Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Майк Куінсі - Ченелінг його Вищого Я - 6 травня 2016


Майк Куінсі - Ченелінг його Вищого Я - 6 травня 2016

Mike Quinsey

Оскільки негативні сили відступають, то такі позитивні дії продовжують створювати те, що призведе до виконання обіцянок, даних вам. Відбуваються головні просування вперед і те, що корисно для людства, неможливо зупинити. Вам давно відомо про завдання, які нині виконуються і незабаром будуть надані деталі досягнутого прогресу. Беручи загалом те, що відбувається, очевидно, що темні сили відступають і втрачають свою владу, щоб диктувати шлях у майбутнє. Ревальвація валют вже далеко просунулася вперед і перешкоджання їй викликає тільки незначні проблеми. Вона – ключ до головних змін на Землі, яка прискорить решту змін, які під контролем. Залишається тільки продовжувати перешкоджати темним силам поширювати їх наміри захопити владу на Землі, і в цьому прийняті міри обережності були дуже успішними.

Будьте упевнені, що Сили Світла підтримують потужні союзники, які гарантують, що зміни будуть відбуватися дуже швидко. На кожній стадії були зроблені застереження, щоб гарантувати, що вони розвиваються без втручання. Ви все ближче до вигод, які чекають на вас, відколи почався новий цикл. Вигоди піднімуть вас у багатообіцяючий Вік мирного існування, вільного від тих, хто залишається в темряві. Коли ви озирнетеся назад, то ви зрозумієте, що ваші досліди через багато життів в нижчих вібраціях, допомогли вам еволюціонувати набагато швидше. Ваша наполегливість і лояльність до Світла будуть винагородженні так, що нині ви не можете повністю осягнути їх міру. Ваше майбутнє можна буде описати як "Небеса на Землі" і це буде прекрасний час для вашого повного задоволення, без будь-якого ризику завадити вашому мирному існуванню.

Тим часом ви повинні твердо дотримуватися вашої точки зору на ваше найвище вираження Світла, і жити згідно з вищими вібраціями. Таким чином ви підготуєте себе до ваших дослідів у вищих вібраціях, які чекають на вас. Багато груп, які працюють для Світла, продовжують направляти вашу ходу і захищають вас від темних сил, запобігаючи їх втручанню. Повільно, але безсумнівно, ви досягаєте вищих рівнів існування, де є тільки Світло. Там ваша доля і гарантія, що ви станете повністю Істотою Світла. Рівень, який ви залишаєте, був мало схожим на вашу істинну реальність, але він служив його меті, максимально випробовуючи вас і отже, посилюючи вашу здатність стати сильними перед лицем будь-якого виклику. Ви знали, що станеться, оскільки ви спустилися із різних рівнів, але все-таки ви міцно трималися за ваше Світло. Проте, вас будуть поздоровляти з тим, що ви пройшли строге випробування і можете йти далі з високо піднятою головою.

На Землі ваше тіло швидко старіє і коли ви вступаєте в старість, це зазвичай супроводжується хворобою і різними іншими проблемами. Проте, у вищих вібраціях, коли вам треба користуватися тілом, то воно не схильне до змін і його стан залишається стабільним. Воно надає можливість духу відкласти його в сторону після використання і повернутися до нього, коли знову буде потрібно. Ви повинні вже знати, що не буде старіння, як зараз, і звичайно не буде хвороб. Це також стосується і інших форм життя і ви можете, наприклад, також включити усі живі рослини. Це – частина краси проживання у вищих вібраціях, де ви не можете не відмітити, що усе таке живе і нове і постійно підтримує цей стан. Світло просочує усі речі навколо вас і безупинно виявляє красу усього того, що ви бачите. Мирне довкілля не турбують різкі звуки, які ви чуєте на Землі, а замість цього, повітря наповнено ніжним звуком.

Настав час жити в «зараз» і залишити минуле там, де йому належить бути, але по-перше розплутайте будь-які незавершені справи і простіть тих, хто, можливо, образив вас. Помста є тільки в думках тих, хто не розуміє, що усі – частина цілого і назавжди зв'язані разом. В усякому разі, кожному духу доведеться спокутувати і давати звіт про "гріхи" проти іншого, оскільки кожне життя планувалося, щоб "позбутися старих помилок". Ваші наставники обізнані про ваші потреби і робитимуть усе, що вони можуть, щоб тримати вас на шляху, який веде до завершення. В таких випадках слідуйте за своєю інтуїцією і пам'ятайте, що усе важливе у вашому житті відбувається не випадково. Навіть, ваші стосунки у вашій сім'ї і за її межами, це частина вашого життєвого плану і ви повинні вважати, що це дуже важливо для вашої еволюції. Ви усі маєте "останній шанс на успіх" і якщо ви знехтуєте допомогою, яка надається вам, то ви, можливо, не здолаєте виклики, які є необхідною частиною ваших дослідів.

Ваш світ підтримує безліч груп, які знаходяться в різних пунктах уздовж "Шляху Еволюції". Все ж, ви усі рівні в очах Бога і було б неправильно оцінювати будь-який дух на підставі того, де вони знаходяться зараз. Ставтеся до усіх, як до рівних, з любов'ю і добротою, і уявляйте, що ви живете в тому вищому світі, який ви вже досягнули. Це справді те, що ви випробуєте, коли ви повернетеся до Саммерленду, хоча доведеться сказати, що кожен дух знаходить себе на правильному рівні згідно з його вібрацією. Тому ви будете з духами, які знаходяться на тому ж рівні еволюції, хоча деякі з вищої вібрації можуть негайно піти до вищого рівня. Таким чином "смерть" може розглядатися, як просто мирне переміщення від одного рівня до іншого, і анітрохи не лякає, як деякі уявляли.

Час, який ви витратили для проживання на Землі як фізична людина, прискорив вашу еволюцію і підготував вас до більших дослідів. Ви ніколи не перестаєте вчитися і одного разу далеко від Землі вам дозволять вибрати ваш власний шлях еволюції. Проте, вам допоможуть прийняти рішення більш розвинені духи, і ви можете бути упевнені, що ви знайдете правильний шлях. Деякі з вас турбуються про інших членів сім'ї, але вам доведеться дозволити кожному йти своїм власним шляхом. Але там, де є любовний зв'язок, ви зможете викликнути їх і підтримувати контакт, який зазвичай миттєвий. У вищих рівнях ви вільні від важких незграбних фізичних тіл, таких, як у вас зараз. Вам треба багато дізнатися про ті вищі рівні, але більшість з вас вже має досвід про їх із інших життів, навіть якщо нині ви не можете їх згадати.

Фокусуйтеся на вашій меті і допомагайте іншим, поширюючи люблячі вібрації і ви надаватимете Людству велику послугу, допомагаючи йому знайти шлях до Світла.

Це повідомлення прийшло від мого Вищого Я. Я залишаю вас з любов'ю і благословеннями, і хай Світло осяє ваші дні і шлях до завершення.

У Любові і Світлі.

Майк Куінсі.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge