Home > > Майк Куінсі – 10 квітня 2020

Майк Куінсі – Ченелінг його Вищого Я – 10 квітня 2020

Mike Quinsey

Здається, коронавірус досяг максимуму у багатьох країнах і проблеми залишилися позаду. Розпочався період самоаналізу, оскільки уряди шукають шляхи, щоб уникати такого катастрофічного досвіду знову. Наслідки викликатимуть багато труднощів в пошуку нового шляху, який здолає таку можливість знову. Зміна – це ключове слово, але як ви передбачаєте ваші майбутні потреби, оскільки ви прямуєте до нової території. Ви маєте багато часу, щоб вирішити це, оскільки ви повинні зараз стати значно більш передовими, ніж ви є нині. Зараз, кожному з вас доступне все, щоб увійти у Новий Вік, якщо ви звільнитеся від влади тих, хто стримує вас. Будьте упевнені, що є потужні сили, що прокладають шлях до вашої майбутньої свободи без обмежень і вони успішно скоротили владу темних сил, хоча вони завжди надокучатимуть, але будуть не здатними контролювати.

Ваш шлях в майбутнє визначений і як тільки ваше нинішнє збентеження мине, то ви зможете зосередитися на створенні шляху, який приведе вас до Обітованої Землі. Вас чекають великі справи і ви не будете розчаровані. В цьому році ви повинні побачити перші проблиски того, що майбутнє тримає для вас, але знайте, що це може зайняти деякий час перед тим, як ви зрозумієте повністю вигоди, які це принесло. Вам треба знати, що вас чекає попереду і таким чином ви зможете повністю підготуватися до цього, і це буде приємно, оскільки ви забезпечуєте свою свободу і вводите часи миру і безпеки. Уявляючи собі своє бачення того, що буде, ви допомагаєте ввести його вдію в самий короткий термін. Вже багато підготовлено до того, як станеться Подія і ви підніметеся у вищі вібрації, і ми гарантуємо, що ви добре підготовлені.

Тим часом сфокусуйтеся на вашій меті і не озирайтеся назад, оскільки ви не можете більше використовувати старе. Ви зараз створюєте своє майбутнє і старі шляхи більше не прийнятні або не адекватні. Оскільки ви прогресуєте, то ваші вібрації піднімаються навіть вище і продовжуватимуть підніматися доти, поки ви не вознесетеся. Це буде справедливою нагородою для усіх духів, які пройшли так далеко, щоб знаходитися тут на завершальному етапі. За роки, які все ще лежать попереду, багато зміниться на краще і прокладе шлях до завершення. Впродовж цього часу ви навчитеся тому, що готуватиме вас до вашого нового життя як Галактичної Істоти. Ви ледве зможете осягнути міру того, як ви змінитеся і ви будете добровільним учасником.

Будь-які перешкоди, які повинні перетнути ваш шлях, ви перестрибнете одним махом і не дозволите їм утримати вас від здійснення вашої мети. Нема часу для легкодухості, отже будьте сильними і рішучими на вашому шляху і ви впевнено досягнете успіху. Після хаосу багато духів вийдуть вперед, щоб повести за собою, і представити новий підхід, щоб досягти успішного рішення. Ви усі пройшли довгий шлях, щоб досягти цього пункту у вашій еволюції і ваші навички зробили вас сильнішими. Ви добре підготовлені до залишку вашої подорожі і знайте, що внаслідок цього ви матимете велику підтримку і захист. Ви – особливі духи, які мають владу і силу, щоб зустріти усі виклики, які можуть перетинати ваш шлях, і ви можете бути упевнені, що ми завжди відстежуємо ваш прогрес.

Ви маєте потенціал, щоб досягти великих цілей і багато чого з цього залежить від вашої думки про себе і ваших здібностей. Немає нічого, чого ви дійсно не могли б досягнути за винятком того, що ви відчуваєте недолік віри в себе і свою здатність досягти того, чого ви бажаєте. Зараз, ніщо не може зупинити ваш прогрес, тому що, як ви побажаєте або захочете, то це кінець кінцем і стане вашою реальністю. Працюючи так, ви притягаєте подібні енергії до себе, які є ще однією причиною того, чому ви не повинні надавати свої енергії негативним думкам. Зосереджуючись на своєму страху, ви надаєте енергію тим речам, які турбують вас замість того, щоб їх ігнорувати.

Відтоді, як стартував Новий Вік, ми заохочуємо, щоб ви розширили свій кругозір відносно того, що майбутнє тримає для вас, оскільки ви ввійшли на нову територію, що створює ваш шлях, оскільки ви розвиваєтеся. Ось чому ми заохочуємо, щоб ви перестали озиратися назад для натхнення. У цей новий час ви можете сказати, що усе можливо і є багато правди в цьому, оскільки Новий Вік пропонує вам безліч різних можливостей. Як ви можете сказати "межі нема", тож думайте масштабно і вірте в здійснення будь-яких цілей в межах ваших здібностей, і ми з своєї сторони допоможе вам усім, чим можемо, оскільки ми щиро бажаємо, щоб ви досягли успіху.

Перспектива остаточного виходу із нижчих вібрацій повинна надихнути вас до більших справ. Володійте усім цим, адже ви справді заробили право залишити нижчі вібрації позаду. Вас усіх вважають хоробрими духами, які знали, що ви втратите контакт з вашою істинною реальністю. Ви жили у світі мрії і багато випробувань були кошмарами і ви зараз залишаєте їх назавжди. Весь досвід не був марним, оскільки ви виросли і стали сильнішими, і також стали набагато мудрішими. Можливо важливіше те, що ваше розуміння зросло настільки, що ви маєте потенціал, щоб стати лідерами і допомогти тим, хто слідує за вами.

Зрозуміло, що дехто з вас турбується стосовно вашої нинішньої сім'ї і друзів, тож знайте, що усі духи знайдуть себе точно там, де їм треба бути, щоб продовжити свою еволюцію. Іноді групи залишаються разом, але очевидно деякі духи йтимуть тільки своїм обраним шляхом. Вид суспільства, до якого ви звикли, кінець кінцем еволюціонуватиме до дуже маленьких громад, які матимуть можливість бути самодостатніми, завдяки успіхам в технології. Навіть в цей час стає очевидним, що це – шлях вперед.

Світ став тісним з появою можливості подорожувати тим, хто був ізольований і світ ніколи не повернеться до свого старого укладу життя. Обмін досвідом став важливішим, ніж коли-небудь і так це триватиме, оскільки все починає швидко змінюватися. Це може здаватися якимсь безладдям поки все не врегулюється, але будьте упевненими, що це настане.

Я залишаю вас з любов'ю і благословеннями, і хай Світло осяє ваші дні і шлях до завершення. Це повідомлення надійшло від мого Вищого Я, мого Божественного Я і кожен дух має такий же зв’язок з Богом.

У Любові і Світлі.

Майк Куінсі.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |