Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Майк Куінсі - Ченелінг його Вищого Я - 14 квітня 2017


Майк Куінсі - Ченелінг його Вищого Я - 14 квітня 2017

Mike Quinsey

Очікувані зміни відбуваються там, де піднімаються вібрації, і можна відмітити, що ваше Сонце стає набагато яскравішим з більшим білим світом. Звичайно вібрації швидко зростають і коли вони досягнуть певного рівня, відбудеться миттєве Вознесіння. Як зазначалося раніше, духи, які не готові підніматися, будуть у той час переміщені на іншу планету подібну Землі, щоб продовжувати свою еволюцію. У минулому вам розказували про вид змін, які принесуть вам вищі вібрації, що звичайно ви приймете з вдячністю, оскільки вони піднімають вас більше у Світло і Любов. Тому нижчі вібрації починають трансформуватися і свідоцтво цього часто з'являлося в тваринному світі, коли відбувалися самі незвичайні і маловірогідні мирні спарювання. Це здійснюється пророцтво, що "лев буде покірно лежати рядом з ягням".

Вищі вібрації також піднімуть вгору духи Людства, в тому разі, якщо вони збільшили свої вібрації. Фактично людство починає виявляти, що ваша цивілізація проти продовження воєн і агресії. Вони втомилися від усього небажаного поєднаного з цим, і не менш за все, з марною втратою людського життя. Звичайно, зрозуміло, що у войовничому світі вам треба захистити себе, але де лідери, які готові просувати мирне співіснування? Проте, не втрачайте надію, тому що, якщо багато з вас наскільки можливо посилають позитивні вібрації любові і миру, то це принесе значні зміни. Зростає різниця у вібраціях між тими, хто зі Світла і тими, хто із темряви, проте ваші земні умови, здається, вказують на розпад правопорядку і повільне падіння в хаос і анархію.

Проте, Світло зростає все сильніше і сильніше, і все більше людей працюють для мирного співіснування. Будьте упевнені, що тим, хто працює для Світла, надається велика допомога і в загальному очевидно, що зараз є успіх у орієнтації вас на шлях до Підйому. Блакитні Авіани знаходяться також у вашій Сонячній Системі у великій кількості і їх надзвичайно великі кулі маскуються і невидимі для неозброєного ока. Вони спокійно спостерігають за прогресом, запобігаючи будь-якій формі зовнішнього втручання, щоб гарантувати, що кожен з вас має можливість піднятися. Це дивна ситуація, як ви бачите, оскільки в космосі відбувається війна між силами Світла і силами темряви, які перешкоджають зовнішнім відвідувачам, які приходять з миром і пропонують вам свою люблячу допомогу потрапити на вашу планету. Оскільки ви самі відповідальні за організацію того, щоб добитися успіху, то допомога може бути надана там, де вона збільшить швидкість прогресу.

У царствах "без часу", Вознесіння бачиться вже завершеним в 2024 році у вашому лінійному часі. До того ж, передбачені зміни звичайно розпочнуться серйозно на початку 2018 року і цю дату дали три різні джерела, у тому числі Плеядинці. Фактично ви знаходитеся зараз у Фотонному Поясі, переміщаючись в Плеяди до Центрального Сонця, Альціона. Отже ви можете зробити свої власні висновки відносно того, що, ймовірно, відбувається. Багато змін дуже вигідні вам усім, і реплікатор буде найбільшою зміною, яка змінить життя усіх. Це звучить занадто нереально, щоб бути вірним, але це надасть вам можливість фактично копіювати все, що вам потрібно. Разом з іншими змінами ви рухатиметеся в майбутнє так швидко, що ви ледве матимете час, щоб використати це. Проте темні сили повинні очевидно бути “ув’язненими” там, де вони не зможуть більше втручатися або затримувати маніфестацію вашого майбутнього. Отже, багато чого очікується в майбутньому, що вже заплановано і контролюється Вищими Істотами.

Ми знаємо, що, як тільки люди узнають про те, що їх чекає в майбутньому, то багато хто з них стане піклуватися про членів сім'ї і їх місце в ньому. Майте на увазі, що нічого не відбувається випадково і кожному без виключення духу дозволяється йти за своїм власним життєвим планом. Отже кожен дух знайде себе точно там, де йому треба бути для продовження його еволюції. Діти схожі з іншими старими духами, які часто утілюються в сім'ї, яким потрібна їх допомога, або вони можуть чогось навчитися від них. Дивіться на кожну сім'ю, як на групу духів, які зібралися разом за досвідом, який допоможе їх еволюції. Іноді зв'язки кармінні і треба відпрацювати старі проблеми, які з'явилися між ними. Незалежно від подій, ви знаєте точно, де вам треба бути, і спробуйте зробити якомога більше. Для когось зі Світла це може бути дуже важко, але ви маєте можливість підняти вгору інших, хто може отримати вигоду з вашої любові і досвіду.

Деякі духи ставлять питання, чому Бог не втручається, але майте на увазі, що найцінніша річ в тому, що ви добровільно зробили свій вибір і випробуєте його результат. Тому ви вчитеся на них і було б неправильно кому-небудь цьому перешкоджати. Однаково багато хто не може зрозуміти, чому Бог дозволяє війни, але знову, якщо це вибір Людства і спосіб навчання, то чому повинен хто-небудь хотіти змінити результат? Ви відповідальні за ваші дії; і добро піднімає ваші вібрації, тоді як негативні дії їх знижують. Чим повільнішими вони стають, тим важче підняти вас вгору знову, хоча треба сказати, що як тільки ви узнаєте, що ви відповідальні за ваші дії, то буде надана запрошена допомога, щоб утримати вас на шляху, що веде назад до Світла. Остаточний стан – здатність жити в повній гармонії з усіма іншими у Універсальній Любові.

Ваш Всесвіт рясніє життям у різних формах, але загалом розпізнається як людиноподібний, навіть якщо зовсім відрізняється від людей. Наприклад, Блакитні Авіани – люди-Птахи, що мають особливості, подібні до ваших. Дійсно, деякі Істоти настільки подібні до вас, що вони можуть бути між вами і не виглядати недоречними. Духи із вищих вимірів, відвідуючи Землю, є істотами Світла і знижуючи свої вібрації, щоб з'явитися на Землі, можуть створити тіло по їх вибору силою їх думок. Проте, великі духи, як наприклад Ісус, інкарнувалися на Землю, щоб надати свої вчення Людству, і прийшли через непорочне народження. Так, це можливо і це те, як великі Істоти домовляються, щоб інкарнуватися у фізичне тіло.

Це часи, коли виходить правда про ваш час на Землі, оскільки занадто довго вас притримували і дезінформували ті, хто має різні таємні плани для Людства. Проте, вони не будуть успішними і навпаки, їх плани потерплять невдачу, щоб захопити вас і Землю. Бог зумовив шлях до майбутнього і нічого не повинне заважати цьому.

Тримайтеся мужньо від підбадьорливих новин, які опубліковуються рядом джерел, незважаючи на спроби запобігти цьому.

Це повідомлення надійшло від мого Вищого Я і несе енергії Світла і Любові.

У Любові і Світлі.

Майк Куінсі.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge