Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Mike Quinsey - СаЛуСа, 12 грудня 2014

Mike Quinsey - СаЛуСа, 12 грудня 2014

Скільки захоплюючих перспектив чекає на вас в майбутньому, оскільки ви справедливо чекаєте деяких викривальних часів і позитивних вказівок, що приходять давно очікувані зміни. Ми цінуємо доводи для вашої обережності і впевнені в тому, що в цей час ви не матимете ніякого сумніву, що ви залишаєте старий цикл Віку позаду. Він завершив свій розвиток і нема шляху назад для тих темних сил, які підтримували його. Природно все ще будуть перешкоди, які потрібно подолати, але їх здатність підтримувати їх була жорстоко зменшена. Ви можете чекати, що вони спробують завадити широкому поширенню новин, але це настільки важливо, що ми не дозволимо зупинити або втрутитися в цей процес. Можливо, є незначні проблеми, але ви будьте упевнені, що дивовижне майбутнє гарантовано.

Час, вибраний для анонса, очевидно був вибраний в святковий період з думкою про те, щоб він міг досягти якомога більше людей. Сім'ї зможуть зібратися разом і обговорити значення майбутніх Міст Світла. Це повинно принести великий підйом в надіях людей і віру в майбутнє. За вашими дослідами ретельно стежили починаючи з початку циклу, приблизно 26500 років тому. Вас направляли йти шляхом, який дав би вам потрібні досліди, щоб прискорити вашу еволюцію, а також можливості піднятися вище із нижчих енергій. Крайні часи завжди залежали від вашого вибору, в якого напряму піти і ми задоволені, що достатньо духів Світла досягли успіху. Вони, можливо, не були більшістю, але їх здатність принести Світло була достатня, щоб здолати темні енергії, знищити їх і узяти під повний контроль.

Після необхідності підтримувати вашу віру часто маленькими доказами, ви нарешті маєте щось, що підтримає вас і з плином часу навіть зміцнюватиме. Деяким духам все ще важко зрозуміти значення того, що відбувається і вони будуть продовжувати йти своїми старими шляхами. Це прекрасно, беручи до уваги, що кожен з вас повинен йти за своєю власною інтуїцією і вирішувати своє власне майбутнє. Фактично ви не можете просто вибрати, щоб переміститися далі у Світло, якщо не дозволяють ваші власні вібрації. Тому ви повинні дозволити іншим визначити їх власні потреби і їх шлях. Будьте упевнені, що усі духи кінець кінцем знайдуть себе точно там, де вони мали намір бути. Це дозволить їм продовжити їх еволюцію в деякому сенсі, яка властива їх рівню розуміння. У довгостроковому періоді усі духи піднімуться, відколи фактично немає ніякого часу, як наприклад ви розумієте це. Вищі рівні не пов'язані часом і духи можуть рухатися назад і вперед в межах цього рівня.

На Землі новини про Міста Світла викличуть великий переполох і нададуть людям велику надію на майбутнє Людства. Досі майбутнє виглядало жорстоким хаосом, який, здається, становиться гіршим і з маленькою надією будь-яких змін на краще. Оскільки ви знаєте з досвіду, крайні часи можуть бути мінливими, оскільки старі енергії закінчили гру. Проте, ніщо не зупинить повну маніфестацію Нового Віку, який вже почався. Те, що станеться, подасть велику надію людям на майбутній час і багато досягнень, про які ви чули, можуть скоро стати частиною вашої реальності. Хоча вас утримували темні сили, факт залишається фактом, що прогрес все ж тривав і зроблені нові винаходи набагато полегшать ваше життя. Слово "недолік" кінець кінцем стане непотрібним словом і прийде час, коли бідність буде повністю знищена. Голоду і матеріальних нестач, більше не буде, оскільки будуть достатні постачання усіх необхідних речей.

Дорогі, зараз ви маєте хорошу ідею відносно курсу Людства і вона надолужить багато менш прийнятні досліди, які ви мали. Усе звичайно було в інтересах вашої еволюції і планувалися від одного життя до іншого, таким чином, щоб ви продовжували піднімати ваші вібрації. Для тих духів, які були не в змозі зробити так, немає ніяких взаємних звинувачень, але просто надається більше можливостей, щоб досягти успіху іншим разом. Як вас часто інформували, у всі часи ви мали допомогу і ніколи не залишалися одинокими у своїй боротьбі. Можливо, здається інакше, але пам'ятайте, що ми можемо радити вам і працювати з вами, але завершальний шлях, який ви оберете, - ваше рішення і ким ми є, або дійсно хто-небудь ще, щоб заважати вашому вибору.

Значна карма накопичується на Землі тими, хто думає помститися за дії проти них. Це - фактично шлях, який приносить вам більше карми, тому що нічого ніколи не здобувається такими діями. Кожному духу доведеться зіткнутися з собою і його діями, коли смертне життя закінчиться. Це звичайно важко стати пасивним в насильницькому світі, але майте на увазі, що увесь час ви створюєте ваше власне майбутнє. Якщо ви - дух Любові і Світла, та досягли рівня, який може виражати "любов" в усіх обставинах, то ви поза сумнівом готові до вашого Підйому. Проте, не зневіряйтеся, оскільки є різні рівні в межах усіх вимірів, і поки ви проводите своє життя, засноване на любові до ваших братів і сестер, ви досягнете успіху і підніметеся.

Я – СаЛуСа із Сиріусу і щасливий тим, що здатен надати вам сприятливі вісті про Міста Світла. Вони будуть повільно проявлятися просто деякий час і це буде дивовижне видовище, коли вони з’являться. Вони притягнуть тисячі відвідувачів, але ми підозрюємо, що спочатку їх поява буде, як ви говорите "спрощена до абсурду". Проте, Міста дуже великі і буде величезний інтерес до них. Владі не дозволяється втручатися і для адекватної обережності будуть прийняті міри для повного захисту. Будьте в Любові і Світлі і знайте, що ви благословенні, щоб бути присутніми на Землі в такий важливий час.

Дякую СаЛуСа.

Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge