Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Майк Куінсі – 9 листопада 2018


Майк Куінсі – Ченелінг його Вищого Я – 9 листопада 2018

Mike Quinsey

Ілюмінатів зараз узнають по тому, що вони дійсно підтримують і більше не здатні обдурювати загальну громадськість або владу увесь час. Це означає, що зараз можна досягти успіхів набагато швидше на шляху до Вознесіння. Це допомагає зупинити безлад, який існував дуже тривалий час, і зараз стає набагато легше ідентифікувати тих, хто працює на темні сили. Ті духи, які недостатньо просвітлені, все ще мають можливості підняти свої вібрації і повернутися до Світла. Тим, хто має духовне одкровення, надається багато допомоги, щоб заохочувати подальший розвиток. На жоден дух не здійснюється тиск, щоб повернути його до Світла, і це буде їх добровільний вибір.

Проте, зрозуміло, що багато духів піднімають свої вібрації через самонавчання, і ведуть життя без приєднання до будь-якої специфічної релігії або духовної групи. Вони можуть легко прийняти правду, коли вона стане відомою і розуміють ідею, що "Бог Усередині" кожного духу. Насправді, найголовніше те, що дух визнає існування Бога, інакше його духовний прогрес зупиниться. Як завжди, надається допомога, як тільки дух починає розуміти правду. У цьому новому циклі легше еволюціонувати тому, що повільно опубліковується реальна правда, і оскільки духи еволюціонують, то вони стають відкритішими до цього і знають про це. Світ, який ви починаєте залишати позаду, знаходиться в гострому контрасті до того світу, до якого ви прямуєте, де щастя і благополуччя мають першорядного значення, де негативність фактично не існує, а любов і доброту утілює кожен дух.

Людство прокладає курс до вищих вимірів і з вашої точки зору вони знаходяться не так вже і далеко. Багато ваших друзів із вищих рівнів прагнуть встановити відкритий контакт з вами знову і з їх перспективи все знаходиться в «зараз», і вони знають, що велике возз'єднання відбудеться незабаром з дивовижними святкуваннями, щоб визнати ваше досягнення. Ви подорожували довго шляхом повним дослідів, і не усі вони були вашим вибором. Яким би не був ваш життєвий план, там завжди вказано, де вас треба направити, щоб гарантувати отримання досвіду, який ви погодили заздалегідь, щоб очистити вашу карму. Ваші наставники неодмінно вкажуть вам правильний напрямок і гарантують допомогу, щоб ви очистили свої кармічні зобов'язання. Майте на увазі, що нічого не трапляється випадково, тож створюється багато таких дослідів, які допомагають вам зробити подальші духовні успіхи.

Нова Земля, до якої багато хто з вас направляється, вже існує і готова для вас. Там є усе, що ви можете уявити і значно більше, тому що вам доведеться випробувати мир і блаженство, щоб повністю зрозуміти їх владу, крім того це принесе чуйність і ніжність кожному. Ви переконаєтеся, що це близька енергія, яка була дуже давно енергією, в якій ви жили. Ви залишили Божество, щоб понизити ваші вібрації і випробувати і навчитися від них. З таким досвідом, ви можете бути наставником для інших духів, хто слідує по вашим стопам. Всесвіт подібний до прекрасної школи, що пропонує увесь мислимий вид дослідів, і через них ви продовжуєте рости, оскільки ви піднімаєтеся по еволюційній драбині.

Земля схожа на реабілітаційну колонію, якщо можна так сказати, і це правильно, за винятком того, що ви маєте повний вільний вибір. Ви повинні знати тепер, що ви своїми діями і думками створюєте шлях, який ви називаєте своїм майбутнім. Це відбувається в межах Головного Плану еволюції Людства, випробуваного шляху, який призведе до успішного завершення. Зараз, ви повинні знати, що ваші досліди мають циклічну природу і через них ви створюєте своє власне майбутнє. Оскільки часто говорять "Все, що відбувається навколо, наближається" і зараз ви можете зрозуміти його значення. Так, коли ви узнаєте про злочини проти людей, то розумієте, що це ймовірно кармічна ситуація. Як згадувалося раніше, нічого будь-чого важливого не трапляється випадково, але ви не можете знати причини цього. Час смерті природний, але може бути і кармічним, і іноді дух залишає Землю в дуже ранньому віці, щоб завершити свій життєвий план.

Зараз, ви знаходитеся в стадії, коли багато людей достатньо розвинені, щоб досягти пункту, де вони зможуть зрозуміти правду про життя на Землі. Вони можуть планувати свої досліди і інтуїтивно знають про те, що їм треба, щоб продовжувати розвиток. Це допомагає вам приймати правильні рішення у вашому житті і уникати непотрібних кармічних ситуацій. Зрозумійте, що зазвичай включені інші духи і усі розділяють досліди з вами. Іноді цілі сім'ї включені і допомагають один одному, щоб еволюціонувати разом. Правда в тому, що ви ніколи не знаєте, кого ви можете зустріти, хто має взяти участь у вашій еволюції.

Ніколи не оцінюйте особу за її зовнішнім видом, оскільки подібно до вас вони тільки грають роль, яка відповідає досвіду, який їм потрібний. Тому візьміть до відома те, що виникає на вашому шляху і виучіть всі уроки, які асоційовані з цим. На випадок, якщо ви пропускаєте потрібну можливість, яка сприяє вашій еволюції, то будьте упевненими, що вона наблизиться знову. У цьому поточному циклі працівники Світла переконаються, що є менше карми для очищення, і деякі з вас вже успішно вирішили прострочені проблеми. Скоро будуть одкровення про безпосереднє майбутнє, яке буде найприйнятнішим і радісним. Зараз, коли темні сили втрачають свою здатність диктувати те, що відбувається, то працівники Світла можуть бути більш відкритими, відносно їх роботи.

Пам'ятайте, що у ваших власних інтересах, мудро триматися спокійним в ситуаціях, які створюють негативні енергії. Вам нема потреби втягуватися в негативні випадки, і коли це відбувається навколо вас, то спробуйте зменшити їх вплив підтримкою високої вібрації. Це не вимагає від вас багато позитивної енергії, щоб підняти вгору тих, хто навколо вас. Роблячи так, ви допомагаєте підтримувати високий рівень, щоб принести більш мирну і гармонійну ситуацію на Землю.

Всі вражені тим, що на Землі стає все гірше. Проте, фактично, те, що ви бачите, це є найгірше від людства, винесене на поверхню. Більше злочинці не зможуть приховати їх діяльність і вони виявляються таким чином, що їх дії можуть бути скорочені і відвернені. З часом ви бачитимете результати і поступово кількість злочинів зменшиться. Це допоможе правоохоронцям, які знаходяться зараз під сильним тиском.

Я залишаю вас з любов'ю і благословеннями, і хай Світло осяє ваші дні і шлях до завершення. Це звичайно потрібно посеред такого безладу і невпевненості. Це повідомлення надійшло від мого Вищого Я.

У Любові і Світлі.

Майк Куінсі.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge