Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Mike Quinsey - SaLuSa, July 16, 2012

SaLuSa, July 16, 2012

Наші союзники рішуче діють, і ви бачите все більше підтверджень їх роботи по розкриттю істини і здійсненню запізнілого плану по очищенню від Темних сил. Це продовжуватиметься і далі, стаючи усе більш поширеним, і ми взнаємо, хто серед вас все ще знаходиться під їх контролем. Лише страх і благоговіння утримує інших під їх контролем, і ми маємо намір змінити таку ситуацію. Як ви також бачите, політичні партії у всьому світі показують своє дійсне обличчя, не проявляючи жодного співчуття або не роблячи жодних дій, щоб впоратися з важкою ношею, покладеною на людей, виниклою унаслідок злочинної діяльності банків. Ми упровадимо пробачення боргу, оскільки це визначено єдиний спосіб, що дозволяє кожній країні і її громадянам, більше всіх постраждалих від цього, відновитися і почати заново. Це буде з приходом нових технологій і інших інновацій, які упевнено введуть вас в Нову Еру.

Інтернет продовжує бути вашим кращим джерелом інформації, але люди все ще притягуються до веб-сайтів з дезинформацією. Дорогі наші, якщо інформація, яку вони дають, не співзвучна вам, відкиньте її убік, а також, якщо воно пропагандує вживання насильства, то вона ясно не належить Світлу. Дотримуйтеся надійних і перевірених джерел. З часом вам не потрібно буде так покладатися на Інтернет, як зараз, оскільки не пройде надто багато часу, поки ми не вестимемо своє власне мовлення. Все готово для його впровадження, і як завжди, справа лише в часі. Ваша участь в цих питаннях важлива, але якби виникла така необхідність, ми б виступили вперед самі, оскільки зміни повинні початися скоро, як заплановано. Як би там не було, яка б ситуація не склалася, для нас це не представляє проблеми, оскільки ми допускаємо всі можливості.

Ті питання, які зараз вирішуються за допомогою релігії, зажадають повної переоцінки, якщо ви хочете просуватися вперед. З одного боку, вам не обов'язково потрібні вчителі, оскільки всі знання знаходяться у вас усередині, але через те, що вам не давалася вся істина, це допоможе вам піти по правильній дорозі. На даний момент, ви майже не рухаєтеся і все ще оточені неточностями і абсолютною брехнею. У церквах є багато гідних і люблячих душ, але їх дійсний потенціал не буде вивільнений, поки вони не зможуть позбавитися від релігійного контролю. Ваш час і енергія краще використовуватимуться, розширюючи своє розуміння. Це не передбачає, що всі релігійні учення даремні, але вони збивають з пантелику і є помилковими в порівнянні з істиною. Ви володієте свободою вибору, і вам вирішувати, як просуватиметься ваш майбутній розвиток.

Ми приходимо до вас з різних причин, і ми доносимо вам основну думку в тому, що всі ми є Єдиними Цілими. Ми можемо бути з різних цивілізацій, і в деякому відношенні можемо виглядати по-іншому, ніж ви, але як і ви, ми пізнаємо життя, як ви це робите для свого духовного розвитку. На вищому рівні немає жодних відмінностей, бо ми сталися з одного і того ж джерела, але просто вибрали йти по різних дорогах. Як і я, будучи сиріанцем, немало з членів Галактичної Федерації Світла безпосередньо пов'язані з вами, оскільки ви прийшли на Землю з їх цивілізацій, щоб служити іншим. Ви виявите, що служіння іншим є ключовим словом, коли вийдете з дуальності у вищі виміри. Ми є Єдиними Цілими у всьому, що робимо, не лише ради багатьох мільйонів душ у Всесвіті, але і для всього життя, включаючи планети, бо вони також володіють рівнем свідомості. Ви говорите про Землю як Матінка Земля не без причини, і коли ви зрозумієте її роль, віддайте їй належне і виразiть вдячність за все, що вона робить для вас.

Є багато тем, які до справжнього моменту не були повністю пояснені, оскільки для цього має бути відповідний час, коли ваш рівень свідомості буде готовий приймати просунуті знання. Марно перенавантажуватиме ваш мозок матеріалом, який набагато випереджає ваше поточне розуміння. До цих пір ваш духовний розвиток проходіло повільно і дозволяло вам розширювати своє розуміння через особистий досвід. Але ці процеси були прискорені, щоб підштовхнути ваше просування до Вознесiння. Це через те, що серед вас є ті, хто просунувся далеко уперед, і хто готовий піти ще далі.

В деякій мірі дуальність відокремила зерна від плевел, і ми не маємо на увазі в негативному сенсі, але між тими, хто просунувся вперед, і тими, хто ще не розвинувся досить, є великий розрив. Звичайно, прийшов час для Вознесiння тих, хто вже готовий, і це більше не можна стримувати. Спершу потрібний намір вознестися, але при цьому ще потрібно постійно розширювати свою свідомість. Таким чином ваші вібрації піднімаються, і до тих пір, поки ваш погляд буде спрямований на тому, що привнесло більшого Світла собі, то ви ясно будете одним з тих, хто вознесеться. Ця можливість відкрита для кожної душі, і немає жодного сорому, якщо ви ще не досягли цієї крапки. Немає жодного обмеження за часом, коли ви зможете готувати себе, і ніколи не очікувалося, що всі досягнуть одночасно одного рівня. Саме тут велику роль грає ваша вільна воля, хоча вас і заохочують природним чином піднімати свої вібрації при кожній нагоді. Як група, ваш досвід не буде повним, поки не повернеться найостанніша душа.

Зараз ви навіть не уявляєте собі, якого грандіозного досягнення ви добилися, перевершивши увагу Темних сил. Вони йшли на будь-які хитрування щоб перешкодити вам вознестися і піднятися знову до Світла. Було б справедливо сказати, що все було налагоджено проти вас, але так було задумано, і було відомо, що дорога буде важкою. Але при цьому, також очікувалося, що якщо ви виграєте битву, ваша винагорода буде грандіозною. Це, Дорогі наші, там де ви зараз знаходитеся, і ви досягли дивного розширення свідомості, яка залишиться з вами. Не всі вознесені Істоти прошлі таку ж чудову дорогу, як ви собі вибрали. Ви бачите тепер, чому весь Всесвіт дивиться на вас як на особливих душ. Немає нічого егоїстичного в тому, щоб приймати таке захоплення, бо ви по праву можете поплескати себе по плечу за ваші досягнення.

Я СаЛуСа з Сіріуса, і я хочу вас завірити, що як би повільно не відбувалися події, проте вони набирають хід, і вони продовжуватимуть прискорюватися, поки імпульс буде не зупинити. Ми посилаємо вам свою любов, Дорогі наші друзі і соратники, тому як це саме те, ким ви є.

Дякую, SaLuSa
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Переклад: IgorShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge