Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Майк Куінсі - Ченелінг його Вищого Я - 18 листопада 2016


Майк Куінсі - Ченелінг його Вищого Я - 18 листопада 2016

Mike Quinsey

Земля і її люди знаходяться в стані глибоких змін і це відбувається в таких межах, що майже неможливо не відставати. Проте, якого б вигляду це не набувало б, пам'ятайте, що зміни потрібні, щоб перемістити Людство в Новий Вік. Буде багато невдоволення, оскільки багато людей тільки бачитимуть ефект того, що відбувається, без розуміння істинних причин. Це здаватиметься хаотичним, але потрібно "струснути" старі системи, щоб провести в життя потрібні зміни, які мають бути оновленими і придатними для Нового Віку. Пам'ятайте, що з часом ви вводитимете Золотий Вік і напоготові багато роботи, яку треба зробити. Є аспект "доганяння" змін, які були затримані, і являються істотними, щоб створити шлях до нового світу, який перенесе вас у вищі виміри. Тому нічого з нижчих вібрацій не може просуватися вперед і повинне піти геть. Те ж саме міркування стосується усіх духів і настане момент, коли тільки ті, хто готовий, зможуть піднятися.

Багато хто хвилюватиметься відносно того, що їм доведеться зробити, щоб рухатися вперед і впевнено вознестися. Відповідь проста: якщо ви підтримуєте свої вищі вібрації і поширюєте любов на усе без виключення, вам зовсім нічого хвилюватися. Зберігайте сильний вольовий дух, щоб зосередитися, коли скрізь все змінюється і коли майбутнє являється невпевненим. Повірте в себе і тримайтеся вашої віри і, коли настане час, ви ясно побачите майбутнє. Старі енергії повільно зникнуть і на їх місце прийде яскраве майбутнє вільне від усіх старих проблем. Вони підуть з тими духами низької вібрації і з їх планами по управлінню вашими життями і майбутніми можливостями. Кінець їх часу був неминучий і незважаючи на їх дії, стало очевидним, що Новий Вік повністю себе проявив.

Як вже зрозуміло, вигідні зміни займуть деякий час, але як тільки вони розпочнуться, то ваші очікування закінчаться і ви насолодитеся присутністю в цьому періоді і в деяких випадках візьмете в них участь. Звичайно ваші досліди значно більше доставлять вам задоволення і усі добрі справи принесуть вигоду кожному. Оскільки має місце ревальвація валют, то вона також заохочуватиме узнати, що які б проекти не здійснювалися, вони будуть адекватно фінансуватися. Будьте упевнені, що ті духи, хто збирається управляти масивними фондами для реконструкції і іншими гуманістичними проектами, будуть призначені на свої посади із-за їх відданості і надійності, які принесуть більше користі Людству.

Природно, що все більше людей сподіваються узнати точні дати важливих подій, які були давно передбачені. Проте, із вищих вимірів, де усе знаходиться в теперішньому часі, часто важко інтерпретувати їх згідно з вашим існуванням в 3d вимірі. Також, події настільки мінливі і можуть слідувати різними шляхами. Ось чому вас завжди заохочують зосереджуватися на тому, що ви хочете. Оскільки ви повинні зараз знати, що потрібна відносно маленька кількість людей, щоб принести зміни. Отже будьте практичною людиною у ваших надіях і прагненнях до найвищого, і кінець кінцем ви зберете нагороди вашого визначення і постійності. Ви також близькі до отримання того, що ви заслужено уявляли впродовж тисячоліть.

Дуже мало реальних новин досягають вас через нормальні джерела інформації, які все ще надзвичайно контролюються. Проте, Інтернет – все ще ваше краще джерело інформації, і надійні новини, майже ймовірно, повідомляються більш ніж одним джерелом. Все-таки важко знайти зв'язки між усіма новинами, оскільки вважається, що деякі занадто секретні для загалу. Проте, ви будете здатні отримати обгрунтоване уявлення відносно того, що відбувається у всьому світі. Ваші найбільші перешкоди до правди – брехливі повідомлення, що розміщуються свідомо, щоб вас заплутати. Тож будьте обережними відносно того, що ви приймаєте за правду і якщо ви маєте інтуїцію, ви зможете ідентифікувати статті або новини, які несуть нижчі вібрації.

Будьте упевнені, що багато чого відбувається за кулісами і багато духів присвячені гарантуванню, що Світло виграє битву між позитивними і негативними силами. Хоча це було передбачено, результат ніколи не був гарантований і залежав від тих з вас із Світла, хто виконував свій шматок роботи, щоб гарантувати маніфестацію. Вас можна привітати за дотримання вашої позиції за багато років невпевненості і ви ніколи не виявляли нерішучості, незважаючи на те, що відбувалося на Землі. Вашою нагородою буде гарантія того, що ви підніметеся і насолодитеся духовним піднесенням у вищих вимірах. Ви будете частиною перемоги Світла, яку святкуватимуть впродовж багатьох наступних років. Проте, все ще треба багато зробити, оскільки дуже скоро темні сили будуть не в змозі впливати або управляти майбутніми подіями.

Тепер, коли справи просуваються вперед так добре, усі робітники Світла можуть більш відкрито працювати і це допоможе іншим зрозуміти, що відбувається на Землі. Багато хто заплутався і хвилюється про майбутнє і потрібні завірення відносно результату подій, які зараз мають місце на Землі. Майбутнє перевищить очікування більшості людей, оскільки зміни повністю змінять суспільство до невпізнання, в суспільство, яке об’єднане і здатне задовольнити і підтримати потреби усіх людей.

До певного часу справи прогресуватимуть, поки не буде досягнутий визначений результат, який дозволить Людству рушити вперед і почати встановлювати нову Республіку і новий Вік. Люди, які можуть забезпечити успіх знаходяться вже на Землі і повністю готові здійснювати їх роботу. Вона почнеться з маленьких етапів, але швидко прогресуватиме, коли буде адекватне фінансування. Їх об’єднає GESARA і стане можливим масивне фінансування. Це повинно бути однією із перших подій, яка буде запроваджена, як тільки будуть готові адекватні плани. Деякі з проектів будуть масивними і охоплять найтерміновіші потреби людей.

В США все ще відчуваються наслідки виборів, які до цього часу ще не закінчилися і заставили прокинутися так багато людей від їх дрімоти. З цим багато одкровень спливло на поверхню і виявило діяльність темних сил. Питання в тому, чи ви збираєтеся визнавати Світло, чи дозволяєте поступово зруйнувати вашу свободу. Якщо ви хочете видалити загрози вашого існування, то настав час діяти. Опозиція до темних зростає і не надто рано, оскільки вони прагнули створити єдиний уряд під їх контролем. Проте, вся правда про їх діяльність вийде назовні і людей приголомшить те, що вони узнають.

Я залишаю вас з любов'ю і благословеннями, і хай Світло осяє ваші дні і шлях до завершення. Це повідомлення надійшло від мого Вищого Я.

У Любові і Світлі.

Майк Куінсі.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Травень 30 2020 | Contact | Add to Favorites