Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Майк Куінсі - Ченелінг його Вищого Я - 20 травня 2016


Майк Куінсі - Ченелінг його Вищого Я - 20 травня 2016

Mike Quinsey

Будьте упевнені, що усе продовжується добре і багато чого все ще відбувається за кулісами. Як ми бачимо, в наступні два місяці зможе проявитися те, що є самим головним з недавнього часу. Передбачається, що події будуть рухатися далі до повного оголошення, яке буде початком більш відкритого обговорення правди. Фактично, взагалі не було втрачено ніякого часу, оскільки багато чого відбувалося поза досяжністю темних сил. Дійсно, оскільки час їх влади швидко зменшується, то робота сил Світла прискорюється. Енергії Нового Віку виносять правду, яка закінчиться підняттям вібрацій.

Багато досягнень, які притримувалися, починають спливати на поверхню і одне із них, поширюється Фондом Кеше. Впродовж багатьох років їх винаходи приховували, але уже ні, оскільки зараз вони поширюються тими, хто бажає бачити, як вони стають загальним надбанням. Вони зараз привертають увагу багатьох постачальників, які здатні їх зробити. Тому, їх поширення не можна зупинити і все більше людей узнають про їх існування. Це вже тільки питання часу перед тим, як будуть деякі офіційні анонси, щоб громадськість також знала про них.

Оскільки вібрації піднімаються вгору, то все більше людей узнають правду і її не можна більше приховувати. Ви так довго вважали, що ви духовно відсталі, проте ріст взаєморозуміння значно збільшився, незважаючи на спроби заважати вашому розвитку. Для тих, хто шукає правду, існують багато достовірних джерел у вашому Інтернеті, і вам тільки потрібно йти за вашою інтуїцією. З часом існуватиме тільки правда, але поки ви не досягнете цього пункту, буде деяке розчарування, оскільки все ще просуваються вчення старих віків. Настає час для кожного духу, який шукає правду, щоб значною мірою стати власним учителем. Проте, звичайно це корисно для тих, кого об’єднує подібне розуміння .

Нині, світ плаває на поверхні неприємностей, що походять від старих енергій, але, оскільки вони очищені миром, то виникне те, що ви шукаєте. Це завдання може здаватися неможливим, але якщо необхідні речі змінити відразу, то можна зупинити протистояння і війни. Мир настане дуже скоро, а потім зміни можуть прискоритися і ви будете здивовані, в скількох питаннях ви тим часом прогресували. Було відомо, що з часом ця точка буде досягнута і все було напоготові. Усі ваші жертви і зусилля, щоб привести мир до Рідної Землі, скоро завершаться і на очах у всіх розпочнеться грандіозний Новий Вік .

Продовжуйте вашу хорошу роботу, оскільки видна фінішна стрічка і багато духів підбадьорюють вас. Ви захотіли вступити добровольцем до Сил Світла, знаючи, що цей час кінець кінцем звільнить вас із лап темних сил. Ви могли б сказати так, "строк відбули" і скоро ви випробуєте усі вигоди від вашої відданості ділу. Це завжди було задовільним рішенням і на вас чекає захоплюючий час, оскільки старі енергії повільно відносяться геть. Їм не дозволяється заважати прогресу і з часом їх дії будуть в пам'яті, призначеній для історії.

Наближається ваше довге очікування деяких позитивних знаків, які виявляють істинний прогрес, який був досягнутий. Для багатьох, хто проявляв мало будь-якого інтересу до свого майбутнього, події будуть їх як шокувати, так і вражати. Проте, вони скоро зрозуміють жахливість ситуації і вітатимуть зміни з радістю. Майбутнє здаватиметься тим, що мрії здійснилися, оскільки темним силам перешкодили здійснити їх план, щоб продовжувати ув'язнення Людства. Мало хто з вас розуміє, скільки вашої свободи було відібрано у вас. Більшість з вас тримали в стороні від вигод досягнень, зроблених за минулі приблизно 70 років. Кабала тримає вас в невіданні і тільки дозволяє нову технологію, коли вона їх задовольняє. Цьому не допомагали і ті, хто не має ніякого бажання рухатися вперед з часом і втрачати свої прибуткові бізнес-структури. Найбільша зміна, яка впливає на усіх людей – стосується ваших енергетичних вимог. Своєчасно у вас буде вільна енергія і деякі пристрої вже доступні.

Зміни, які чекають представлення, зближать кожного з вас і видалять умову "заможний" і "незаможний", яка більше не прийнятна. Ніхто не буде дивитися згори і природно, пріоритет буде найбільш нужденним. Кожен кінець кінцем матиме основи, які гарантуватимуть зручне проживання. Багатство планети однаковою мірою завжди призначалося всім і нові технології підтримуватимуть задовільний рівень життя. Будь-хто з вашого теперішнього рівня існування повинен пам’ятати, що цей рівень частково кармічний, а також забезпечує досліди, які вам потрібні, щоб продовжувати розвиток. Фактично ви ніколи не перестаєте вчитися, але старий цикл закінчився і новий вже замінює його.

Тримайтеся міцно, оскільки старі шляхи терплять невдачу і знайте, що очищення потрібне, щоб прокласти новий шлях. Багато різних цивілізацій працюють з Рідною Землею, щоб встановити зміни, які будуть вигідні для всіх. Із старих вібрацій нічого не залишатиметься, оскільки вони будуть підняті до вищого рівня. Це сигналізує 1000 років миру, впродовж яких ви насолодитеся дивовижним періодом щастя і досягнення того, про що ви нині можете тільки мріяти. Вищі Істоти контролюють і не обіцяють того, чого не можна здійснити. Настав ваш час залишити ваші старі шляхи проживання і насолодитися небесним блаженством.

На Землі є краса, якою ви могли насолодитися, але нічого не можна порівняти з пишністю, яка чекає вас. Важко описати речі, якщо ви не маєте відповідних слів, які є адекватними, але правда набагато більша будь-якої вашої уяви або ідеї. Думайте і уявляйте майбутнє, яке забезпечує усі ваші потреби, майбутнє, в якому вам не доведеться працювати щодня, щоб досягти цього. Головна причина в тому, що потреба в грошах повільно зникне. Ви були рабами грошей і навіть все ще достатньо не задовольнили основні потреби життя. Очевидно, що це треба змінити і зробити це через дуже короткий час. Зберігайте спокій і залишайтеся позитивними незважаючи на те, що відбувається навколо вас. Відбудуться деякі зміни Землі, але Галактичні Сили контролюють їх, щоб вони були мінімальними. Також будь-які негативні випадки будуть несподівано пережиті і вам прийдуть на допомогу, якщо треба.

Я залишаю вас з любов'ю і благословеннями, і хай Світло осяє ваші дні і шлях до завершення. Це повідомлення прийшло від мого Вищого Я.

У Любові і Світлі.

Майк Куінсі.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge