Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Майк Куінсі – 12 жовтня 2018


Майк Куінсі – Ченелінг його Вищого Я – 12 жовтня 2018

Mike Quinsey

Ви досягаєте пункту, де ви не можете не досягнути своїх цілей для майбутнього. Не має значення, в якому напрямі ви прямуєте, ви отримаєте підтримку і допомогу, щоб досягти вашої мети. Оскільки ви продовжуєте еволюціонувати, то ви придбаєте усі таланти, які вам будуть потрібні для успіху, але вам допомагатимуть зосередитися на вашій меті. Ви завжди матимете своїх наставників, щоб звернутися до них, якщо вам буде потрібна допомога. Зрозумійте, що коли ви народжуєтеся, ви приходите з суттю того, ким ви прагнете бути, і знаєте, що на різних стадіях вашого розвитку будуть вузлові пункти, в яких вам допомагатимуть.

Це також передбачає ваші призначені зустрічі з іншими духами, які працюватимуть з вами, або можуть надати вам ті можливості, які вам будуть потрібні. Це звичайно може бути і ваша власна сім'я, яку ви вибрали з цієї самої причини. У інших ситуаціях деякі духи розміщуються з тими, хто може принести вигоду їх духовному росту, де іноді їм треба отримати уроки, які допоможуть їм на їх шляху до Світла. Знаючи це, ви розумітимете, що найголовніше, ваше духовне зростання – найголовніша мета у всі часи. Деякі уроки в житті можуть бути дуже жорстокими, але будьте упевненими, що ви маєте здатність впоратися з будь-якими викликами, які зустрічаються на вашому шляху і ви завжди знаходитимете, що допомога під рукою, коли вона потрібна.

Новий Вік, в який ви зараз ввійшли – це вік, в якому ви кінець кінцем побачите таке підняття у вібраціях, що ви переконаєтеся, що ваша еволюція просувається швидше ніж будь-коли раніше. Деякі зі змін відбуваються тому, що ви досягнете стадії з меншою негативністю навколо вас, яка стримувала вас. Майбутнє – це виконання ваших мрій, щоб жити в повному мирі і з люблячими духами навколо вас, без будь-якого страху із-за втручання темних сил, які будуть не в змозі досягти вашого рівня розвитку. Це нормально після кінця Віку, коли завершився цикл. Замість старту по-новому, ви підете вперед з усіма вашими атрибутами і навичками туди, де негативних аспектів не існує.

Ніколи не забувайте, що ваша доля – бути Галактичною Істотою з повною свідомістю, і ви вже знаходитеся на цьому шляху до успіху. Привикайте до ідеї, що ви потім зможете подорожувати Всесвітом і розвинені Істоти вже роблять так і живуть на борту своїх космічних кораблів, які буквально стали їх новим домом, з усім, що зазвичай було б потрібне впродовж багатьох років подорожі в космосі, оскільки вони забезпечені усім потрібним і мають технологію, яка забезпечує усі їх потреби. Також майте на увазі, що їх тіла мають таку високу вібрацію, що вони насолоджуються досконалим здоров'ям і не випробовують ніякої форми хвороби, як наприклад ви.

Дорогі, ви не можете навіть уявити, яке задоволення і цікаві досліди чекають вас і це все – ваш власний вибір. Проте, є вирішальна необхідність в забезпеченні того, щоб ваші досліди допомагали вашій духовній еволюції і немає абсолютно ніякої причини, чому вони не повинні виконуватися. Ви, можливо, відчуваєте, що перебування в космосі впродовж таких довгих періодів було б занадто довгим, щоб бути далеко від вашої сім'ї і друзів, але відстань не є стримуючим або блокуючим фактором, щоб підтримувати контакт з ними. Врешті-решт, ви вже маєте своє телебачення, яке може бути пристосоване, щоб послати зображення і звук на великі відстані.

Будьте упевнені, що космічна подорож надає вам найдивовижніші досліди, особливо, коли ви зустрічаєте інших гуманоїдів і ділитеся вашим знанням і досвідом. Без сумніву деякі з вас думатимуть, що повинні існувати проблеми мови, коли зустрічаєтеся з досі невідомими Істотами, але тим, які розвинені і передові, вірогідніше всього більше не треба користуватися вимовленим словом, але замість цього встановити контакт через телепатію. Очевидно, що це набагато швидше, ніж говорити і долати проблеми мови. Зараз ви можете побачити, що ваші досліди заздалегідь плануються, щоб гарантувати, що ви оснащені необхідним знанням і здібностями прогресувати в приготуванні до космічної подорожі. Крок за кроком наближається день, коли буде перший історичний офіційний контакт з вашими космічними друзями. Це буде влаштоване таким чином, щоб гарантувати, що ви зустрінете подібних собі істот, і це випробування не стане потрясінням для вашої системи. Вас вже відвідували істоти з вашої власної Сонячної Системи, які приходили з Венери і мали .дуже довгий контакт з одним з ваших народів. Венерианці ймовірно найбільш схожі на вас, окрім вищого лобу, і у них дуже людиноподібні риси обличчя і зовнішність. Ви маєте численних відвідувачів на Землі, але доки ще, ви не можете назвати це "офіційним візитом". Якщо б ваша істинна історія не була видалена або знищена, то ви вже були б знайомі з деякими з відвідувачів з вашої власної Сонячної Системи. У минулому вони навіть будували на вашій Землі і все ще є залишки, які можна побачити сьогодні.

Ваша історія настільки відрізняється від того, в що вас змусили повірити, і найбільш корисно знати правду, оскільки ви вводите вищі вібрації. В далекому минулому до вас на Землі буквально неможливо було проникнути позаземним відвідувачам і це стало можливим тільки тепер, коли є достатньо людей з відкритим розумом, які можуть зчитувати знаки їх присутності і готові відкрито розказати про це. Багато людей перелякані самою ідеєю відвідування Істотами із Зовнішнього Космосу, і мають видіння найбільш дивних Істот, які лякають, тоді як усі вони – гуманоїди. Вони, можливо, мають свої відмінності від вас у зовнішності, але вони – звичайно не монстри в будь-якому сенсі. Звичайно, вони знаходяться на різних духовних рівнях від вас, деякі менш розвинені і значно більше тих, хто більш розвинені, які можуть багато чого запропонувати людству.

В майбутньому ви побачите багато змін, оскільки старе відходить і нове займає своє місце. Це займе час і здаватиметься хаотичним, але зрештою все вирішиться на краще. Ці приготування доведеться зробити заздалегідь і таким чином, щоб остаточно гладко перейти до нових методів роботи. Спробуйте побачити довгострокові вигоди, оскільки ви входите в Новий Вік, який пропонує набагато більше ніж раніше. Буде супротив тих, хто з особистих причин не бажає змінюватися, але прогрес не може більше затримуватися і зараз повинен рухатися вперед. Новий Вік означає точно те, що все в ньому нове і немає ніякого місця для застарілих систем або методів. Будьте упевнені, що з часом ви будете повністю задоволені змінами, які відбуваються.

Я залишаю вас з любов'ю і благословеннями, і хай Світло осяє ваші дні і шлях до завершення. Це повідомлення надійшло від мого Вищого Я, мого Божественного Я і кожен дух має той же зв’язок з Богом.

У Любові і Світлі.

Майк Куінсі.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Травень 30 2020 | Contact | Add to Favorites