Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Mike Quinsey - СаЛуСа, 21 лютого, 2014

Mike Quinsey - СаЛуСа, 21 лютого, 2014

Ви присутні на Землі в найбільш важливий час і, як робітники світла, багато хто з вас має специфічні ролі, щоб допомогти проявитись змінам. Кожен з вас запропонував служіння Світлу в такий важливий час і будьте упевненими в тому, що кожен вклад має велике значення для цілого. Забезпечуючи свою сконцентрованість на вашому завданні, ви робитимете свій шматок допомоги, який принесе істотні зміни для проявлення Світла. Це факт, що багато індивідуумів допомагають таким чином, що темні сили програють свою битву за підтримку їх влади. Хоча вони зосереджуються на більшій картині, ми тримаємо їх під повним спостереженням і повністю обізнані про їх плани. Наші комбіновані зусилля кінець кінцем призводитимуть до безкровного вдалого ходу, який спонукає темні сили прийняти їх поразку. Їх повністю скрушить прогрес, зроблений нами і ми знаємо точно, коли діяти.

Ситуація на Землі вимагає багато від вас, але майте на увазі, що мають місце величезні зміни. Ви, можливо, залишаєтеся упевненими, що нам відомий результат і дійсно він часто встановлюється з нашою допомогою. Тож не абстрагуйтеся від того, що сталося навколо вас, знаючи, що успішний результат вже планувався. Ми очевидно обізнані, що темні сили боротимуться до самого кінця, але ми тримаємо питання під контролем і ми не дозволимо їм відбитися від рук. З кармічних причин ми не можемо втручатися в деякі питання, які доведеться програти до кінця, щоб очистити невиконані зобов'язання.

Оскільки вібрації на Землі починають підніматися, то деякі з вас знайдуть, що ваші екстрасенсорні здібності зростають і ви загалом стаєте більше інтуїтивними. Це допоможе вам вирішити, що робити, коли стикнетеся з рядом альтернатив і ви зможете з упевненістю просунутися вперед. Пам'ятайте, що ми також під рукою і ніколи не були далеко-далеко, якщо вам потрібна допомога. Проте, не пробуйте передбачати точно, як це буде або коли, просто погодьтеся, що ми зробимо так, щоб вам було краще. Ми маємо перевагу бачити більшу картину і діємо відповідно. Іноді наприклад, нам треба ввести зміни у вашому житті і може бути важко поставити їх на місце. Людям здається, що вони мають сильний склад ума і не завжди вітають зміни.

Час все ще прискорюється, але ви зараз здатні дати цьому раду. Мається на увазі - краща організованість і повніше використання його. В майбутньому ви житимете в повністю зміненому часі, де щоденні рутинні роботи, які ви зараз виконуєте, більше не будуть потрібними. Більшість з ваших потреб просто буде забезпечена чистою думкою і це буде миттєво. Навіть зараз ви часто несвідомо плануєте потужні дії, які приносять вам бажані результати. Ось чому ми вже радимо вам ретельно спостерігати за вашими думками, оскільки ви маєте більше влади, ніж ви тепер розумієте. З часом ви зможете управляти ними і на певному високому рівні вібрації, нічого, окрім позитиву ваш розум не введе. Вже ті духи, які на шляху до Світла підсвідомо або свідомо, працюють у напрямку, який виключає що-небудь з негативної природи.

Якщо очікується, що вам важко вимовити або запитати, будьте упевнені, що усі зміни проявляться тоді, коли ви готові. Ніхто не буде підганяти вас до фаз підняття доки ви є і вам завжди доступна допомога. Факт, що ви знаходитеся тут в найбільш важливий час - само собою достатня вказівка вашої здатності зробити адекватні успіхи. Само собою зрозуміло, що, кожний вклад допомагає Світлу проявитись і поширювати знання, які встановлять правду вашої історії і майбутнього, яке чекає вас. Ми говорили вам багато разів, що нічого не відбувається випадково, що впливає на ваше життя. Усе трапляється з причини і має намір сприяти вашому прогресу у напрямку до Світла.

Ми підтвердимо ще раз, що Президент Обама грає головну роль в приведенні Світла до Землі і в утриманні позиції, яка гарантує, що правда виходить. Найважливіше, що він також грає балансуючу гру між темрявою і Світлом, до тих пір, поки не настане правильний час до наступного великого кроку. Оскільки ви повинні розуміти з минулого досвіду, що ми маємо невичерпне терпіння і не буде зроблений ніякий рух, якщо не буде впевненості в результаті. Після такого тривалого часу роботи, щоб повернути потік, ми не збираємося тепер робити будь-які помилки, коли фінішна лінія на горизонті. Вам іноді не вистачало терпіння, але ми не пам'ятаємо себе від радості від зростаючих рівнів розуміння, які ви досягли.

Я – СаЛуСа із Сиріуса і з задоволенням скажу вам, що ми жорстко контролюємо діяльність темних сил. Якщо ви отримуєте враження, що ми не робимо, знайте, що ми просто дозволяємо їм відновити їх план і ставимо їм пастку. Часом вони розуміють, які вони дурні, але надто пізно. Потім ми швидко продовжуємо зміни, яких давно чекали. Це буде найбільш хвилюючий час з великим щастям і радістю.

Дякую СаЛуСа.

Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge