Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Mike Quinsey - SaLuSa, February 15, 2013

SaLuSa, February 15, 2013

Наші союзники впевненіші ніж будь-коли раніше і продовжують розміщати темні сили там, де вони можуть бути найменшою неприємністю. Вони сваряться між собою і зневірені в очевидній відсутності їх влади, щоб диктувати свої умови. Світовий контроль не знаходиться більше в межах їх влади, і вони можуть не більше ніж мріяти по тому, що можливо було б, якби вони не втратили його. Робітники світла зараз рухаються вперед з оновленою упевненістю і готуються зробити завершальний крок, що фактично покладе кінець будь-яким останнім шансам темних сил, можливо востаннє. Зараз вони більше грають на виживання, але немає ніякого місця, яке вони можуть приховати, щоб ми не знали. Чим швидше ми зможемо забути про них, тим більше ми зосередимося на нашому власному порядку денному.

Не засмучуйтесь, коли ви бачите маленькі зовнішні знаки, що вказують на те, що роблять Робітники Світла. Більшість їх надзвичайно важливої роботи координується з нами, яку ми незабаром зробимо разом . Робітників Світла поздоровляють із належним встановленням їх нових завдань, і кожен шматок їх дій такий же важливий, як і коли-небудь раніше. Час продовжує збільшувати швидкість і скоро будуть активізовані все більше ключових вливань Світла. Повільно, але поза сумнівом темрява і Світло розділяються, але ми все ще надаємо більше можливостей тим, хто знаходиться у бездіяльності, таким чином, вони можуть продовжувати просування вперед. Стара парадигма руйнується і не має сили зупинити тих, хто зараз пробуджується до своїх істинних Я. Страх перед невідомим - більше не така проблема, якою вона була раніше, і люди знаходять свою віру у Бога.

Ми знаємо точно які духи вирівнюються зі Світлом, і маємо повний профіль кожного з вас. До того ж, ми можемо точно визначити ваше розташування у будь-який даний час, таким чином і темні і світлі знаходяться під нашим спостереженням. Яким буде гарним час, коли ми зможемо забезпечити вас кращими засобами комунікації, не лише між собою, але і з нами. Деякі з вас призначили собі подоріж, і для ваших друзів і сім'ї важливо, щоб вони не втрачали ваш слід. Звичайно прийде час, коли ви відмовитесь від традиційних транспортних засобів, і подоріж стане чудовим досвідом, який доставляє задоволення. Кінець кінцем усі форми транспорту не будуть забруднювати довкілля, і більше не будуть покладатися на генерування електроенергії. Для місцевих потреб стане доступний корабель моделі "Зліт і посадка". Морські шляхи не будуть використовуватись, а повітряні перевезення будуть керувати усім фрахтом, що дозволить відновити до первісного стану море і морські запаси. Також будуть створені станції, з яких можна миттєво відправити і отримати товар.

Розкриття просувається вперед, і зараз наближається під трохи іншим кутом і неминучий остаточний результат, який виявить вашу позаземну історію. Це змусить Уряди визнати їх залучення до земних станцій зв’язку принаймні в минулому столітті. Це не лише тема контакту, але і близькі зв'язки, коли вони працювали разом в підземних базах. Також повинна розкритися велика кількість свідоцтв позаземного існування, знайденого на інших планетах, як наприклад на Марсі. Проте, якщо ваші Уряди все ще вагаються, то це тільки приведе до того, що ми приймемо на себе відповідальність за відкриття правди. Так чи інакше, настав час, щоб ви зрозуміли ваш історичний зв'язок з нами. Ми - не зловмисники або незнайомці, і багато членів Галактичної Федерації Світла - ваші предки, пов'язані з вами генетично, як ваші різновиди еволюції.

Ви пройшли довгий шлях, відколи вас вчили, що Земля є центром Всесвіту. Життєвих форм, таких як ви, достатньо скрізь і у багатовимірних і паралельних Землях. Всесвіт Бога вміщую безліч Галактик, по яким ви будете подорожувати, як тільки ви станете повністю Галактичною Істотою. Правда така прекрасна, що багато релігій зникнуть, оскільки вони зрозуміють, що вони не можуть більше підтримувати свою віру, яка була значною мірою створена людиною. Організована релігія більше не буде потрібна, щоб розуміння індивідуальних духів осягнуло правду. Усі знання всередині і ви досягли тієї точки, де ви можете бути їх власним учителем, і розвиватися інтуїтивно, щоб знати, що вам особисто треба продовжувати їх еволюцію. Правда може бути дуже глибокою і все ж ви за допомогою її можете знайти свій власний шлях. Якщо ви йдете за своїм власним розумінням, це приведе вас до того, де вам треба бути в потрібний момент і дозволити речам розвиватися в їх власному темпі. Загальне знання обов’язкове, але знайте, що шлях інших духів - не обов'язково виконувати ваші потреби.

Нема жодних проблем між нами, оскільки ми знаємо, що ми Вознесені Істоти, і ми визнаємо рівні світла один одного. Енергії такі, що може існувати тільки правда, і немає ніякого питання зв'язку один з одним, окрім на повністю правдивій основі. На Землі ви часто говорите одне, все-таки маючи на увазі інше, по суті неправдиве, а було б мудріше практикувати правду у всі часи. Ми усвідомлюємо, що це може іноді завдавати вам неприємності, але кінець кінцем ви ніколи не будете роздвоєні. Коли ви увесь час думаєте і дієте чесно, вам нічого приховувати. Ми іноді зустрічалися з вашими лідерами і їх представниками, і ми телепатично знали точно, коли вони були менш правдивими.

Дорогі, оскільки ви зрозуміли, що вам доведеться багато вивчити і здолати перед тим, як ви будете готовими стати Галактичною Істотою, проте це ваша доля. Ви маєте повернутися до тих рівнів Світла, яких ви одного разу удостоїлись, і залишили для набуття досвіду, щоб стати наставником для інших. Так будьте добрі до ваших попутчиків і співчутливі, коли вони помиляються і падають в темряву. Ви усі проходили через це, що неминуче, коли вас оточують такі низькі вібрації. Таємниця в тому, щоб підняти себе знову скориставшись вашим досвідом, щоб здолати будь-який подальший виклик тієї ж природи.

Я – СаЛуСа із Сиріуса і ви знатимете, що цей рік належить людям. Час, коли ви будете визнаними, як справжня Суверенна Істота і відновите ваші права. Багато чого чекає бути виявленим, і ми раді бути частиною цього. Ми продовжуємо посилати нашу любов вам і Рідній Землі, і так буде завжди .

Дякую вам, СаЛуСа
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge