Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Майк Куінсі – 26 жовтня 2018


Майк Куінсі – Ченелінг його Вищого Я – 26 жовтня 2018

Mike Quinsey

“Час нікого не жде" абсолютно вірний тепер, коли ви знаходитеся в періоді, коли справи рухаються вперед дуже швидко. Ви можете не бачите цього з вашої точки зору, але будьте упевненими, що відколи почався Новий Вік, то все прискорилося, незважаючи на затримуючу тактику ілюмінатів. Їх здатність диктувати результат подій була віднята у них в кінці 1980-х років, коли вони планували знищити Землю. З цього часу Сили Світла успішно протистояли безперервним спробам приховати правду і затримати ваше просування вперед. Старі проблеми повільно, але безсумнівно будуть вирішені і було твердо встановлено, що іншої Світової Війни не буде дозволено при будь-яких обставинах. Дійсно, Сили Світла досягли таких успіхів, що зростає рух до укладення Світового Миру. Ера диктаторів, що управляють країнами, майже закінчується і коли останній буде переміщений, плани для мирного співіснування можуть досягти успіху на всесвітній основі. Звичайно, все ще треба багато зробити, але коли шлях розчищений, то несподівано все починає підніматися.

Зрозуміло, що ви не маєте ніякої реальної ідеї відносно того, що відбувається за кулісами, і як ми підкреслювали раніше є потреба в секретності, щоб запобігти втручанню негативних джерел. Це не лише альянс Блакитних Авіанів, які знаходяться тут, щоб захистити Землю і її людей, оскільки є тисячі кораблів, які чекають можливості демаскуватися і показати себе вам. Братерство космічних істот чекає миру на Землі, коли вони зможуть відкрито відвідати вас і обмінятися думками, щоб підготувати вас до стану Галактичних Істот. Ніщо не може затримати Подію, яка матиме місце, коли вібрації досягнуть необхідних рівнів.

Ви входите в період, коли температури поступово піднімаються, але це вступ до іншої всесвітньої зміни, коли процес зміниться і відбуватиметься міні льодовиковий період. Це не буде унікальним випадком і він траплявся у вашому минулому. Проте, над цим вже розмірковують декілька ваших учених. Такі випадки дають вам достатньо часу, щоб підготувати себе до таких змін таким чином, щоб ви змогли дати раду цій екстремальній природі. Історично такі зміни завжди відбувалися на Землі і це видно із слідів, залишених в геологічних шарах. Ви пережили їх раніше, тож в деякому сенсі вони не нові для вас.

Ми давно передбачили, що зміни поточного періоду, відбуваються в результаті того, що ви пройшли маркер. Ваші проблеми неминучі, оскільки те, що розвивалося сотню минулих років, не можна очистити або змінити протягом доби. Це вимагає певних зусиль, щоб врегулювати зміни з мінімумом незручності. Вам усім довелося принести жертви, щоб дозволити новому замінити старе, але це не легке завдання, коли існує опір тих, хто відмовляється прийняти зміни. Проте, зміни вже йдуть повним ходом і не можуть затримуватися від прояву. Ще треба багато чого зробити, щоб ваші життя стали набагато легшими і встановити на Землі тривалий мир.

Головна вимога до працівників Світла в поточний час – фокусуватися на майбутньому і не відволікатися іншими подіями. Спостерігайте за подіями будь-яким способом, але емоційно не залучайтеся до тих, які мають негативну природу. Темні сили, так би мовити, мають гульнути в останній раз на Землі і все ще напрацьовують багато карми, оскільки вони не прагнуть повернутися до Світла. Ви повинні зараз знати, що вони не зможуть залишитися набагато довше у вашому теперішньому вимірі, оскільки вібрації стають занадто потужними для них. Їх майбутнє – залишитися на цій Землі, тоді як тим, хто прогресує із Світлом, будуть рухатися до нової Землі. Вона буде одкровенням для них і дивовижним поверненням додому, коли старі друзі і сім'я зустрінуться знову.

Ви – великі істоти, які тільки починають розуміти свій істинний потенціал, і оскільки старі вібрації йдуть геть, то ви знайдете себе на дружній території, де гармонія і баланс – дух часу. Це буде заслуженим звільненням від старого виміру дуальності, проте через ваші досліди у ній ви стали життєрадісними і здатними протистояти тим, хто ставить під загрозу ваше життя. Ваші вібрації такі високі, що ваша проста присутність може допомогти тим, хто неврівноважений і непередбачуваний в своїх діях. Цим треба займатися і наполегливо досягати успіху, але з рішучістю триматися за своє, незважаючи на те, що відбувається навколо вас. Бонус – те , що ви відчуватимете себе краще і допомагатимете іншим вашим прикладом.

Дорогі, знайте, що ви захищені і направляєтеся вашими наставниками і на вищому рівні ви маєте ваше Вище Я, яке чекає визнання. Як тільки ви зможете встановити зв'язком з ними, то ви переконаєтеся, що життя проходить легше. Ви маєте справжнього друга, з ким ви повинні говорити регулярно, оскільки ви з'єднані. Ваше Вище Я, як пропонує назва, – це частина вас, яка наглядає за вашим життям і завжди пробує допомогти вам згідно з вашим життєвим планом. Ви також маєте інших помічників і оскільки ви духовно прогресуєте, то ви дізнаєтеся про них і як вони працюють на вас. Якщо ви ще не знаєте, то ви будете дуже здивовані величезним рівнем допомоги і керівництва, яке ви отримуєте.

Це відбувається тільки тепер, коли Дух був уповноважений розширити ваше знання про себе і ви продовжуватимете узнавати більше, оскільки ви просуваєтеся вперед. Вам треба узнати набагато більше, ніж ви можете уявити і ви отримуєте допомогу і захист від тих, хто подорожує з вами. Проте, іноді, ви створюєте ситуацію, результат якої вам доведеться випробувати. Тільки так ви вчитеся і еволюціонуєте і немає ніякого кращого місця, ніж Земля, щоб випробувати наслідок ваших дій. Зрозумійте, що ваші наставники не можуть допомогти вам в таких ситуаціях, інакше, якщо б вони допомогли, то ви ніколи б не навчилися на своїх помилках. Будемо надіятися, оскільки ви продовжуєте прогресувати, вони припинять допомагати і ви отримаєте повний контроль над ситуацією.

Бог однаково любить усі духи і ніколи не буде іншим, тож не погоджуйтеся з ідеєю, що Бог прагне покарати тих, хто робить помилки. Бог – це Любов і байдуже, як далеко ви падаєте, це не відіграє ніякої ролі у ваших стосунках. Бог, який карає або шукає розкаяння – це уявлення Людства. Бог вітатиме повернення усіх духів з розкритими обіймами і любов’ю.

Я залишаю вас з любов'ю і благословеннями і хай Світло осяє ваші дні і шлях до завершення. Це звичайно потрібно посеред такої плутанини і невпевненості. Це повідомлення надійшло від мого Вищого Я.

У Любові і Світлі.

Майк Куінсі.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge