Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Майк Куінсі – 20 березня 2020


Майк Куінсі – Ченелінг його Вищого Я – 20 березня 2020

Mike Quinsey

Хаос на Землі досяг нового рівня і зрозуміло, що багато хто з вас спантеличений, тому що це сталося цілком несподівано. В результаті нового вірусу, вам доведеться ще знайти протиотруту, ваш світ випробовує серйозну епідемію, яка поширюється так швидко. Багато хто з вас думав, що з приходом Нового Віку нові вібрації швидко приведуть до великого підняття, яке передбачало кінець таких неприємностей.

Все ж ви знаходитеся в середині поширеної по всьому світу пандемії, якої ви не випробували в межах вашого інтервалу часу. Вас турбує те, що вам сказали, що із завершенням старого циклу в 2012, вам фактично була відкрита нова ера, вільна від старої карми. Багато духів продовжили залишатися вільними від карми, але інші прийняли на себе нову карму, і ми попередили вас, що її не можна буде перенести в цей новий період, а вона буде опрацьована майже миттєво.

Тому коронавірус – це необхідний шлях, щоб виправити зроблені помилки. Проте, наслідки цього також відкриють очі багатьом з вас, хто все ще пробував підтримувати старий уклад життя. Старому нема ніякого місця в теперішні часи і це дуже похитнуло основи, на яких засноване ваше життя. Ви бачите недоліки останнього Віку і ви ніколи не повертатиметеся до них. Коли ви починаєте по-новому, то ви озирнетеся назад і визнаєте, що не підходить для вашого майбутнього, і скористаєтеся нагодою, щоб розпочати наново.

Незважаючи на усі випробування і нещастя, які ви випробували, це робить вам честь, що багато хто з вас швидко наближається до часу Вознесіння. Незважаючи на те, що відбувається, зараз відкривається шлях до Вознесіння, навіть якщо це не очевидно в цей специфічний час, і ніщо не перешкоджатиме цьому статися. Радість і щастя, яке ви відчуватимете, будуть безмірними і перемістять за межі дуальності, ви житимете в мирному суспільстві і будете здатні зняти з себе тягар змішаних суспільств, якими часто керували Ілюмінати.

Хоча ви не можете узяти з собою ніякого матеріального майна, ви можете бути упевненими, що кожна ваша потреба буде негайно доступна вам, хоча фактично ви матимете розумову владу, щоб ввести такі речі в дію. Це означає, що ви матимете набагато більше свободи переміщення ніж будь-коли раніше за межами Землі. Найбільше духів зазвичай віддають перевагу переміщенню в групах, які мають подібні інтереси і амбіції. Є вірогідність того, що ви зустрінетеся з друзями із більш ранніх життів і отже оновите таку дружбу. Це хвилюючі часи і ви матимете свободу, щоб дослідити те, що ви бажаєте. З додатковою перевагою набагато довшого життя ваші амбіції очевидно не матимуть ніяких обмежень.

Проживши багато, багато життів за тисячі років, ви можете уявити, що вони були трохи забуті, щоб спонукати вас, але майте на увазі, що усе безупинно рухається і підлягає змінам. Існує сім Всесвітів і у вашому часі ви провели життя в деяких з них, отже ви фактично загартований мандрівник небес. Ви також випробували різні форми життя, які ви давно забули, проте існують записи вашої історії і вони залишаться там впродовж усього часу. Фактично ви – загартований мандрівник Всесвіту.

Ви маєте право відчувати хвилювання від перспективи ще раз контролювати свою долю. Будьте упевнені, що ця мета – все ще продовжувати свою еволюцію і скоро вам розкажуть значно більше про ваше майбутнє. Ви нестимете вперед усі позитивні вигоди від ваших попередніх життів і ваша мета – еволюціонувати навіть вище. Замість дуже коротких життів і випробувань, ви житимете сотні років, підтримуючи моложавість.

Те, що чекає вас у майбутньому буде почасти знайомим і ось чому ви не матимете жодних проблем в сприйнятті цього. Після багатьох життів, ваш життєвий план організований так, щоб надати вам можливість підняти ваші вібрації і досягти Вознесіння, і ви будете здатні повністю зрозуміти і мати знання про нові досліди, які вам потрібні. Знання про те, ким ви дійсно є, піднімуть вас аж до нових висот і перспективи бути частиною тих, хто шукає інших, кому потрібна допомога в їх еволюції – це збуджує і винагороджує.

Я залишаю вас з любов'ю і благословеннями, і хай Світло осяє ваші дні і шлях до завершення. Це повідомлення надійшло від мого Вищого Я, мого Божественного Я, і кожен дух має такий же зв’язок з Богом.

У Любові і Світлі.

Майк Куінсі.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Квітень 6 2020 | Contact | Add to Favorites