Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Майк Куінсі – 10 серпня 2018


Майк Куінсі – Ченелінг його Вищого Я – 10 серпня 2018

Mike Quinsey

Так багато чого вас чекає в майбутньому і ми дали вам достатньо повну картину того, куди ви прямуєте. Знову і знову ми інформуємо вас, що стара енергія мертва і ви більше не пов'язані з її веліннями, і маєте відносну свободу, щоб вибрати свій власний шлях до Вознесіння. Це тому, що справи розвиваються згідно з діяльністю, що має місце на Землі, хоча дане заохочення вказує вам правильний напрямок. Поза очевидним хаосом і невпевненістю, яка тепер існує, відбуваються зміни, щоб створити основу для поглядів на життя з видом на досягнення постійного миру на Землі.

Ви не можете досягти повного миру зненацька, оскільки було і все ще залишається багато того, що потрібно виправити. Проте, будьте упевнені, що хоча важко змістити темні сили і її фаворитів, прогрес просувається вперед і деякі речі повинні дійсно стати на своє місце з часу ревальвації валют. Це залишається ключем до початку багатьох вигідних і бажаних змін, які готові до введення. Багато що відбувається поза полем зору і з багатьох причин залишається таємницею, із-за причин безпеки, оскільки темні сили є скрізь, але не усі вони представляють небезпеку для планів вашої свободи.

Багато людей здивовані, що Президент Трамп знаходиться все ще при владі, і це тому, що він вносить зміни, які потрібні для майбутнього не лише США, але і світу. На перший погляд вони не здаються очевидними і деякі з його рішень викликали багато турботи. Але настане час, коли люди озирнуться назад в його період при владі, і вони погодяться з тим, що він допоміг внести необхідні зміни, які принесли вигоду світу. Деякі з них не стали загальновизнаними, але вам дали достатньо часу, щоб оцінити їх користь. Головні зміни завжди викликають багато заперечення і завжди будуть доти, поки не були справедливо оцінені повні ефекти.

Зрозумійте, що призначенню тих, хто управляє величезною владою і багатством зараз "допомагає" той невидимий, хто має повну картину майбутнього і користується своїм впливом, щоб вести людство. Як завжди остаточне рішення за вами, отже гарантує, що при владі знаходяться правильні люди, це ваш добробут, а не прагнення влади і багатства. У останньому Віці багато недавніх призначень було зроблено просто для того, щоб просувати свою жадність і особисту владу. Цей час зараз пройшов і кращі люди будуть при владі, які зможуть привести вас в нову еру радості і щастя. Майбутнє яскраве і планує дати вам спосіб життя, на який ви маєте право, без загрози війни.

Будьте упевнені, що кожен дух має певну ступінь впливу на майбутнє. Є колективна енергія, яка має ефект набагато більший, ніж ви можете уявити, і вона стає все позитивнішою з плином часу. Вона вже рухається за межами впливу "війна", хоча сили з обгрунтованими інтересами до продажу озброєння, що звично для обох сторін, все ще покладають надії на Третю Світову Війну. Будьте упевнені дорогі, що Вищими Силами, які спостерігають за вашим прогресом, був виданий декрет, що цього не дозволяється. Вам тільки доведеться повернутися назад на короткий час, щоб узнати, що, коли бункери були в бойовій готовності і готовими випустити свою ядерну зброю, вона уся стала недіючою. Це відбувалося неодноразово і прийшло багатообіцяюче повідомлення, що ядерної війни не дозволять ніколи.

Люди мають звичку дивитися на себе ззовні, коли щось йде погано і очевидно, що не усі проблеми обов'язково пов'язані з їх діями. Проте, деякі накликані через більш ранні дії, які взяли на себе кармічну відповідь. Тож, коли ви розпитуєте, що ви зробили, щоб заслужити такі проблеми, зрозумійте, що нічого взагалі важливого для вас не відбувається випадково. Такі обставини можуть з'явитися, але ті, хто організовує карму скористаються нагодою, яка виникла. Часто вона включає інших людей і не завжди легко змусити їх об’єднатися з цією метою. Деякі ситуації так включаються, що вам важко повірити в те, що це заздалегідь підготовлено.

І все ж це так, бо уроки будуть вивчені, щоб отримати необхідний результат. Ви могли б сказати, що ваші наставники працюють наднормово, щоб гарантувати, що карма очищена. Ваша еволюція залежить від вивчених уроків, які повторюються, якщо ви терпите невдачу перший раз доти, поки ви не вивчите їх. Зрозумійте, що карма може переноситися вперед від одного життя до іншого і іноді це тому, що ви можете справитися з цим. Чутливою проблемою було б розрив стосунків, і навіть це планується заздалегідь, коли вивчені усі уроки. Отже повідомлення – сприймайте ваші життєві досліди серйозно і робіть все краще, щоб навчитися від них, і вам не доведеться проходити через такі досліди знову.

Хоча вас серйозно затримали, зрештою ви не пропустили нічого, оскільки одного разу темні сили не зможуть більше заважати вашій еволюції, і приховані винаходи і досягнення будуть звільнені. Це буде зроблено таким чином, щоб ви не були приголомшені і дозволили статися змінам, які більше особисті. Очевидно ви скоро звикнете до легшої і швидшої форми подорожі, і постійної придатності усіх речей, які вам потрібні для щоденного вжитку. До того ж настане час, коли ви будете досить потужні і добре поінформовані, щоб створити усі ваші потреби владою вашої думки.

Подорож стане майже миттєвою, подібною до входу в кабіну, яку ви програмуєте за вашим місцем призначення, і коли ви виходите, то ви на місці. Згадка про ці досягнення дозволить вам знати, що старі проблеми кінець кінцем залишаться позаду вас. Із збільшенням життя і здатністю тримати ваше тіло в його моложавості, ви матимете достатньо часу, щоб повністю насолодитися ним у вищих вібраціях. Щонайменше, також будуть можливі подорожі за межами Сонячної Системи. Усе прийде своєчасно і нічому не буде дозволено заважати вашому прогресу і розвитку.

Зберігаючи фокусування на тому, що принесе майбутнє, ви допомагаєте притягувати його все ближче до користування благами. Це також відокремить вашу увагу від останнього Віку, і ви будете здатні забути труднощі і проблеми, з якими ви стикалися впродовж тисячоліть. Немає ніякого сенсу або переваги триматися за ваші попередні досліди. Важлива річ в тому, що ви навчилися від них і не маєте ніякої подальшої потреби в них.

Я залишаю вас з любов'ю і благословеннями, і хай Світло осяє ваші дні і шлях до завершення. Це повідомлення надійшло від мого Вищого Я, мого Божественного Я, і кожен дух має той же зв’язок з Богом.

У Любові і Світлі.

Майк Куінсі.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Травень 30 2020 | Contact | Add to Favorites