Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Майк Куінсі - Ченелінг його Вищого Я - 12 травня 2017


Майк Куінсі - Ченелінг його Вищого Я - 12 травня 2017

Mike Quinsey

Здається, що темні сили виганяються із їх підземних баз і не в змозі підтримувати глобальний контроль. Очищення триватиме доти, поки вони більше не представлятимуть загрозу Людству, що дозволить передати контроль Силам Світла. Це тільки питання часу перед тим, як буде усунутий їх контроль над вашими джерелами новин і буде надана можливість з’явитися реальним новинам. До тих пір вам доведеться переглядати Інтернет, щоб отримати правдиві новини, коли багато вебсайтів надають брехливу інформацію. Проте, якщо ви вже ідентифікували ті сайти, які надійні, то ви щонайменше матимете зважену думку про те, що дійсно відбувається.

Багато новин чекають оприлюднення і вони охоплюють події останніх приблизно сімдесяти років. Взагалі люди будуть не лише вражені, але і фактично шоковані тим, що правду можна так довго утримувати. Ілюмінати перешкоджали вам розвиватися і в той же час вони "крали" ваші гроші, щоб вкласти кошти в їх величезні секретні проекти. Це не лише вільна енергія, яка негайно підняла б ваші життя, але і прогресивні технології як наприклад реплікатор продуктів. Разом ці два досягнення підняли б людей із бідності і голоду. Проте, не втрачайте надію, оскільки затримка не буде значно довгою перед тим, як будуть введені вигідні зміни і потім ви узнаєте, що Світло має повну владу.

Ілюмінати безжальні і не зупиняться ні перед чим, щоб тримати їх владу, але зараз вони зустріли гідного суперника. Поки прогрес збільшує швидкість, то багато вигідних проектів просуваються вперед і підготовлені до майбутнього часу, коли їх можна буде оприлюднити. Ваш головний графік в силі і веде до Вознесіння і він може підтверджуватися тим, що зараз ніщо не може стримати його повну маніфестацію. Вже визначено, що головні події будуть анонсовані і розпочнуться в кінці року. Звичайно буде швидкий прогрес і це надасть можливість Силам Світла досягти їх мети, щоб здійснити їх скоріше.

Тим часом в багатьох частинах світу царює хаос, оскільки нові енергії збуджують старі проблеми, які потрібно врегулювати. Відбувається відсортовування, і нижчим вібраціям доведеться піднятися, інакше для них немає місця в нових рівнях, де вони просто не зможуть існувати. Проте, ви швидко досягаєте поворотного пункту і тому вас манить яскраве і мирне майбутнє. Ті духи, які не зможуть підняти свої вібрації, почуватимуть себе неспокійно і іноді не в змозі прийти до згоди з тим, що відбувається, яким бракує розуміння того, що може бути інакше. Їх система віри не може осягнути того, до чого приведуть зміни, і у багатьох випадках мало або зовсім не цікавляться ними. Проте, їх потреби обслуговуються і у відповідний час вони рухатимуться по новому шляху, який сприятиме їх еволюції.

Ніколи не тривожтеся за тих, хто не знаходиться на вашому рівні розуміння. Кожен знайде себе в потрібному місці і інакше не може бути, оскільки це визначається точно вашими індивідуальними вібраціями. Отже усі духи знайдуть себе точно там, де вони зможуть продовжувати свої досліди із швидкістю, яка задовольняє їх. Не має ніякої вигоди або користі в переміщенні на вищий рівень доти, поки ви не готові і не досягнете цього через ваш власний розвиток. Земля підкидає нам деякі жорсткі виклики і вони – ваш маршрут до успішного досвіду у вашій поїздці до Вознесіння. Варто повторити, що ви ніколи не отримували завдання, які вище ваших здібностей.

Фактично, кожен день вашого життя створює сприятливі можливості і надає вам шанс підняти ваші вібрації, проте мало хто представляє їх собі. Ваш виклик – потім утримати їх і надбудувати їх таким чином, щоб ви продовжували їх підвищувати. Іноді це дрібниці, які значать так багато для іншої особи, як наприклад добре слово або допомога, яка змушує їх почувати себе гідними і потрібними. Благодіяння часто вам нічого не коштують, але іноді ваш дарунок рівнозначний допомозі в біді і якщо б кожен допоміг іншим таким чином, то бідність скоро зникла б. Відсутність поширення багатства разом з діями Ілюмінатів, означає, що багатство світу знаходиться в руках дуже маленької меншості, поки мільйони ледве існують, щоб забезпечити основні потреби для виживання. Ці ситуації дуже скоро зміняться і ревальвація валют матиме велике значення для забезпечення справедливого поширення багатства.

Людство – сильний народ, який зростає в сильну цивілізацію. Багато хто присвятив цьому свої завдання і породжує успіх, завдяки їх наміру здолати перешкоди на їх шляху. Прогрес був швидким і усі досліди були на благо всіх. Деякі все ще переконуються, що важко охопити істинну реальність, в якій вони живуть і проводять життя за життям, одержуючи хороші уроки. Завжди надається допомога, але жодним чином не нав’язуючи її кому-небудь. Пам'ятайте, що вільний вибір священний і шанується усіма духами і це тема для занепокоєння там, де це ігнорується і тим, хто робить так, доводиться вивчати кармічні уроки, які виникають як наслідок їх дій.

Там де є близькі стосунки або сімейні зв'язки, можна загалом прийняти, що вони триватимуть незважаючи на будь-які зміни, які принесуть крайні часи. Минулі життя покажуть, що вони обмінюються ролями від одного втілення до іншого таким чином, щоб еволюціонувати разом. Ви утілюєтеся у будь-яку стать таким чином, щоб за період життя підтримувати баланс, але природно, що в деяких випадках, це також включає і карму. Будьте упевнені, що Вищі Істоти, хто спостерігає за вашим прогресом, можуть бачити більшу картину і мати повний контроль над усіма питаннями. Тож ви можете зрозуміти, що події відбуваються в керованій формі незважаючи на те, як вони проявляються ззовні. Вільний вибір все ще шанується, але задовольняється завдяки об’єднанню з життєвим планом людей, і таким чином не впливає на більший план вашої еволюції.

Твердо дотримуйтеся вашої безпосередньої мети і таким чином ви зможете успішно продовжувати без відволікання на зовнішні події. Знаючи, що ви майже удома, оскільки ваш цикл закінчується, надає вам необхідну силу, щоб досягти успішного завершення. Які відбудуться святкування і як приємно знати, що усе гаразд і що негативні сили не зможуть більше втручатися.

Якщо ви здатні допомогти тим, хто заблукав, але все ще знає або відчуває, що відбуваються великі зміни, то спробуйте не переповнювати їх деталями, а дайте тільки стільки, скільки ви знаєте, що вони зможуть осягнути. Більшість духів відчувають зміни і знають, що щось відбувається, але, можливо, не в змозі зрозуміти, що. Головне – справити враження, що відбуваються вигідні зміни і що не треба нічого боятися. Майбутнє Людства знаходиться в надійних руках, і після того, як Земля очиститься, вона розпочне славну нову еру.

Це повідомлення надійшло від мого Вищого Я і несе енергії Світла і Любові.

Майк Куінсі.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge