Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Майк Куінсі - Ченелінг його Вищого Я - 5 травня 2017


Майк Куінсі - Ченелінг його Вищого Я - 5 травня 2017

Mike Quinsey

Кожен день ви все ближче до моменту, коли темні сили будуть підкорені, щоб дозволити бажані зміни у ваших валютах. Зараз відбувається значна діяльність, щоб перемістити тих, хто ховається всередині Землі, кому запропонували підкоритися або вони будуть знищені. Це дозволяє зробленим змінам очистити космос від озброєння, роблячи його безпечним для кораблів, бажаючих приземлитися на Землі. Усі вони потрібні, щоб безпечно і невідкладно представити Новий Вік. Будьте упевнені, що приготування до цього часу тривають дуже давно і як тільки "перешкоди" будуть видалені, події значно прискоряться. Зміни запізнилися і вони неминучі і через декілька років вони почнуть перетворювати ваше суспільство.

Ви знаходитеся зараз в часі, коли ви повинні контролювати ваші емоції і не дозволяти негативним думкам проникати у ваш розум. Не можна адекватно описати, наскільки це важливо – підтримувати спокійний підхід до земних питань, які іноді тривожать. Це останні ознаки будь-якого сенсу в реакціях тих, хто не розуміє, що перед тим, як нове зможе бути представлене, повинно відбутися очищення. Зміна у вібраціях виб’є з колії тих, хто не зможе прийняти їх, оскільки вони будуть не в змозі осягнути, що відбувається. Доки немає вільної Преси, то важко повідомити правду усім людям, оскільки все ще під контролем Ілюмінатів їх продовжуватимуть збивати з пантелику.

Під час, коли важко зрозуміти, що відбувається, керуйтеся вашою інтуїцією і коли речі здаються незрозумілими або не мають сенсу, спробуйте побачити головну причину і шукати позитивний результат. Зрозумійте, що ви, як і всі інші, зможете допомогти сформувати те, яким буде ваше майбутнє і як діє вільний вибір. Ви фактично набагато потужніші, ніж ви розумієте і оскільки ваші вібрації збільшуються, то ви знатимете, що ваші думки творчі. Фактично, вам треба буде навчитися, як управляти ними. Це прийде природно до вас, тож не хвилюються, якщо на вашому теперішньому рівні ви не можете запобігти незв'язним думкам проникати у ваш розум. Проте, ви будете люб'язно здивовані тому, як швидко ви пристосуєтеся до вищих вібрацій.

Дехто може запитали, чому духу потрібно проводити досліди в нижчих вимірах, і на це є проста відповідь – для того, щоб еволюціонувати, де досвід здобувається швидше, ніж де-небудь ще. Це може бути важко, але кожен з вас отримує допомогу, щоб досягти успіху. Ви можете звичайно подорожувати вашим обраним шляхом з будь-якою швидкістю, яка задовольняє вас, і ваші наставники гарантували б, щоб ви не були переобтяжені. Врешті-решт усе знаходиться в "зараз", отже ви можете еволюціонувати при вашій власній швидкості. Більшість духів вітають можливість збільшити швидкість їх еволюції і деякі пробували досягти надто багато впродовж однієї тривалості життя.

Вас свідомо тримали на рівні, на якому ви не підозрювали про шлях, яким ви можете досягти вознесіння. Темні сили планували тримати вас ув'язненими таким чином, щоб вони змогли поневолити вас, і доки це було успішно. Проте, багато хто підняв вгору свої вібрації, щоб бути здатними вийти із обмежень, нав’язаних їм і зараз можуть чекати Вознесіння. Вищі царства Світла манять до себе і залишилося недовго, щоб ви зробили кроки, які приведуть вас до стану Галактичної Істоти. Це повинно статися, проте треба підкреслити, що ви все ще маєте пройти довгий шлях перед тим, як ви досягнете такого високого рівня, але це шлях, який ви вибрали для вашої еволюції.

Правда кінець кінцем буде відкрита, але в темпі, який вас не спантеличить. Дуже мало хто з вас прийме це на віру, але будьте упевненими, що є Бог, прекрасне Джерело Усього Сущого. Ви усі безсмертні і створені по образу Бога, що означає, що ви маєте повний потенціал становлення єдиними з Богом. Людині був наданий вільний вибір, щоб випробувати те, що вона хоче, але і взяти відповідальність за усі дії на себе. Знання цього допомагає пояснити, чому ви проходите через дуальність. Проте, будьте упевненими, що перед тим, як ви відважилися на цю поїздку, ви були повністю обізнані про виклики, з якими ви стикнетеся, щоб "знайти ваш шлях назад до Божества". Бог спочатку послав усіх духів, щоб випробувати їх і таким чином, Бог зміг би дізнатися більше про його творення. Говорять, що "Бог вдихає і Бог видихає" і ви можете мати відношення до цього, оскільки ви подорожуєте в об'єктивній реальності Божества.

Релігія – обраний шлях багатьох, кому треба учитель, який показує їм шлях, але його часто важко дотриматися, оскільки це – людська версія Правди. Фактично – це дуже просто і охоплюється виразом "поводься з іншими так, як ти хотів би, щоб поводилися з тобою". Мається на увазі поводження, що усі рівні вам – вони ваші Брати і Сестри. У вашому теперішньому становищі можливо важко жити відповідно до такої обіцянки, але виконуючи все якомога краще, ви відкриваєте шлях Світлу, яке кінець кінцем приведе вас до успіху. Універсальна Любов не бачить ніякої різниці між одним духом і іншим, оскільки усі випробовують їх власний шлях і їх власний вибір. Проте, іноді людина попадає в скрутне становище і втрачає контакт з своїм Вищим Я, але йому допомагають піднятися знову, і ніколи не залишають подорожувати наодинці, і коли вам треба, то молитва до Бога допоможе вам.

Як тільки ви стаєте Вищою Істотою, ваші вібрації стануть настільки високими, що ви зможете підтримувати досконале тіло сотні років. Це пояснює те, чому ви чули про регулярну присутність Сен-Жермена на Землі на протязі приблизно 300 років. Його бачили в декількох випадках і ніколи не бачили ознак старіння. Уявіть можливість виконувати вашу духовну роботу такий тривалий час, і бути наставником для духів, щоб допомогти їм розвиватися на протязі ряду життів на Землі. Святий Жермен навіть явився на зустріч в Америці, коли підписувалася Декларація Незалежності і сприяв її укладанню. Він завжди має інтерес до прогресу Людства і користувався його впливом, щоб тримати його на правильному шляху.

З плином часу, ви дізнаєтеся дуже швидко про ваше істинне минуле і про те, яке майбутнє очікує вас. Це захоплюючий час, оскільки у багатьох з вас ваші подорожі закінчуються і манить дивовижне майбутнє. Вам потрібно стільки дізнатися про те, що необхідно виправити стосовно вашої історії. Фактично, ви знаєте дуже мало про історію Землі або вашу участь в цьому, хоча б доатлантичні часи. Кожен період показує, що прогрес є циклічним і що кожен Сонячний Цикл закінчувався очищенням Землі. На цей раз буде теж саме і незабаром розпочнеться новий цикл для духів, кому потрібно продовжувати їх еволюцію в нижчих вібраціях. Ті, хто вознесеться, направиться у вищі вібрації, де не може існувати ніяке зло, і вони будуть насолоджуватися мирним і люблячим існуванням.

Затримуйте ваші погляди на усьому, що гармонічно і має вищі вібрації, і це гарантує, що ви готові до Вознесіння.

Це повідомлення надійшло від мого Вищого Я і несе енергії Світла і Любові.

Майк Куінсі.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Травень 25 2020 | Contact | Add to Favorites