Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Mike Quinsey - СаЛуСа, 2 січня 2015

Mike Quinsey - СаЛуСа, 2 січня 2015

Ми чуємо багато питань від вас, чому час, здається, йде так швидко. Це просто тому, що швидкість вібрацій зростає, поки в той же час вібрації піднімають вас з нижчих вібрацій. Це триватиме до тих пір, поки ви повністю не підніметеся в 4-ий вимір, в якому ви більше не будете атаковані нижчими вібраціями. Майбутнє Місто Світла, це - також частина нового виміру, тільки одна з багатьох маніфестацій, які вибудовуються, щоб з'явитися в цей рік. Те, що здається воно затримується, не повинно торкатися вас, оскільки воно обумовлено з'явитися дуже скоро. Ми знаємо, що люди горять бажанням, але ви і так скоро побачите Місто Світла, ми просимо вас мати терпіння.

Багато чого відбувається і як тільки зміни розпочнуться, ви будете уражені тим, як швидко вони набудуть чинності. Ми інформували вас відносно того, що відбувається і кожен крок все ближче наближає день, коли ви звільнитеся від тих, хто опонує Світлу і заважає процесу. Будь-які спроби затримати, не матимуть ніякому афекту і темні сили вже починають усвідомлювати труднощі, які протистоять їм. Можливо, є індивідууми, які перешкоджають, але вони будуть відсторонені. Дорогі робітники Світла, цей рік буде роком, який запам'ятається і ваша роль - допомогти іншим менш інформованим зрозуміти правду того, що відбувається.

Звідсіля ваше існування поступово стане легшим і ви матимете велику кількість можливостей працювати відкрито для Світла. Ви повинні багато зробити, оскільки велика кількість Людства буде у великому замішанні і навіть налякана. Ваша присутність і упевненість в тому, що відбувається, значно полегшить їх хвилювання. Природно, ми вчасно з’явимося на телебаченні, щоб поговорити прямо з людьми, щоб заспокоїти їх. Завжди будуть ті, хто не розумітиме приходу Світла, і не виявлятиме ніякої цікавості до цього. Ваша роль - не витрачати час безцільно на тих, хто очевидно налаштований проти Світла, але допомагати тим, хто просто заплутався. Це буде головний крок вперед для них, особливо, якщо вони - гарячі прибічники релігійної общини.

Багатьох робітників Світла, можливо, приймають холодно в їх власній сім'ї, тож дозвольте їм знайти їх власний шлях. Що б не планувалося, їх еволюція очевидно буде для них правильною. Проте, буде багато тих, хто пробуджується від сну і вітає деякі настанови, щоб побачити початок Нового Віку. Майте на увазі, що кожен знаходиться точно там, де вони мають бути і це - те, де вони набудуть життєвий досвід згідно з їх потребами. Те ж саме стосується робітників Світла, тож не турбуйтеся, якщо не багато чого відбувається в цей час, ваш час прийде.

Ми сказали б, що, як тільки Новий Вік розпізнається, що це він, це буде час, щоб робітники Світла стали активними. Якщо нічого не трапиться, що ви вважаєте є вашим закликом працювати, то почекайте свого часу, оскільки не усе прийде відразу. Користуйтеся своєю інтуїцією, щоб оцінити, коли ви повинні почати роботу для Світла і ви не зробите помилку. Духовна Церква сама собою приверне вашу увагу, оскільки вона йде істинним духовним Шляхом. Проте, дозвольте сказати, що ви можете бути послідовником правди без приєднання до будь-якої релігії. Проте, повинні сказати, що для людей, які тільки починають свою духовну поїздку, вони отримають вигоду з відвідування Духовної Церкви.

Сама Земля проходить через зміни і кінець кінцем підніметься у вищий вимір. Проте, це справді така далечина, і у той час ви також будете готові для життя у вищих вібраціях. Це просто дегустатор того, що приходить, оскільки ви знатимете, що на вас чекає. Тож зосередьтеся на вашій меті, знаючи, що немає нічого, щоб могло б зупинити ваше майбутнє. Темні віки майже закінчилися і фаворити темних сил знаходяться в сум'ятті.

Зараз багато людей ставляться прихильно до інопланетян значною мірою тому, що не було будь-яких інцидентів, які можна безпосередньо приписати їх діям. Там, де була конфронтація, ви майже напевно переконаєтеся, що це викликано Сірими або вашими власними Темними Силами. Напади під фальшивим прапором - також та область, де вони приймали участь, але старанний розгляд фактів повинен відкрити правду. Наша місія – принести мир до планети, яка наблизилася до того, що могла бути знищеною діями темних сил. Ми заявляли, що ми не будемо стояти осторонь цих подій і не дозволимо, щоб вони сталися. Ми спостерігаємо за завершенням вашого досвіду в третьому вимірі таким чином, щоб ви могли піднятися до наступного виміру.

Дотримуйтеся твердо вашої віри і знайте, що ніхто не зможе забрати її від вас. Оскільки ваша свідомість зростає, то станеться те, що ви матимете все менше і менше справ з нижчими вібраціями. Ви досягаєте стадії, коли ви виходите із зони досяжності темних сил. Проте, не хвилюються про їх присутність. Вони зараз обмежуються в тому, яку шкоду вони можуть здійснювати, оскільки деякі з вас все ще мають очистити карму, але ви повинні все ж зосереджуватися на Світлі. Більшість з вас очистила ваші борги, тому будьте обережними, щоб не створити нових.

Не вірте паніці і чуткам відносно того, якими є наміри Обами, оскільки темні сили біжать перелякано і шукають будь-яку можливість викликати хаос. Страх - їх зброя і вони наполегливо спробують утримати вас в жахливому стані. Це знову те, де треба керуватися вашою інтуїцією і якщо ви проникливі, то ви "відчуватимете" енергію і знатимете, який це тип.

Я – СаЛуСа із Сиріусу і бажаю кожному читачеві великого Нового Року. Багато обіцяється і в результаті у вас не залишиться ніякого сумніву, що Новий Вік настав. Світ перевертається догори дном, оскільки триває хаос, але це зовнішня робота над останніми головними кармічними проблемами. Святкуйте свій Новий рік з радістю і освітіть своїм світлом темні кутки. Галактична Федерація буде завжди з вами.

Дякую СаЛуСа.

Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge