Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Mike Quinsey - SaLuSa, October 10, 2012

SaLuSa, October 10, 2012

Зараз все відносно тихо, хоча вам незабаром доведеться зіткнутися з важкими періодами. Але вони будуть короткочасними, і передбачаючи їх, ми подбаємо про те, щоб вони заподіяли вам як можна менше незручностей. Наші союзники знають, як близько вони знаходяться до досягнення своїх цілей, і як завжди, ми стоїмо за ними. Ви можете поміркувати про те, що фізичні зміни на Землі були далеко не такі катастрофічні, як передбачалося. Деякі можуть вказати на аварію в Фукусимi, але це була не природна подія, а сфабрикований напад. Насправді було багато землетрусів, що цілком нормально, і жоден з них не мав справді серйозних наслідків. Ми уважно стежили за такими подіями і звели до мінімуму їх наслідки.

Ми продовжуємо активно займатися питанням Розкриття, і вже в цьому році ви побачили набагато більше доказів нашої присутності, ніж раніше. Це відкриває шлях для повного Розкриття, і воно відбудеться до кінця цього року. Це призведе до сильної зміни вашої колективної свідомості і перемістить вас в Нову Еру. Як ви вже знаєте, ми можемо багато чим поділитися з вами, що просуне вас вперед величезними стрибками. Це буде чудовим часом для всіх нас, і ілюзії, в яких ви жили, будуть усунені. За допомогою різних контактів з вашими людьми за останні приблизно 60 років ми поступово привчали вас більше дізнаватися про нас. Зараз про нашу присутність добре відомо, і знайдеться дуже мало людей, хто би не чув про те, що наші кораблі відвідують вашу Землю.

Коли стане зрозуміло, що ми прийшли з миром, щоб допомогти вам, буде усунено останню перешкоду до прийняття нас. Страшні образи нас були навмисно навіяні вам, щоб ви перебували в страху, і вони більше не будуть мати таку силу. Ми вже знаємо, яким світовим лідерам можна довіряти, і Барак Обама в перших рядах. Здається, що нам неодноразово потрібно повторювати, щоб переконати деяких людей, що це високорозвинена душа, просто чекає слушного моменту для початку своєї місії. Він об'єднає весь світ і підготує ґрунт для нашого прибуття. Скептикам недовго залишилося чекати, щоб переконатися, що ми говоримо правду. Як тільки ми зможемо звернутися до вас і пояснити наші завдання привести вас до благ Вознесіння, ваші мрії стануть реальністю. Дуальність стане історією, і у вас настане прекрасне нове життя, в якому пануватимуть мир і гармонія.

Тому зараз ви знаходитесь в періоді великих очікувань, і вони будуть виправдані, як вам і обіцяли. Ваші теперішні уряди продовжують дотримуватися своєї звичайної практики заперечення всього того, що ви знаєте як правду, і мас-медіа слідують цьому прикладу. Але все це незабаром зміниться, і істина вийде назовні. Багато хто продали свої душі, щоб зачепитися за свої посади, і просто роблять те, що їм рекомендують робити. Ви повинні по-справжньому бути здатними насолоджуватися вільним волевиявленням, а не покірно виконувати несправедливі закони, спрямовані на те, щоб змусити вас мовчати. У найближчому майбутньому відбудеться переоцінка ваших законів, і ті, які не відповідають вашим правам, будуть усунені.

Як ви можете собі уявити, багато чого належить зробити, але ми повністю готові до цього. Ми вже знаємо, де потрібно зробити дії, і з їх здійсненням не буде жодної затримки. Звичайно ж, і ви будете брати активну участь у нашій спільній діяльності, так що будьте впевнені, що ми знаємо, кого ми можемо закликати на допомогу. До того часу Темні сили будуть усунені, і робота може бути розпочата безперешкодно. Різні мови не представляють для нас ніяких труднощів, так як ми зчитуємо вас телепатично, і це є нашим звичайним способом контакту з вашими людьми. З часом ви також навчитеся телепатії, і розмовні мови зникнуть. Минулі свідоцтва покажуть, що ми знали ваші питання, коли вони ще формувалися у вашому розумі, і відповідали на них до їх озвучування.

Ваше майбутнє - бути такими ж, як ми, і ви станете Галактичними Істотами зі всіма якостями, які ми зараз проявляємо. Наприклад, ми не відчуваємо втоми, як ви, тому що ми знаходимося в більш високих вібраціях. Тим не менш, ми можемо зайнятися деякими діями, щоб освіжитися, якщо захочемо. Ми також п'ємо напої, які є джерелом енергії, хоча ми це робимо з навколишньої енергії. Насправді, в більш легкому тілі вам не потрібно буде приймати важку їжу, і ви зможете їсти легку їжу швидше для розслаблення. У нас є те, що ви могли б назвати, фруктові напої, які дуже поживні, але не містять алкоголь. Ми вважаємо його отрутою, і ви не знайдете його на нашому рівні існування. У вас взагалі не буде ніякої потреби у важкiй їжі, і ми, звичайно ж, не їмо тварин.

Так як у вищих вимірах ви будете насолоджуватися повноцінним здоров'ям, ви зрозумієте, що вам не потрібні будуть ліки або навіть хірургія, так як наші методи набагато більш просунуті, ніж ваші. Ми застосовуємо колір і звук для зцілення, що набагато більш ефективно і не має таких побічних ефектів, як у ваших методах лікування. Зачекайте, поки на Землі не з'являться Міста Світла, і тоді ви самі переконаєтеся в тому, що ми вам описали, і навіть більше. Ми так радi за вас і за те, що ви будете насолоджуватися, коли ми передамо вам наші технології. Життя буде сильно відрізнятися від того, що у вас є зараз, і воно чекає вас вже зараз.

Природно, ми хотіли б бути набагато ближче до вас, ніж зараз, але ми скористаємося одним з ваших виразів, який попереджає: «всього найкращого в житті варто почекати». Ви відчуваєте так багато стресу на Землі від тих зобов'язань, покладених на вас, і темпу просування життя. Все це зникне і не буде існувати в вібраціях, які приносять мир і гармонію. В них немає ніякої «роботи», як ви описуєте свої заняття, а ви робите те, що приносить вам задоволення для принесення користі всім іншим. Ви виявите, що у вас навіть ще більше свободи вирішувати, що робити зі своїми життями, і за свого високого рівня свідомості ви будете вибирати розумно.

Я СаЛуСа з Сіріуса, і я говорю від імені всіх членів Галактичної Федерації Світла, бажаючи вам щасливого переходу і чудового досвіду проходження через процес Вознесіння. Весь Всесвіт буде стежити і посилати вам величезну любов, щоб допомогти вам у вашiй подорожі. З часом, ви зустрінетеся зі своїми друзями та сім'єю здалеку для грандіозного возз'єднання.

Дякую вам, СаЛуСа
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Переклад: IgorShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge