Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Mike Quinsey - СаЛуСа, 2 травня, 2014

Mike Quinsey - СаЛуСа, 2 травня, 2014

Ми приходимо із сприятливими вістями в час, коли більшість країн випробовують зміну або невизначеність. Світло і темрява ясно відділяються, оскільки вібрації піднімаються і це Світло піднімає швидше, ніж раніше. Це кінець кінцем призведе до повного відділення, оскільки Світло рухається у вищий вимір. Ознака змін вже очевидна в деяких країнах, де населення випробовує певний спокій і піднялось вище нижчих вібрацій. Тоді як в минулому, вони стикалися з проблемами, які приводили до агресивнішої і сильнішої реакції. Зараз помітна зміна у відношенні, де більше людей шукають мирних поселень і досить впливові, щоб досягти їх. Це буде продовжуватися, щоб отримати відповідь, де існують обставини, які можуть привести до конфронтації. Підбурювачі все ще поглиблюють шлях вирішення проблем, але зараз маятник хитнувся до більш мирних рішень, які не можуть бути проігноровані.

За хаосом, який ви випробовуєте, прийдуть зміни, які будуть дуже бажані і приведуть до всесвітнього миру. Це означає, що буде багато змін, що стосується верхівки суспільства і Урядів і приведе до повернення Президента Обами. У кожній ері, де потрібні важливі зміни, ви знайдете "правильних" людей, які завжди ведуть за собою. Ми не можемо робити вигляд, що попереду легкі часи, коли фактично має місце очищення, яке означає, що буде гірше перед тим, як стане краще. Частина з цього – очищення старої карми, оскільки Новий Вік повинен мати чистий аркуш, без відповідних помилок, які були зроблені в минулому. Новий спосіб мислення зберігає темп і не може безкінечно ігноруватися. У теперішній ситуації на Землі необхідно багато зробити, щоб вивести ворожість до кінця, і ми можемо втрутитися, щоб встановити мир, якщо нас покличуть зробити так.

За довгий період часу ми просунули нашу присутність у вашому небі і залишаємося упевненими в тому, що ми маємо абсолютний захист проти будь-якої дії, яка має намір знищити нас і наш корабель. Були часи, коли обставини були іншими і було "дозволено" збільшити швидкість вашої еволюції, надаючи вам можливість придбати певний пошкоджений космічний корабель. Фактично ваші темні сили просунулися дуже швидко, але будьте упевненими, що їх діяльність - під нашим контролем. Наша роль - просунути ваше знання, навіть більше того, але не раніше, чим наступить правильний час і ви зможете їм довіряти. Темні сили думають тільки про їх особисту владу і вигоду, але вони не досягнуть цілей, які вони мають на увазі.

Ваша прекрасна Земля майже знищена багатьма війнами, які мали місце. Вона знаходиться в засмученому стані і Рідна Земля апелювала до нас про допомогу. Ми раді сказати вам, що досягнута межа для ушкодження і ми вже запобігли численним ядерним війнам і всесвітньому руйнуванню. Внаслідок цього Земля більше не буде піддана деструкції або отруєнню і у відповідний час, ви станете свідком дивовижного очищення і реставрації, яка поверне її назад до її оригінального первісного стану. Ви будете здивовані тим, як швидко можна зробити зміни з нашими технологіями. Ми повинні працювати разом і заохочувати вас, щоб ви узяли більше відповідальності за вашу планету.

Нас чекають великі часи і вам доведеться багато чого надолужити, таким чином ви зможете кінець кінцем зайняти своє місце пліч-о-пліч з нами. Наступні зміни приведуть вас на шлях ваших мрій, таким чином ви, можливо, кінець кінцем станете Космічними Істотами. Ваше життя майже почалося і сім'я змін просувається вперед. Тільки ті з вас, хто заслужив місце у вищих вимірах можуть іти вперед і ми рекомендуємо вам для підняття вище виклики, які розміщені перед вами. Кожен з вас має ту ж можливість еволюціонувати через цей період, але деякі загрузнули в болоті нижчих вібрацій і не в змозі піднятися, щоб піти далі. Проте, нема ніякої ганьби в тому, щоб продовжити пошук свого шляху, а не утримати вас проти будь-якого шляху. Дійсно, ви отримаєте більше допомоги, щоб надати вам можливість прогресувати до тих пір, поки ви не будете готові піднятися.

Користуючись одним з ваших виразів, "зберігати самовладання " у всі часи, знаючи, що ці часи - прелюдія до кінця циклу. Кожен дух вивчає так багато долаючи крайні часи і дійсно живе в довкіллі, яке містить стільки ворожості. Проте, як ми часто інформували вас, виклики, з якими ви зіткнулися в нижчому вимірі, збільшили швидкість вашої еволюції. Вона була, як ви, можливо, назвали б "швидкісним треком" для завершення ваших дослідів. Також майте на увазі, що давно, дуже давно ви охоче запропонували випробувати поїздку в темряві, знаючи, що ми завжди будемо з вами. Дуже скоро ви зустрінете нас в щасливих обставинах, оскільки на той час ви будете на вашому шляху до повної свідомості.

З якими б дослідами вам все ще не доводилося б стикатися, терпіть їх з гордістю і радістю, знаючи, що ваш час в дуальності закінчується. Як тільки ви досягаєте кінця теперішнього періоду, ви не нестимете ніякої старої невиконаної карми. Ви вже вивчили уроки, які дуже важливі для вас і готові почати інший захоплюючий період у вашій еволюції. Ви подібні частково до ув'язненого, який уперше звільняється і світ буде повний несподіванок і можливостей йти за вашими пристрастями. У всі часи є завжди більше передових духів, хто може допомогти вам у вашій поїздці. Це буде ваш вибір, як Космічної Істоти, яким шляхом подорожувати і де буде більше можливостей, наданих вам.

Я – СаЛуСа із Сиріуса і відчуваю вашу втому, але і радість реалізації, що близько кінець поїздок. Ви вже почали вводити нові енергії і в загальних термінах це принесе більше мирного почуття. Галактичний Флот підходить ближче і часто бачиться у вашому небі, іноді здійснюючи його відповідальність, щоб тримати під контролем будь-яку спробу запустити іншу ядерну війну. Я залишаю вас з моїми благословеннями і любов'ю.

Дякую СаЛуСа.

Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge