Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Mike Quinsey - СаЛуСа, 16 травня, 2014

Mike Quinsey - СаЛуСа, 16 травня, 2014

Рівні свідомості стійко зростають і вже ми відмічаємо вигідні зміни, які мають місце, і це повинно тривати, оскільки ви переноситеся до рівнів, які сигналізують прибуття вищого виміру. На цій стадії немає повернення до старих шляхів, хоча є ті, хто йдуть неохоче. Проте, усі духи будуть використовувати кожну можливість, щоб піднятися а ті, які не готові, займуться своєю еволюцією на відповідному рівні. Тим часом, ті з вас, хто обізнаний про зміни і сприймає їх, допомагають обґрунтувати їх на Землі. Ми гарантуємо, що немає ніякого втручання у ваш прогрес, і ми робимо усе, щоб гарантувати, що ви захищені проти тих, хто заважав би цьому. Якщо тільки, ви продовжуєте просуватися з позитивним підходом, то ніхто не зможе запобігти вашому успішному підйому ваших вібрацій.

Не піклуйтеся надмірно про долю тих, хто, здається, бореться, оскільки усі отримують допомогу і в потрібний час здійснять квантовий стрибок вперед. Вибір часу - суть успішного прогресу, оскільки не допомагає нав'язування знання, це тільки розуміння духів. Усе приходить своєчасно і доведеться вивчити уроки перед тим, як буде досягнута наступна стадія. Багато духів очищуються від карми і вчаться через досвід, як підняти свої вібрації. Це може відбуватися просто через добрі наміри і турботу про ваших співгромадян. У більшості з того, що ви робите, цей "намір" дуже важливий і допомагає іншим духам, вашим братам і сестрам. Допоможіть іншим, де ви можете і часто слово або два зможуть дуже підняти, або якщо ситуація закликає до цього, то добра справа може навіть більше підняти. Але для вас краще, не пробувати приймати всесвітні неприємності, оскільки кожен дух має щось, щоб запропонувати і ви просто робите те, що ви інтуїтивно знаєте, що ви здатні. Пам'ятайте також, що ми з вами і будемо краще направляти ваші наміри, в деякому відношенні це вигідніше, оскільки стосується всіх.

Як завжди, час прискорюється і відбувається настільки багато чого, що ви не можете знати, тому що це тримається в таємниці. Це стосується як тих, хто працює для Світла, а також і темряви, але ми природно йдемо за прогресом обох сторін. Це означає, що ми можемо передбачати події, які мають намір заважати планам тих, хто працює за мир на Землі. Де ми можемо, ми направляємо тих зі Світла таким чином, що їх робота може продовжуватися з маленькими або зовсім без перешкод. Це означає, що Світло має перевагу над діяльністю темних сил і його успіх забезпечений. Іноді здається, що пропонується інше, але майте на увазі, що ви знаходитеся в дуже мінливих часах, і очищається стільки карм, таким чином ви можете збільшити швидкість до вищих рівнів.

Що стосується вас особисто, то ви, можливо, вже добре очистили свою стару карму. Якщо так, то ви переконаєтеся, що ваше життя піде далі гладко і без інцидентів, оскільки ви притягуєте до себе вищі вібрації. Ваш мирний і позитивний підхід до життя також допоможе іншим підняти їх вібрації і колективно ви підніметеся вгору і забудете старі вібрації. Ще відбудуться головні зміни, які стосуються вашого керівництва, але кінець кінцем ті, хто відмовляється поступитися, будуть вимушені піти у відставку. Багато духів Світла чекають своєї можливості виступити вперед, щоб провести вас вперед у напрямку до свободи від піклування темних сил. Цей час швидко наближається і буде багато веселощі і святкування, коли це трапиться. Ви старанно працювали, щоб добитися успіху і повністю заслуговуєте на нагороди, які ви отримаєте.

Ми завжди моніторимо темні сили і вони не мають ніякої схованки, в яку ми не можемо проникнути. Ми також перевіряємо їх діяльність поза планетою і повністю обізнані про їх присутність на Марсі, яка ховається під ґрунтом. Будьте упевнені, що ми не дозволимо таким базам зробити мішенню Землю і використати будь-яке озброєння проти вас. Як ми раніше казали вам, що війна – це не вибір проти нападу, або будь-яких спроб знищити ваш захист. Війна і усе зв'язане з нею кінець кінцем відживе, і технології, які асоціюються з нею, будуть спрямовані для мирного використання. Збереження в грошах і мирне використання ресурсів гарантує вищий рівень життя і більшу співпрацю між країнами. Люди завжди були відкриті для доброзичливих зв'язків з іншими націями і зі свободою подорожі стануть багатонаціональними. Вони можуть багато чого запропонувати один одному і у всьому світі настане стійкий прогрес. Оскільки життєві стандарти зростуть, то процвітання розподілиться, щоб зібрати воєдино усіх людей.

Ваші досліди кінець кінцем будуть розділені з іншими зростаючими цивілізаціями, щоб збільшити швидкість їх еволюції. У вищих рівнях це нормально, що ті, хто має більший досвід або знання, допомагає тим, хто слідує по їх стопах. Ви - врешті-решт, Єдині на рівні духу і станете ближче один до одного, оскільки ви піднімаєте рівні вібрації. На Землі темні сили увічнили ідею індивідуальної еволюції і відділення, налаштовуючи вас один проти одного, що призводить до вічного стану війни. Проте, це змінюється і люди більше турбуються один про одного, стаючи більше "охоронцем брата". Вам звичайно доведеться багато зробити, щоб відновити Рідну Землю, але з нашою допомогою це станеться набагато швидше, ніж, можливо, інакше.

Дорогі, ви так добре продовжуєте підніматися вище нижчих вібрацій, оскільки це одне з ваших нелегких завдань. Дійсно, все ще багато духів борсаються у нижчих вібраціях і, здається, не в змозі піднятися. Проте, багато духів як на, так і під Землею присвятили себе допомагати їм, і кінець кінцем усі духи відгукнуться на допомогу, що надається. Кожного разу, коли ви можете показати любов і співчуття до тих, хто заплутався в нижчих вібраціях, ви допомагаєте їм після вашого розуміння. Ми заохочували б вас однаково допомагати усім духам, які потребують допомоги.

Я – СаЛуСа із Сиріуса і вітаю вас кожного разу з любов'ю від тих, хто працює з цими рівнями, щоб допомогти вашій еволюції. Ось чому ми робимо наголос на значній допомозі, яку ми робимо, щоб гарантувати, що ви успішно скористалися можливістю піднятися. Це звичайно ваш шанс зробити так, щоб закрити Сонячний Цикл і ви повинні зробити все можливе, щоб так сталося. Ви повинні інтуїтивно знати, чи ви досить підготувалися для цього.

Дякую СаЛуСа.

Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Травень 25 2020 | Contact | Add to Favorites