Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Mike Quinsey - SaLuSa, July 13, 2012

SaLuSa, July 13, 2012

Як ви бачите, є деякі затримки, але дуже багато всього відбувається в світі. Наш загальний огляд і знання вказують на те, що кінець часів просувається успішно. Величезні ресурси, які будуть ось-ось використані, забезпечать запланований успіх, і отримуючи повідомлення з різних надійних джерел ви незабаром взнаєте, коли арешти поширяться повсюдно. Це буде першим великим кроком у напрямі очищення дороги для здійснення всього іншого. Головне те, що це все почалося, і раптово переросте в дію глобального масштабу. Це матиме такий ефект, що ті, хто блокують справжні новини, жодним чином не зможуть утримувати це в таємниці.

Що понад усе надихає, і що відбувається в потрібний час, це те, що все більше людей починають ставити під сумніви дії тих, хто володіє владою. Вони бачать наскрізь їх брехню і заховання, і починають ставити під сумнів те, що відбувалося у минулому. Це радує нас, оскільки ослабляються узи, якими таємна еліта обплутала вас, і їх влада над вами. Більш всього вони бояться могутності людей, і воно набирає силу, коли формуються групи з по-справжньому великим впливом. Найбільш корисний спосіб оголосити про свої бажання це петиції, які зараз набирають хід. Добийтеся того, щоб ваш голос був почутий, і тим, до кого це все направлено, все важче і важче ухилятися від цих питань. Ваше положення змінилося всього за декілька років, і ваги правосуддя схиляються на вашу користь.

Які б мирні засоби ви не використали, щоб привернути увагу ваших лідерів, все це прийнятно, але ми просимо вас не дозволяти втрачати голову, опасайтеся диверсантів, які замишляють нанести утрату вашим рядам. З різних причин є люди, які виступають проти змін, і в деяких випадках це страх нашого прибуття. З часом ми сподіваємося показати всім, що наші наміри чисті, і що ми всім серцем відстоюємо ваші інтереси. Як би там не було, буде зроблено так, що кожна душа зрештою переходитиме на потрібний їй рівень. Пам'ятаєте, що ваша теперішня Земля також возноситься, і лише душі, які готові, можуть піти з нею. Для всіх інших їх майбутнє також гарантоване, і жодна душа не буде забута, у всіх є своє місце у Всесвіті.

Зараз ви знаходитеся в декількох останніх місяцях до великого дня, і цілком зрозуміло, деякі цікавляться, чи потрібно їм планувати своє майбутнє після цієї дати. Вони запитують про такі питання як інвестиції або володіння майном, і в цілому, про свої потреби, а у багатьох випадках бідності. Ми просимо вас зараз жити день за днем, оскільки дуже скоро багато проблем, що займають вас сьогодні, будуть вирiшенi запланованими змінами. Достаток і процвітання скоро задовольнять всі ваші потреби, і у результаті ви абсолютно ні в чому не матимете потреби. Багато що станеться після Вознесiння, але перш за все якомога раніше будуть задоволені ваші найперші потреби. Ми повною мірою знаємо, що нам потрібно зробити, щоб зробити вас щасливими і здатними жити в світі, знаючи, що ми уповноважені на це. Ви внесете свій внесок, працюючи з нами, оскільки ми хочемо, щоб ви брали участь з нами в наших спільних зусиллях.

Все заплановане дуже близько до початку таким чином, що ви побачите те, що відбувається, і ви будете в курсі всього. Ми знаємо, що так багато з вас горять бажанням зараз же взяти участь, і залежно від ваших умінь, ви звичайно ж прилучитеся до інших учасників, або навіть з вами буде здійснений прямий контакт. В цілому, нам потрібно трохи допомоги, оскільки використовувані нами комп'ютери можуть вирішувати найскладніші завдання.

Але було б добре працювати разом, оскільки ми це робитимемо деякий час, навіть після Вознесiння. У міру розвитку наших стосунків ви, природно, далеко просунетеся самі і у результаті зможете справлятися з лежачими перед вами завданнями. Як ви повинні знати до цього моменту, ви є величними Істотами зі своїми правами, і не пройде багато часу, як ви повернетеся на рівні, які раніше займали.

В деякій мірі ви вели прості життя на Землі, але зустрінуті вами труднощі дуже швидко прискорили вашу еволюцію. Часом могло бути важко, але коли ви викликалися добровільно, ви знали, що зможете все здолати. У всі часи вам надавалася допомога під час потреби. Ваші ангели-охоронці тримали вас за руки, коли вам загрожувала небезпека, і вони часто втручалися щоб врятувати вас від смерті. Ви можете також виявити, що вони зробили для вас більше, ніж ви знаєте, і при цьому вони нічого не просять взамiн, але завжди дуже вдячливі, отримуючи вашу вдячність. Мета ваших наставників захищати вас, коли над вами нависнула загроза, звичайно, якщо це не є частиною вашого досвіду карми. Вони також зроблять все можливе щоб ви не збивалися з курсу і виконували ваш життєвий план. Отже зараз вони більше знають про вас, ніж ви самі.

Вперед вас чекає багато возз'єднань з друзями, які не були у вашому поточному житті, але ви зустрічалися з ними в інших життях. Подумайте, як багато душ ви зустрічали і з ким ставали хорошими друзями за сотні життів, деякі стосунки тривали довше і були тісніше, ніж інші. Деякі навіть втілилися з вами в одній сім'ї. Узи любові неможливо розірвати. Після Вознесiння ви перейдете у вищі виміри гармонії, в яких всі Істоти відносяться до друга з люблячими енергіями, і це так відбувається завжди. Інакше і не може бути, і життя є суцільним щастям.

Земля це найпрекрасніший світ, але ви ще не бачили її в самому кращому одіянні і сяючій славі. Все це буде після того, як Матінка Земля завершить своє очищення і зможе повернутися до свого первозданного стану. Востаннє ви випробовували це еони років назад з цивілізаціями, які давно зникли. Отже, як ви часто говорите, все краще ще попереду, і ви братимете в цьому безпосередню участь. Ми відчуваємо, що ви починаєте оцінювати, як унікально бути зараз на Землі. Це і справді час насолоджуватися вашим звільненням від всієї тьми, яку ви зустрічали.

Я СаЛуСа з Сіріуса, і я можу сказати вам, що Галактична Федерація Світла аплодує вам за ваше наближення до кінця часів, і ми знаємо, що у вас зараз є сила і рішучість дійти до самого кінця і отримати перемогу, яка воістину за вами. Ми шлемо вам нашу Любов і захоплення.

Дякую, SaLuSa
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Переклад: IgorShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge