Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Майк Куінсі – 16 березня 2018


Майк Куінсі – Ченелінг його Вищого Я – 16 березня 2018

Mike Quinsey

Будьте упевнені, що усе проходить успішно і хоча хаотично в деяких країнах. Головна причина драматичних змін в тому, що потрібно прокласти дорогу тому, що буде введено. Зміни – це частина вашого введення в Новий Вік, який поступово показує себе, оскільки старі енергії розсіюються. Не лякаєтеся будь-яких заходів, які намагаються розсіяти старе, оскільки ви матимете усе, щоб отримати користь згодом. Оскільки час прогресує, то старі шляхи, яким не має ніякого місця в майбутньому, поступово зникнуть. Це тривожна неминуча ситуація, тож ніколи не забувайте того факту, що краще – ще попереду.

Тепер, коли ви пройшли минулий маркер, то зняті обмеження, які стосувалися позаземних відвідувачів, але все ще існує система перевірки, щоб гарантувати, що жоден з них не має наміру заважати вашому шляху до Вознесіння. Настав час зустріти ваших "духовних батьків", – плеядинців, і це відбудеться своєчасно. Майбутні події добре сплановані з наміром підготувати вас до підняття ваших вібрацій, і межа – звичайно ваше Вознесіння. Так би мовити, щасливі часи за рогом і вірогідніше всього занадто далеко вашої теперішньої здатності передбачити. Поступово ви отримаєте деякі ідеї відносно того, як все буде, але вас все ж дуже здивує ступінь вигідних змін.

Ви станете вільними духами, які настільки просунулися вперед, що ви будете майстром вашого власного майбутнього і матимете набагато більше вибору відносно того, що ви можете зробити. Ви будете відповідальними духами і проводити ваше життя відповідно до духовних указів ієрархії, яка спостерігає за усім вашим прогресом. Життя після цього становитиметься все кращим і кращим, і вже деякі з вас відчувають зміни, які мають місце. Більшим планом для вашого просування вперед управляють потужні духи від Божества, який гарантує, що усе здійснюється у балансі і гармонії з Усім Сущим. Фактично через усі ваші життя вас супроводжують вищі духи і допомагають вам керівництвом, але завжди шануватимуть ваш вільний вибір.

Багато робиться для того, щоб не нав’язувати духовні вчення, тому що ви не можете знати життєвий план іншого духу. Ви можете притягуватися до іншого духу і між вами будуть стосунки кращими або гіршими, як ви це розумієте, і ви допомагаєте один одному в еволюції. Часто духи зв'язуються разом з кармічних причин, і, можливо, провели більш ранні життя разом і граючи різні ролі, допомогли один одному еволюціонувати. Майте на увазі, що як духи – ви безсмертні, і коли ви залишаєте Божество, щоб набути подальшого досвіду, ви не лише маєте багато, багато життів, але маєте безліч різних ситуацій, які пропонують вам можливість еволюціонувати. З цієї причини, ніколи не дивіться звисока в інший дух, але цінуйте те, що подібно до вас вони виконують свій життєвий план, який вони вже згодні випробувати.

Між втіленнями ви зазвичай витрачаєте свій час в тому, що називається Саммерленд з очевидних причин. Ви зустрічаєте інших духів, вашу сім'ю, родичів і друзів, у тому числі ваших дідусів і бабусь, яких вам подобається побачити не такими старими, якими більшість була тоді, коли вони жили на землі. Чи можете ви уявити рівень, де вібрації частково вищі, ніж на Землі, де влада думки головна. У цих обставинах вам не потрібні гроші, попри те, що ви можете все ще купувати все, що ви хочете, чай і здобні булочки, або те, що ви нафантазували – усе вільне. Це звучить неймовірно, але я можу запевнити вас, що я описав те, що вас чекає. Є ріки і море, але не такі точно, як на Землі, але ви можете все ще плавати, або насолоджуватися іншими діями.

Я можу почути у відповідь запитання, як наприклад таке, "де знаходиться це місце" і скільки людей знаходиться там між втіленнями. По-перше, є рівні існування, які розділяються подібно до країн на Землі, тож ви знаходитеся з тими, хто подібний до вас. Автомобілі, автобуси і подібні речі є там тільки "на спогад про минуле" і з часом ви можете подорожувати владою думки, але багато духів насолоджуються методами транспорту, які вони використовували на Землі. В цілому, це означає, що немає ніякого "небесного транспорту", оскільки він не потрібний і це завжди з'являється яскравим і сонячним, його ім'я "Саммерленд". Коли ви уперше прибуваєте, ви матимете те, що можна назвати розпитуванням, де обговорюються ваші життєві досліди, щоб подивитися, які вам потрібні подальші уроки, але без будь-якої форми судження будь-кого. Отже, куди ви підете звідси, залежить від того, який вам потрібний інший життєвий досвід на Землі, і коли складуться обставини, які відповідають вашим потребам. Тож будьте упевнені, що усе організовано добре, щоб кожен відчував себе як удома.

Сприймайте своє життя серйозно і слідуйте тому, що очевидно являється вашим життєвим планом, і події покажуть вам, куди вам призначено піти і причина може відрізнятися від тої, яку ви передбачали. Я говорив вам раніше, що ніякому духу не дають більше ніж він може впоратися і звичайно ви незмінно отримуєте допомогу уздовж шляху. Важливо, щоб ви працювали для доброго результату. У будь-який час ви повинні робити все можливе і тільки так ви прогресуєте. Ви були б здивовані, якби ви знали, яка важка робота ваших наставників, щоб допомогти вам отримати успішний життєвий досвід. Зверніться гучно до них, оскільки вони були б раді знати, що ви обізнані про їх існування. Вони спостерігають за кожним вашим кроком, оскільки їм треба бути з вами постійно, вони також знають про ваш життєвий план і роблять все, щоб ви його дотримувалися.

Усі ви – дуже досвідчені духи, які мають сотні, якщо не тисячі інкарнацій, але ви не інкарнувалися з повним знанням про ці тривалості життя, за винятком того, яке потрібне вам для життя, щоб зробити подальші успіхи. Ви ніколи не втрачатимете досягнення, які ви зробили, але як згадувалося, вони можуть триматися в стороні від вас, якщо необхідно. Ваші досліди кінець кінцем приведуть вас до Майстерності і навіть більших речей, і ви зможете рухатися при власній швидкості, оскільки усе знаходиться в "Зараз", тож ви маєте стільки часу, скільки вам потрібно. Час – це ілюзія і в 3D існуванні він лінійний і ви працюєте з ним дуже добре.

Зараз, на Землі все прагне змінюватися набагато швидше, ніж раніше і взагалі на усіх впливають вищі вібрації, в які ви переміщаєтеся. Поступово деякі з вас переконаються, що ви починаєте випробовувати синхронізацію подій у ваших життях, а інші можуть стати більш телепатичними. Це буде зростати якийсь час, оскільки все більше і більше духів піднімають свої власні вібрації. Іншими словами ви починаєте збільшувати свої вібраційні рівні, як частину вашого шляху до становлення Галактичної Істоти.

Я залишаю вас з любов'ю і благословеннями, і хай Світло осяє ваші дні і шлях до завершення. Це повідомлення надійшло від мого Вищого Я, мого Божественного Я і кожен дух має такий же зв’язок з Богом.

У Любові і Світлі.

Майк Куінсі.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge