають на план вашого життя. Звичайно ви маєте вільний вибір, але в той же час ви гарантували певний життєвий план, який є вашим шляхом для будь-якої інкарнації. Він забезпечує ваш якнайшвидший прогрес в розсудливій формі. Проте, ви можете завжди мати подальші досліди, якщо треба, і вони можуть охоплювати будь-яку сферу вашого життєвого плану, яким би він не був успішним.

Я – СаЛуСа із Сиріуса і підбадьорений зростанням Світла на Землі. Це триватиме експоненціально і вже відчувається користь. Хоча є все ще багато роботи, щоб здолати упередження між расами, все більше людей починають бачити зв'язок між ними. Ми будемо поширювати, щоб взаєморозуміння охопило усі форми розумного життя вашої сонячної системи. Життя рясніє скрізь і оскільки ви піднімаєтеся, то будете зустрічати інші об'єкти, які також еволюціонують. Від вас вічність приховували правду про вас самих, але скоро ви дізнаєтеся більше про істинного себе. Майте на увазі, що ви - не тільки ваше тіло і ви можете випробувати життя на інших планетах за межами вашої Сонячної Системи, якщо з’явиться потреба. Ви є також багатогранна Істота і декілька аспектів вас можуть проходити випробування в той же час. Ми говоримо вам ці речі просто, щоб розширити ваш кругозір і розуміння і підготувати вас до майбутнього, оскільки наближається час, коли вам треба знати правду про себе.

Я залишаю вас з багато чим, щоб обдумати, а також підняти вашу свідомість вище, оскільки ви майже готові рухатися далі вперед. Ми звичайно будемо допомагати вам асимілювати вище знання, яке йде рука в руку з вашою свідомістю, що розширюється. Я бажаю кожному з вас успіху і посилаю вам нашу любов, щоб освітити шлях попереду.

Дякую СаЛуСа.

Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Травень 30 2020 | Contact | Add to Favorites