Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Mike Quinsey - СаЛуСа, 19 грудня 2014

Mike Quinsey - СаЛуСа, 19 грудня 2014

Ми прийшли до вас останній раз в цьому році, році, який подібно до інших перед ним швидко пройшов, оскільки час продовжує текти швидше, ніж коли-небудь. Деякі, хто випробували підйоми і падіння в житті з давніх пір, безсумнівно, тепер особливо задоволені, коли настав кінець цього циклу. Природно крайні часи хаотичні, оскільки мають місце зміни, і це не легке завдання прожити їх, коли очищається стільки негативності. Проте, вищі енергії вносять позитивні зміни, і вони вже відчуваються. Як ми часто повідомляли вам, майбутній рік буде відомий для імплементації багатьох з них, попри те, що ми будемо обмежені в тому, що ми робимо, доки ілюмінати не будуть розміщені там, де вони не зможуть більше заважати вашому прогресу. Багато чого відбувається, що веде до повної перемоги над темними силами, які будуть не в змозі здійснити їх план ув'язнення Людства.

Виникнення Міста Світла, Седона, відкриє шлях до більших досягнень, які безсумнівно покажуть, що прибув Новий Вік. Одночасно буде визначений і оголошений Світовий Мир, який буде підтримуватися через присутність Галактичної Федерації. Через примусові урядові зміни, все більше духів Світла займуть позиції, важливість яких буде гарантована тим, що вони бачать це, як призначення, і жодним чином не перешкоджатимуть або відмовлятимуться. Крайні Часи цього циклу мають велику важливість для вашого майбутнього, і ми гарантуємо, що вони проходять відповідно до побажань Бога. На відміну від попередніх циклів, цей цикл виконуватиметься, тому що ви готові до великого стрибка вперед у Світло.

Є тільки один Творець Усього Сущого і один Бог цього Всесвіту незважаючи на різні імена, які відомі. Тому ви Єдині з Усім Сущим і це варто підкреслити, коли ви піддаєте сумніву ваші віри. Кінець кінцем усі зрозуміють і приймуть правду про ваші походження і вона буде такою, куди б ви не подорожували у вищих вимірах Всесвіту. Попереду ви маєте численні можливості шукати те, що ви бажаєте і досліджувати пишність безлічі життєвих форм. На Землі ви провели дуже обмежене життя і іншим цивілізаціям не дозволялося заважати Великому Плану вашої еволюції. Проте, за потреби ви мали обмежений контакт з інопланетянами і мали можливість побачити їх кораблі у вашому небі. З часом ви встановите повний контакт, але багато чого відбудеться перед тим, коли це стане можливим. Проміжний період збуджуватиме вас, оскільки ви швидко рухаєтеся вперед у вашій еволюції.

Зараз настав час, щоб усі робітники світла і усі духи підтримували їх справжній рівень еволюції, і знали, що у будь-який час можливий велетенський стрибок вперед. Знайте, що усі духи кінець кінцем знайдуть своє правильне місце у Всесвіті, це збільшить їх плани продовжувати переміщення вперед. Природно, у вищих вимірах час не існує, як ви зараз знаєте і ви переконаєтеся, що усе знаходиться в Зараз. Ці рівні не повністю дивні для вас, оскільки ви прийшли із них перед тим, як ви погодилися випробувати нижчі вібрації. Іншими словами, ви - усе дослідники, оскільки ви погодилися зробити так, але зараз довгий цикл в нижчих вимірах прибуває до закриття, оскільки настає новий цикл.

Більшість з вас провела багато, багато життів на усіх різних рівнях, як частині ваших дослідів в нижчих вібраціях. Ви також випробували багато різних ролей, згідно з якими вам запропонували кращі можливості еволюціонувати. Будьте упевнені, що ви матимете грандіозні життя з наявністю усього того, що вам треба, але також і випробовувати "нестачу" таким чином, щоб ви збалансували ваші потреби. Кінець кінцем ваші досліди будуть остаточно збалансовані і ви не шукатимете багатств поза вашими потребами, а просто достатніх, що відповідають вашим обставинам. У вищих вимірах подібних викликів не існує, оскільки ви кінець кінцем матимете владу над думками, щоб маніфестувати точно те, що відповідає вашим потребам і більше, коли необхідно. Вищі виміри - ваш істинний дім і на вас чекають безліч різних дослідів, згідно з вашими бажаннями.

Зараз ваше завдання - бути упевненими, незважаючи на те, що відбувається навколо вас і допомагати іншим в майбутньому таким чином, щоб вони, можливо, зрозуміли, що відбувається. Ваша присутність може підняти інших вгору, завдяки принесенню спокою в їх життя, таким чином, що вони також зможуть допомогти. Це не буде дуже довго до того, як стане очевидним, що відбуваються зміни, які вигідні всім. Сама головна з них відбуватиметься, коли Преса зможе повідомити події точно і правдиво, якою раніше управляли Ілюмінати і їх фаворити. Телевізійні новини також ненадійні, але це також зміниться через відносно короткий час. Впродовж багатьох років ви були свідомо введені в оману, і вас часто годували абсолютною брехнею, що дозволяло темним силам маніпулювати подіями, які впливали на ваше майбутнє. Ці ситуації кінець кінцем припинять викликати проблеми, а потім ви насолодитеся новою знайденою свободою.

Ми тим часом з радістю здійснюємо наші завдання, які наближають вашу свободу від утиску темних сил. Ви відбули свій термін в нижчих вібраціях і зараз вам не треба буде озиратися назад, оскільки ваш прогрес буде гарантований. Величина змін, яка приходить, здивує більшість духів і ми почуваємо себе привілейованими, щоб бути присутніми в такий важливий час у вашій еволюції. Ви маєте найдивовижніше майбутнє і призначаєтеся приєднатися до нас, якщо це ваше бажання. З вашим досвідом ви маєте кваліфікації, які нададуть вам можливість служити Світлу у багатьох ролях. Вами керуватиме ваше бажання служити іншим, але це жодним чином не обмежить вашу амбіцію або потребу мати новий досвід. У вищих вібраціях ваша тривалість життя буде значно збільшена, таким чином, ви зможете зробити завдання, які вимагають більше вашого часу.

Дорогі, нічого не бійтеся і не виснажуйте себе, щоб не відбувалося навколо вас. Ви - Острів Світла і маєте здібності, щоб поширювати Любов і Гармонію, де б ви не були. Ваша присутність підніме інших і ваші вібрації поширюватимуть добру енергію, що піднімає, яка принесе почуття спокою і щастя іншим. Усі люди в душі хочуть допомогти іншим, але часто вони не можуть відповідати визначеним вимогам. Зробіть те, що ви можете, і навіть якщо це - тільки декілька добрих слів, оскільки вони піднімуть людей. Як тільки ви зосереджуєтеся на Світлі, ви природно поширюватимете його навколо вас і це охопить людей, які знаходяться на деякій відстані від вас. Світло - найбільш потужна сила у Всесвіті, але у цей момент часу ви ще далеко до наближення до вашого істинного потенціалу.

Я – СаЛуСа із Сиріусу і посилаю вам вітання і побажання в цей час вашого року, коли ви можете насолодитися святкуваннями з вашими друзями і сім'єю. Захоплюючі часи лежать попереду і Новий Рік, який стільки обіцяє.

Дякую СаЛуСа.

Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge