Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Майк Куінсі - Ченелінг його Вищого Я - 13 травня 2016


Майк Куінсі - Ченелінг його Вищого Я - 13 травня 2016

Mike Quinsey

Не лише час проходить швидше, ніж коли-небудь, але і події на Землі також збільшують швидкість. Сформовані потужні групи, які підтримуватимуть людей Світла, що стараються для "розголошування" і вони набагато просунулися вперед. Це вимагало великого терпіння з вашої сторони і скоро ви повинні побачити результат довгого періоду приготування, щоб контролювати темні сили. Відбувається велика зміна в процесі і поки важко надати стійкі ознаки того, що ймовірно розпочнеться в наступні два місяці. Є звичайно інші справи, якими треба займатися і вони невідкладні, зважаючи на вже втрачений час. Проте, будьте упевненими, що усе продовжується добре і так просувається, що прогрес уже не можна зупинити. Ці події підтримують виключно потужні сили як на, так і за межами Землі. Отже, не занадто напружуйтеся, відносно важливості зберігання ваших вібрацій такими високими як можливо, постійно фокусуючись на Світлі.

Відомо, що багато людей почувало б себе більше піднятими, якщо б вони змогли побачити докази присутності в небі ваших космічних друзів. Вони звичайно присутні у великій кількості, але часто маскуються для захисту. Час для масових появлень буде тоді, коли це можна буде зробити безпечно і цього ще не буде, можливо, впродовж деякого часу. Проте, вас захищають Галактичні Сили, які спостерігають за Землею з безпечної відстані. Деякі можуть не розуміти, чому з їх супер технологією, вони мають чогось боятися, але конфронтація і насильство – це не їх шлях роботи з опозицією. Ваші космічні друзі мають мирну місію, щоб гарантувати ваше безпечне і позитивне переміщення від контролю темних сил до Світла.

Вас здивує ступінь до якої ви управлялися і утримувалися, тож є багато підстав робити так. Ви знаходитеся набагато років позаду точки еволюції, якої ви повинні були зараз досягти. Було сказано, що ви знаходитеся у викривленому часі і це найадекватніший опис. Проте, чим більше часу проходить без істинного прогресу, тим важче стало темним силам зберігати їх таємниці і підтримувати їх контроль над вами. Вам треба надолужити багато втраченого часу і багато винаходів готові до реалізації. Фонд Кеше вже досяг успіху і виступає ініціатором, щоб оприлюднити передові технології. Їх буде більше, оскільки довір’я поширюється, щоб відмовитися прислухатися до тих, хто перешкоджав їх представленню.

Доки Преса не зможе очиститися від тих, хто тільки мотивований на безлад, буде важко визначити, яка частина новин істинна. Як завжди, краще покладатися на вашу інтуїцію і випробувані достовірні джерела. Майте на увазі, що вони ніколи не користуються загрозливими словами, щоб завдати шкоди людському життю і не пропагують залякування або використання насильства. Зараз, ви вірогідніше всього знаєте, як виявити дії або слова темних сил. Зрозумійте, що іноді їх повідомлення здаватимуться дуже справжніми і вірогідними, але часто не мають собі рівних в зроблених твердженнях. Якщо вони звучать неправильно – залиште це в латентному стані доти, поки ви не зможете узнати напевно. Іноді особливо неспокійну проблему можна залишити на ніч, і на ранок ви будете мати ясне розуміння. Частина вашої кращої роботи часто здійснюється впродовж вашого періоду сну.

Попереду у вас великі часи, коли ви повинні надати правдиві рахунки вашій історії, яка для багатьох здавалася б надзвичайно неймовірною, за винятком того, що безсумнівно була першопричина. Багато того, що було вам надано, щоб повірити – спотворення правди, або прямі брехні, які у той час здавалися дуже прийнятними. Темні сили були дуже розумні в керівництві вами на шляху, який вони встановили для вас. Проте час наздогнав їх і на щастя багато хто з вас зрозумів обман, який має місце. Нова ера йде повним ходом, безумовно без повернення до старих шляхів, і це принесе стільки радощів і щастя не лише для тих, хто зі Світла, але і взагалі громадськості. Уперше вони зрозуміють, що є більше життя, ніж вони досі випробували, і зобов'язані об’єднати людей, щоб просуватися вперед, як єдине ціле до великої мети.

Ви повинні готувати себе для майбутнього підйому, який рухатиме вас у вищі царства. Це забрало багато часу, щоб досягти цього пункту і скоро ви будете пожинати плоди ваших зусиль. Це буде важливий час і оскільки ваші рівні свідомості розширюються, то ви почнете згадувати своє істинне місце в Космосі. Декілька разів було заявлено, що ви стаєте Богами, і зараз знаходитеся на правильному шляху, щоб здійснити вашу долю. Нині, ви є блідою тінню вашого істинного Я, але швидко стаєте на шлях до завершення. Деякі запитають, як ви можете бути Богами в процесі становлення, коли ви нині тільки починаєте піднімати вгору ваші вібрації. Тому мудро пам'ятати, що поки на Землі тільки аспект вашого Вищого Я.

Наближається грандіозне святкування, оскільки ви здійснили свої великі досягнення незважаючи на надзвичайний період випробування життя на Землі. Рідна Земля виховала вас і несла вас на своїх плечах, але скоро настане час, щоб розправити ваші крила як Космічні Істоти. Проте, Рідна Земля є також частиною тривалої поїздки і її доля – бути Сонцем. Еволюція рухається вперед і вгору і фактично ніколи не зупиняється. Всесвіт повний життєвих форм байдуже в якій тривалій поїздці, і в той же час кінець кінцем вони досягнуть стану Єдності в межах Божества. Проте, вам доведеться довго подорожувати перед тим, як ви досягнете кінця вашої подорожі, отже радійте вашому успіху в дослідженні Всесвіту, який перед вами.

У вищих царствах вище Землі ви зможете вільно дослідити Космос і зустрітися з різними формами життя, що знаходяться на різних стадіях еволюції. Можна буде обмінятися інформацією, оскільки життя сполучене одне з одним. Ви врешті-решт існуєте в межах тіла Верховного Бога, і ніколи не зупинитеся розвиватися, доки ви не досягнете досконалого стану Єдності. На вашому теперішньому рівні це, можливо, звучить для вас цікаво, але це просто тому, що ви маєте обмежений рівень свідомості. Він очевидно продовжує розширюватися, оскільки ви продовжуєте подорожувати вперед і вгору. Ще стільки ви можете зробити і реально ви ніколи не будете нудьгувати. Життя на Землі має свої захоплюючі моменти і може принести багато задоволення, але дуальність також завжди підкидатиме негативні аспекти, і ви випробовуєте усе це, оскільки вам треба еволюціонувати.

Я залишаю вас з любов'ю і благословеннями, і хай Світло осяє ваші дні і шлях до завершення. Це повідомлення надійшло від мого Вищого Я.

У Любові і Світлі.

Майк Куінсі.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge