Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Майк Куінсі – 19 жовтня 2018


Майк Куінсі – Ченелінг його Вищого Я – 19 жовтня 2018

Mike Quinsey

Оскільки новий цикл продовжує примушувати відступати старий, то між ними виникає великий конфлікт, оскільки з'являються нові ідеї, хоча у той же час є ті, хто готовий триматися за старі ідеї за всяку ціну. Отже, прогрес йде дуже повільно і усування плутанини старого і введення нового – це нелегке завдання. Проте, необхідно встановлювати нове, щоб перемістити людство вперед і представити нові ідеї, які повністю змінять спосіб життя. Зміни збираються оголосити і вони вже змінюють структуру Людства таким чином, щоб воно було готове до них. Можна сподіватися, що зміни змінять ваш спосіб життя, роблячи його набагато легшим і створюючи вам нові способи проживання, які матимуть мінімальні вимоги до вашого часу, залишаючи вам набагато більше часу для вашого особистого дозвілля. В результаті люди стануть незалежнішими і в довгостроковому майбутньому будуть об’єднуватися у набагато менші групи.

Будьте упевнені, що із очевидного хаосу стане проявлятися шлях вперед і оскільки вібрації продовжують зростати, то він принесе вам більший мир, ніж ви раніше випробували. Гармонія зростатиме і само собою зрозуміло щастя, оскільки всі працюватимуть для вигоди кожного замість індивідуума. Відійде привид бездомності і кожен матиме відповідне житло. Кожен матиме точно те, що йому треба, щоб прожити комфортне і здорове життя. Ці речі займуть час, щоб їх маніфестувати, але ви переконаєтеся, що результати варті того, щоб почекати. Все більше і більше будуть переконуватися, що буде зростати ваша здатність вводити речі в існування "думкою" про них і кінець кінцем вона стане автоматичною. Так само ви також звільнитеся від того, що більше не обслуговує вас, і припиниться забруднення землі і моря. Також ви досягнете точки, де ви зможете "говорити" з тваринами, а також розуміти їх.

Людям треба мислено мати мету і це спосіб роботи, який вони використовують, щоб заздалегідь добре спланувати те, що буде з вами через деякий час. Одна з найбільш бажаних змін відбудеться тоді, коли ви зможете мати те, що вам потрібне миттєво через силу думки. Накопичення речей стане річчю минулого часу і придбання багатства стане повністю непотрібним, коли ви зможете тільки "подумати" і те, що ви хочете з’явиться. Вам здаватиметься, що цим досягненням потрібно пройти дуже довгий шлях до вас, але зміни, які рухатимуть вас в майбутнє, починають відбуватися дуже швидко. Ваше молодше покоління повне нових ідей і горить бажанням ввести їх в дію і їх треба заохочувати, щоб вони це зробили. Їх підхід і манери значно відрізняються від ваших старих методів, оскільки вони можуть бачити відповіді на проблеми набагато швидше і мають більше сприйняття відносно того, що треба зробити і як це зробити.

Ви перетнули міст і на новій території ви можете маніфестувати значно більше і значно легше, ніж раніше, і плюс той факт, що ваша власна сила увесь час збільшується. Забудьте минуле, який відслужило свою мету, і беріть те, що швидко розвивається в усе, що нове і перспективне. Врешті-решт, це – ваш вибір, який прокладає шлях вперед, хоча завжди є центральний план і мета, яка буде досягнута – Вознесіння. Людство, як колектив очевидно має вплив на майбутнє, але завжди буде спрямовуватися на шлях, який задовольняє їх потреби, і в той же час, тримаючи вас у правильному напрямі. Звичайно ви маєте вільний вибір, але було б нерозсудливо відхилятися від шляху, який лежить перед вами. Відколи ви пройшли маркер 2012, то ви придбали право на більшу допомогу і підняття у вищі вібрації.

Повернемось до поточних проблем. Ревальвація курсу валют набуває форми і найважливіший чинник все таки – це гарантувати, що усі країни урівноважені, щоб взяти в цьому участь. Проте, настає момент, коли зміни досягнуть успіху, оскільки є межа тому, як довго цього можна чекати. Щоб створити єдині правила гри, декому треба піднятися, а декому необхідно опуститися, і це скоро стане очевидним, оскільки створюється чесна угода для усіх. Мир на Землі – не лише мрія, але і потреба, і якщо ви хочете випробувати гладке переміщення до Нового Віку, то ви маєте бути упевненими, що багато людей старанно працюють, щоб досягти необхідних змін. Виявиться, що ревальвація є одним з найголовніших кроків, які ви коли-небудь робили, тож рішення досягти успіху повинне підтримуватися усіма учасниками. Результат стане поштовхом, який запустить всесвітнє зростання, оскільки ринок пожвавиться.

На нашому рівні в "зараз" ми бачимо усі речі одночасно, що створює труднощі, щоб привести їх до хронологічного ладу. Ми бачимо, де можуть з’явитися труднощі і пробуємо використати наш вплив, щоб допомогти вам їх здолати. Ми можемо зробити багато, щоб допомогти вам, але неодмінно вам доведеться це зробити самим. Ви зробили дуже добре, що так далеко пройшли Маркер і ми маємо віру у вашу здатність побороти справжні труднощі. Здається, є жахливі попередження по всьому світу, оскільки зміни викликають проблеми, все ж їх можна здолати, якщо рішення приймаються в інтересах усіх, а не деяких могутніх індивідуумів. Це безсумнівно просвітлення для людей, що, якщо ви працюєте разом, то ви значно більше зможете зробити за набагато менший час. Змагання – особливість капіталізму, але навіть це блякнутиме на фоні того, що співпраця між людьми стане нормою.

Ви чекали тривалий час позитивного результату від усіх дослідів, через які ви пройшли нещодавно, але будьте упевненими, що ваше терпіння буде винагороджено. Спробуйте сісти і розслабитися і дозволити подіям йти природним шляхом, оскільки усе прийде до вас своєчасно. Дійсно, ви, можливо, люб'язно здивуєтеся тому, як вирішуються проблеми, і можливо куди краще, ніж ви думали. Екстремальна карма, випробувана в останній Вік, закінчується, але як індивідууми ви все ще збиратимете щось, якщо ви допускаєтеся помилки. Як вам вже казали, очищення миттєвої карми відбувається безпосередньо, на відміну від більше ранніх періодів часу. Зрозумійте, що, коли ви переймаєте на себе карму, то вона негайно впливає на ваші вібрації, отже фактично ви повинні робити усе, щоб підтримувати ваш високий рівень вібрації. Це навіть більш важливо, якщо ви один із тих, хто рухається у напрямі до досягнення Вознесіння. Проте, прийшовши так далеко, маловірогідно, що ви втратите свій рівень вібрацій.

Я залишаю вас з любов'ю і благословеннями, і хай Світло осяє ваші дні і шлях до завершення. Це повідомлення надійшло від мого Вищого Я, мого Божественного Я і кожен дух має той же зв’язок з Богом.

У Любові і Світлі.

Майк Куінсі.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Травень 30 2020 | Contact | Add to Favorites