Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Майк Куінсі - Ченелінг його Вищого Я - 21 квітня 2017


Майк Куінсі - Ченелінг його Вищого Я - 21 квітня 2017

Mike Quinsey

Події прискорюються і вони прямують до днів, коли буде виявлена правда вашого існування. Фактично не залишилося багато часу перед тим, як настануть зміни і це було б добре, щоб ви були готові до них. Ваша головна мета підтримувати рівновагу і зберігати незворушність повсякчасно, оскільки ви знайдете багато людей засмучених і які втратили розуміння того, що відбувається. Просто сум'яття і безупинні проблеми з кожним днем не допомагають тривалим скороченням загроз війни. Деякі запитають, чому ми не втручаємося і як ми заявляли раніше, ви – творці вашої долі і повинні зібрати результати. Проте, вам не дозволяється вживати заходи, які в прямій опозиції до Плану еволюції людства, яку сформулювали ті, хто спостерігає за вашим прогресом. Будь-які такі спроби будуть блоковані або відхилені, якщо вони в деякій мірі перешкоджають будь-яким головним змінам, що відбуваються.

Вже прийняті рішення тримають вас на шляху, який дає вам можливість піднятися у кінці циклу. Потрібне все ще терпіння, поки створюється можливість, яка остаточно дозволить вам дізнатися правду про себе. Ви – великі духи на вашому шляху назад до Світла звідки ви прийшли, і правда звільнить вас від усієї дезінформації, яка заплутала ваш розум таким чином, що дуже мало хто з вас розуміє своє істинне Я. Ми повторюємо, що ви – Істоти Світла, які опустилися в нижчі вібрації, щоб знову прийняти виклик до пошуку свого шляху назад. Проте ви ніколи не були одні у ваших подорожах і наставники допомагають вам йти шляхом, який був зумовлений, щоб допомогти вашому прогресу. Маючи вільний вибір, з якого слідує, що тільки ви відповідальні за результат ваших дій, з якого ви побачити, де вам треба підняти себе.

Якщо ви читаєте ці повідомлення, то ви майже напевно на Шляху Світла, і ви матимете можливість піднятися. Щоб досягти успіху, вам треба концентруватися на вашій меті і не дозволяти зовнішнім подіям відволікати вас. Є багато випадків, які поза вашим зором, попри те, що ви, можливо, відчуваєте їх вплив. Нині багато створюється хибних вражень про поточні події і поки не стане безпечно винести правду, доти не буде істотного розширення кругозору. Цей рік є роком, коли багато чого відбудеться, що вам буде важко знайти правду, але вона стане відомою в межах майбутнього року або щось біля цього. Вона буде відкриватися з такою швидкістю, що люди не будуть приголомшені і зможуть охопити одкровення, які покажуть, наскільки дезінформованими вони були. Правда свідомо трималася в стороні від вас темними силами, які не хочуть, щоб ви знали, наскільки великими Істотами ви дійсно є. Правда не може утримуватися занадто довго і навіть зараз мають місце обговорення про те, як її можна виявити. Сили Світла бажають повного розголошування таким чином, щоб вона стала відомою кожному.

Кожне зусилля, яке ви залишаєте в межах Світла, буде добре винагороджено і ваш Підйом відбудеться легко. Як пояснювалося раніше, все залежить від вас, хоча кожному надається допомога, щоб захистити вас і зупинити будь-яке втручання тих, хто охочіше тримав би вас в невіданні. Ясно, що Світло завжди буде потужніше, ніж нижчі енергії і увесь час, коли ви залишаєтеся в ньому, ніяка шкода не може прийти до вас. Там, де ви знаходите виключення, то це незмінно через кармічні причини, які можуть призводити як до позитивного, так і до негативного результату. Це означає, що усі події у вашому житті були погоджені заздалегідь, хоча можливі і зміни. Знову вони були б з вашої згоди. Більшість буде для вашої користі і зможе, наприклад, надати несподівану можливість очистити стару карму, щоб ви досягли успіху.

Нині все ще тривають битви за контроль над Землею, але не довго, оскільки кінець війнам вже на горизонті. Ясно, що ви не зможете узяти конфлікти і войовничі стосунки і дії у вищі вібрації. Отже, дуже скоро настане час, коли війна і усі її аспекти більше будуть неможливі і духи, які продовжують бути частиною цього, продовжуватимуть свої дії де-небудь у іншому місці. Мир настане навіть, якщо здається неможливим, що нині люди наблизилися до такого стану на Землі. Люди не повністю засуджували багато воєн і певні фракції, як наприклад Ілюмінати, свідомо грають як на стороні одного, так і на стороні іншого, підтримуючи їх озброєнням. Проте, озвучення цих питань навіть більше ускладнить ситуацію, оскільки треба заявити, що тут знову включена карма таким чином, що усі учасники можуть мати досвід, який їм потрібний.

Безсумнівно, що життя на Землі жорстоке, але де б ще ви змогли випробувати такі можливості так швидко еволюціонувати. Як духів Світла ваші подорожі завжди супроводжує ряд наставників, хто захищає вас, щоб гарантувати, що у ваші життєві досліди ніхто не втручався. Оскільки духи розвиваються, то це їх шлях допомоги тим, хто слідує за ними і можливо потребує допомоги. У вашому Всесвіті, тільки Земля Матір жертвує собою, щоб допомогти Людству піднятися. Скоро її завдання будуть закінчені, оскільки вона піднімається разом з багатьма духами, які також готові. Як ми бачимо, крайні часи – дуже важливий випадок, який дає духам спеціальну можливість для масового Вознесіння. Один цикл закінчується і інший надає ще інші можливості, щоб духи піднялися разом з вигодами, які приходять з цим.

Якщо б духи тільки знали або збагнули, яким великим був їх потенціал, то вони спрямували б свою увагу на те, як знайти шлях для еволюції, який просто виражається як Універсальна Любов. Він важкий, коли ви не досягли того рівня, в якому ви будете прославляти "любити свого ворога, як себе". Подивіться на інших духів, як на ваших Братів і Сестер, де колір або звичаї не мають ніякого відношення до їх зв'язку з вами. Ви Єдині з усіма іншими і усі життя – нез'ясовна частина Бога, і вона ілюструє, чому Бог – Уся Любов, яка надається порівну усім Духам, і чому Бог не карає окремий дух і тільки пропонує досконалу Любов. Деякі повірять у так званого диявола, але це все ж відраза, створена людиною.

Людина – це просто спантеличений дух тому, що його ввели в оману ті, хто мав таємний план, щоб поневолити його і утримувати його від правди. Проте, це більше не можливо, оскільки Світло піднялося і продовжує рости в інтенсивності. Небеса – місце Гармонії і Любові, де усе в стані повної Любові. Це, можливо, нині поза вашою досяжністю, але це є кінцем поїздки, яку ви тільки почали. Деякі духи торкалися таких енергій і говорять про екстаз, який вони випробували. Радість і щастя об’єднує енергії Любові і ви допомагаєте усім іншим, щоб підняти їх вгору.

Це повідомлення надійшло від мого Вищого Я і несе енергії Світла і Любові.

Майк Куінсі.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge