Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Майк Куінсі - Ченелінг його Вищого Я - 14 жовтня 2016


Майк Куінсі - Ченелінг його Вищого Я - 14 жовтня 2016

Mike Quinsey

Президентські вибори – головна фокальна точка мільйонів американців, але є велика ймовірність, що вони можуть врешті-решт не відбутися. Здається, причина в тому, що один кандидат схоже відмовляється від участі. Це може бути найкорисніший випадок, зважаючи на початок глобальної ревальвації валюти, яка змогла б сфокусуватися і не відволікати уваги на це. Це фактично вже почалося і звичайно незабаром матиме місце при першій можливості. Відомо з чуток, що це вже почалося і звичайно передбачається повільний початок із-за розміру завдання. Певний ступінь невідкладності природно зараз існує, щоб отримати всю дорожню схему, яка втішить багатьох людей, які нетерпляче чекають.

Світ продовжує бути в сум'ятті і війна продовжується, але багато чого робиться у відповідь на спроби темних сил нав’язати свій контроль. Проте, їм не дозволяють досягти успіху, оскільки Вищі Істоти детермінують результат на користь Світла. План на своєму місці і це відверне затримки, оскільки ситуація зараз досягла точки, коли настав час довести все до кінця. Вірте тим, хто тримає ваше майбутнє в своїх руках, оскільки вони добре контролюють і мають повне уявлення про те, що відбувається.

Що стосується Світла, то нема ніяких помилок і план вашої свободи розвивається, як заплановано і гарантує, що Вознесіння відбудеться. Зараз кожен індивідуум зобов’язаний вирішити свої майбутні рівні, якщо вони бажають піднятися, щоб прожити свої життя відповідно. Звичайно буде надана допомога і керівництво, але в остаточному рахунку, щоб досягти цього, вам треба підняти ваші вібрації. Ви повинні знати, що така можливість як тепер, приходить тільки у кінці циклу. Отже докладіть зусилля і, ймовірно, глибоко в душі ви знатимете, що це є правдою. Коли ви погодилися на ваш життєвий план, ви були упевнені в можливості вознестися.

Ваше терпіння було добре перевірене, і якщо ви змогли проявити свою твердість, ви можете вважати, що все добре на шляху до вищих вимірів. Виклики для подолання нижчих вібрацій жорсткі і на вас нападають з усіх сторін, але зберігаючи повний контроль над собою, ви на дорозі до Вознесіння. Подорож шляхом Світла може іноді бути самотнім життям, оскільки небагато людей повністю розуміють, чому вони на Землі, і важко знайти інших таких, як ви. Ви часто стаєте самотніми, але ваша явна присутність на Землі допомагає поширювати Світло. Оскільки ви піднімаєтеся, то стає легше відокремлюватися від багатьох нижчих енергій, оскільки вони мають малу силу або не тяжіють до вас.

Наближається час, коли буде можливість розказати людям про істинні причини для подолання нижчих вібрацій, а також чому було потрібно реінкарнуватися багато разів на Землі. На якому б рівні ви не знаходилися зараз, коли має місце кінець циклу, ви відповідно знаходитиметеся точно на правильному рівні. Сім'ї, можливо, будуть хвилюватися у разі, якщо вони розділені, але майте на увазі, що кожен дух має дотримуватися свого власного шляху. Проте, є часи, коли співпраця залишається міцною і духи все ще просуваються вперед разом. Фактично, деякі сім'ї об’єднуються, щоб спільно використовувати життєвий план і це трапляється часто, коли вони працюють для Світла.

Дорогі, вами захоплюються і люблять за ваше присвячення своїм обов’язкам, і завжди допоможуть завершити ваш життєвий план. Ваші наставники, які супроводжують вас – потужні Істоти, які можуть вплинути на вас в спосіб, який гарантує вашу безпеку, і часто запобігають небажаним змінам в житті. Якщо ви узнаєте їх і "поговорите з ними", вони зможуть розмовляти з вами легше і навіювати вам свої думки. Вони ймовірно обізнаніші про план вашого життя, ніж ви, і здатні гарантувати, щоб ви трималися на правильному шляху. Це жодним чином не забирає вашу свободу вибору, оскільки вони про це вже знатимуть.

Останнім часом галактичний корабель наближається все ближче до Землі, але поки він не демаскується, ви не зможете його побачити. Проте, Авіани перебувають вдалині, оскільки вони спостерігають за тим, як Земля і її населення управляють Підйомом. Фактично ряд груп чекають, щоб заявити про себе, як тільки стане безпечно. Ваше майбутнє повне приємних несподіванок, і не менш за все, щоб зустрітися з вашими друзями Агартанцями з Внутрішньої Землі. Все настільки зміниться, що за відносно короткий час, ви отримаєте вигоду з того, що допоможе зайняти ваше справедливе місце в Новому Віці. Старе зникає дуже швидко, оскільки зміни вже відбуваються, що кінець кінцем підніме вгору якість ваших життів.

В усьому тому, що відбувається з вашим світом, важко не взяти участь. Ваш кращий підхід – пробувати і залишатися завжди сконцентрованими, і стати спостерігачем замість того, щоб залучатися до цього. Звичайно, будуть ситуації, в яких ви не зможете допомогти, якщо не підключитеся, і коли ви є маяком Світла, то ви зможете принести мир до ситуації, яка, можливо, викликає вибух гніву і конфронтацію. Ви маєте сили, які перевершують всі ваші уявлення, але вам треба вірити в себе, щоб вони стали активними. Ваша найбільша робота може іноді відбуватися тоді, коли ви спокійні і користуєтесь вашою владою думки. Ви не можете нав’язати ваші ідеї кому-небудь, оскільки ними можуть знехтувати і не прийняти, і це часто трапляється з причин кармічної відповідальності, яку доведеться зіграти до кінця. Це також стосується посилання лікувальних енергій, оскільки іноді духу треба бачити повний курс його "хвороби", для вигоди усім.

Після вашого вознесіння, ви станете зовсім іншою людиною, ніж були раніше. Ваше Світло стане таким сильним, що ви не братимете до уваги негативні енергії. Світло фігуруватиме в усьому, що ви робите, і відколи ви будете з духами подібного виду, то ви приводитимете блаженне життя в радості і любові. Негативні думки не будуть формувати ніякої частини вашого життя, оскільки вібрації будуть занадто високими для їх присутності. Отже послання – запустити якнайшвидше почуття, які подібні до життя з піднятою вібрацією. Чим більше ви будете чинити опір нижчим вібраціям, тим більше вони будуть не в змозі впливати на вас, тож пам'ятайте, що подібне притягає подібне і уникайте цього.

Оскільки Світло продовжує опановувати Землю, "темрява" поступово зникне. Це вже відбувається і викликає замішання серед темних сил, оскільки вони не можуть більше утримати енергії на місці. Вони – жертви їх власних вчинків, але все ж ніколи не пізно повернутися до Світла.

Я залишаю вас з любов'ю і благословеннями, і хай Світло осяє ваші дні і шлях до завершення. Це повідомлення надійшло від мого Вищого Я.

У Любові і Світлі.

Майк Куінсі.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge