Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Mike Quinsey - SaLuSa, July 11, 2012

SaLuSa, July 11, 2012

Немає кращого часу, анiж зараз, щоб розглядати ваші стосунки з друзями або сім'єю. Часто, коли ви народжуєтесь, ви розміщуєтеся поряд з душами, яких ви знали в попередніх життях, і це з причини того, що ви, ймовірно, маєте проблеми між вами, тому потрібне зіткнення знову. Оскільки є блоки між вами, ви нестимете їх через кожне наступне життя, поки це не буде вирішено. Коли ви розміщуєтеся разом знову в однiй сім'ї, ви не знаєте, чому, але ви, можливо, маєте антагонізм один до одного. Оскільки очікується, що члени сім'ї краще знаходять спiльну мову один з одним, то відмінності мiж ними могли б бути більш легко подоланi. Проте, це не завжди так, і вони можуть погіршати.

Так, якщо ви визнаєте себе в такій ситуації, зрозумійте, як це сталося і зроблiть рух, щоб відновити вашi взаємовідношення. Інколи найсильніший може пробачити, і це - не знак слабкості. Будьте першим, щоб запропонувати оливкову гілку, і це випустить негативні емоції, якиi ви тримаєте у собi. Краще звернутися до проблеми зараз замість того, щоб дозволяється цьому загнивати і залишатися з вами. Ті, хто тримається за ідею, що вони - жертва, повинен розуміти, що карма це робота над проблемою між двома людьми, і обидва з них однаково включені в цю роботу.

Ті душi, які можуть легко пробачити акції проти них, показують їх духовне просування і таким чином допомагають іншiй душi еволюціонувати. Це - шлях уникати помсти, оскільки це непотрібно, оскільки жоден дух не уникне духовного правосуддя в тому чи iншому випадку. Це не означає, що покарання включене, це карма, і приймаючи рішення, ви маєте можливість показати, що ви можете мати справу з вашими проблемами без несприятливих результатів.

Безконтрольні емоції знаходяться в корені частих невдач, які з вами трапляються, і зазвичай викликано егоїзмом і так званою гордістю. Якщо ви хочете піднятися в королівство, де мир і гармонія існують, то ви повинні почати житии таким чином вже зараз. Будьте тим, кого ви бачите як Вищого Себе, і будьте вільним від вашого старого себе, який став полонений нижчими вібраціями і відсутністю Світла.

Час боротьби за виживання закінчується, і ви майже увiйшли нову фазу, де немає жодного недоліку, лише достаток. Де ті, хто на темнiй сторонi, більше не зможуть гнобити вас і забирати ваші права. Ви досягаєте дверей свободи і миру, і вiд вас потрiбно небагато у відповідь, лише обходитись з iншими так, як ви хоцете, щоб обходилися iз вами.

Якби ви тiльки могли цілком розуміти, що ви чекаєте цього періоду дуже велику кількiсть часу. Минулi часи відколюються від вас і ви повинні дозволяти цьому пiти з ваших життiв. Просувайтеся з досвідами, які піднiмають вас вгору, і знайте, що ті душiх, яких ви любите і живете з ними разом, також роблять те ж саме. Якщо ви плануєте у майбутньому зустрітися з ними знову - це повинно статися, але звичайно багато хто подорожуватиме з вами, оскільки ви піднімаєтеся. Ніхто свідомо не порушує взаємини , але ви повинні визнати вiльний вибір, інші мають таке ж право вибору, як i ви.

Все, що лежить попереду, для тих, хто піднімається, є вищою вібрацією, і не належить до нижчих вібрацій і підтримує його форму. Старіння, як ви це розумієте, більше не відбувається і фактично все залишається в його звичайній умові. Чи можете ви уявити, як це дивно, коли немає жодного розпаду або смерті. Умови ще не статичні, і зміна може мати місце без шуму i пилу, оскільки це миттєво. Памятайте, любi моі, що це королівства, де ви зможете творити силою думки, і руйнувати, якщо необхідно.

Коли ви думаєте про те, чого вам треба досягти, це, поза сумнівом, варто будь-яких зусиль, щоб переконатися, що ви зростаєте. Ваш намір - одна річ, але зараз вам потрібно почати жити з вашою правдою. Дива Всесвіту виходять далеко за межi вашої уяви, і життя рясніє скрізь, навіть в тому ж просторі, який ви займаєте. Всі духи практикують те, що вони вибрали як засіб підйому їх вібрацій, в той же час додаючи це до загального обєму знання, з якого всi інші душi можуть черпати.

За межами вашого виміру ви знайдете, що Єдність всього життя цінується і розуміється, і тому там любов і дружба між всіма цивілізаціями. Проте є індивідуальні групи, як виключення, що ви назвали б до бунтівниками, але вони створюють маленьку. Інколи вони проникають від інших Всесвітів але можуть бути послані назад, туди, звiдки вони прийшли. На Землі це було значно відмінно, оскільки ви є набагато нижчою вібрацією, яка дозволяє подібним вібраціям проникати у ваш простір. Треба підкреслити що, ми були вашими захисниками, щоб відсторонити неуповноважених відвідувачів Землі. Якщо б Галактична Федерація Свiтла не подорожувала з вами, ви б не були там, де ви є сьогодні. У вашому теперiшньому циклі ви були як молоді діти, яким потрібна провідна рука і захист.

Ми насолодилися нашою подорожжю з вами і дізналися багато про проблеми, з якими ви зіткнулися. Для нас це була задовольняюча пригода, і ми чекаємо з нетерпінням дивного возз'єднання, яке наближається дуже швидко. Потім ви повинні зустрітися з вашими справжнiми сім'ям, звідки ви прийшли багато часу назад. Це була далека дорога, але в раніших цивілізаціях як наприклад Атлантида багато хто з вас зустрів нас потім, у тi періоди, коли вібрації були вищі, ми регулярно ходили між вами. Атлантида мала своi злети і падiння, і зрештою була відповідальна за власне руйнування. Це могло так легко статися знову на вашій Землі, якби не наша присутність і втручання.

Ваша доля піднятися, і вже не буде такоi кількості втручань Темних. I не лише тому, що буде надто пізно, але й тому, що їх енергетична база зараз падає і майже неоперабельна. Вони будуть, як ви кажете, бігти перелякано, вони ніколи не уявляли що план міг терпіти невдачу. Зараз вони бються у відчаї як остання задуха, але це буде фінал, оскільки вони близькi до того, щоб бути видаленими з їхнiх, як вони вважали, неприступних позицій. Ніколи не бiйтеся, моі любi, ми поруч і захищатимемо вас аж до останніх моментів.

Дякую, SaLuSa
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Переклад: IgorShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Травень 30 2020 | Contact | Add to Favorites