Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Mike Quinsey - SaLuSa, September 26, 2012

SaLuSa, September 26, 2012

Як ви дізнаєтеся, час прискорюється, і пророцтва про глобальнiземлетруси та іншi фізичнi явища зовсім не збуваються так, як було передбачено. За це ви можете дякувати себi, так як принісши Світло на Землю, ви також принесли і спокій. Але це не означає, що не буде ніяких фізичних змін, бо деякі неминучі. Утримуючи вібрації високими протягом наступних тижнів, ви можете зробити так, що у вас буде достатньо гладке завершення циклу. Звичайно, ми частково є причиною цього, і ми підтримуємо те, що можна назвати мирним часом. Так, у деяких країнах йдуть військові дії, але вони не переростуть у глобальну війну.

Може здатися дивним говорити, що ви досягаєте миру на Землі, але це так, бо все більше і більше людей вимагають його нарівні зі своєю свободою. Ви вже бачите останні протистояння в багатьох країнах, і військові демонструють своє переконання, що прийшла пора покласти край всім війнам. Вони розуміють, що крім самозахисту війна це безглуздий акт, який рідко робить тривалий вплив. Замість цього, війна викликає ненависть, і ті, чий народ і землі знищуються, будуть виношувати плани помсти, поки вони не будуть втілені. Це неправильно, Дорогі наші, що ви створили тероризм, який докучає всьому світу своїми шаленими актами самознищення і вбивства.

Ми б не хотіли, щоб ви роздумували над негативнiстью, яка все ще присутня у вашому світі, але вам потрібно зрозуміти, звідки вона відбулася. Природно, до цього доклали руку Темні сили, і, якщо озиратися назад у минуле, вони влаштували практично кожну війну між народами. Все це закінчиться разом з Піднесенням, бо ви переходите на рівень, на якому цей негатив не може існувати. Душі, які думають так само, хто не залишить свої прагнення до багатства і влади, залишаться в нижчих вимірах з іншими непросвiтленными душами. Тим не менш, вони не будуть залишені без Світла, і їм надаватиметься всіляка допомога по поверненню до нього. Одного разу вони повернуться, так як в остаточному підсумку будь-яка душа найде шлях до дому.

Тим часом шлях до Вознесіння відкривається, і зміни, необхідні для руху вперед, наближаються до свого втілення. В результаті цього справи зрушать з місця досить швидко, бо до вашого пункту призначення ще потрібно буде досягти певних цілей. Як ми говорили багато разів, ніщо не зупинить опускання завіси, і Іллюмінати назавжди підуть з ваших життів. Ваші рівні свідомості продовжують рости, і разом з одним великим стрибком вперед ви зрозумієте, що вознеслись. У вас не буде жодних сумнівів, ви будете знати, що сильно змінилися порівняно з тим, ким були раніше. Так що не давайте тривогам закрадатися у ваш розум, утримуйте перед собою своє бачення, і воно стане вашою реальністю.

Живіть у моменті Зараз і почекайте, поки не буде необхідно змінити свій спосіб життя щоб пристосуватися до Нової Ери, що проявляється. Ви будете знати напевно, коли вона настане, і на це «знання» ви зможете спиратися у своєму русі вперед. Ваше екстрасенсорне сприйняття буде більш гострим і підвищиться від нових енергій, які ви будете вбирати в себе. Варто подумати про те, що ваше тіло більше не буде піддано хворобам, що є найбільш бажаною зміною з усіх. Це буде одна з багатьох змін, яка відразу ж підвищить ваш рівень життя. Ми могли б сказати, що ви не жили ще до тих пір, поки не пізнали життя у вищих вимірах. Це було б правдою особливо відносно інших душ. Ви виявите, що всі об'єднані в Любові і Світлі, живучи разом в гармонії і благодаті.

Ми з Галактичної Федерації Світла говоримо з вами як ті, хто вже перебуває на тих рівнях, на які ви переходите. Ми живемо у щасливому середовищі, в якому всі форми життя взаємодіють один з одним. Між різними формами життя немає ніякого страху, і все базується на довірі. Тому ніхто не відчуває себе затиснутим або самотнім, а може вільно виражати себе у великій радості і щастi. Думки, пов'язані з нижчими вібраціями, ніколи не входять в наші уми, і ми звертаємо свою увагу на все, що є чистим і незаплямованим якимось негативним аспектом. Жити таким життям приносить стільки задоволення, і нам звичайно ж нiколи нудьгувати. Вам так багато всього відкриється для дослідження, і коли ви будете підноситися ще вище, то, як ви кажете, «тільки небеса будуть вашим межею».

Тому, Дорогі наші, з користю проводьте свої останні дні на цій Землі. На ній є ще стільки краси і місць, наповнених вищої енергією. Ті з вас, хто є сенситивом, знають, що я маю на увазі. Так само і деякі місця все ще залишаються сильно забрудненими, після століть схильності нижчим енергіям внаслідок воєн і конфліктів. Ці місця звичайно ж будуть остаточно очищені перед Вознесінням, і насправді така робота вже почалася. Щоб допомогати вам, ми можемо діяти за межами Землі, але коли ми зможемо зустрітися з вами, цю роботу можна буде виконувати спільними зусиллями. Матінка Земля була дуже терплячою істотою в цей останній період ваших життів. Вона вітає і приймає контакт з вами, а також ваше повернення до часів, коли ви всі жили набагато тісніше. Це знову настане в найближчому майбутньому, коли ви зрозумієте взаємини з усіма формами життя.

Ви були створені і поміщені на Землю для того, щоб насолоджуватися всією величчю і красою Творця, а також для того, щоб навчитися, як допомагати один одному. На жаль, в пізні періоди ви віддалилися від Природи і забули, як сильно ви потребуєте один одного. Це змінюється, і багато хто визнають те місце, яке людина займає на Землі, а також важливість його заступництва відносно всього життя. Буддисти відомі своїм розумінням цього, і вони продемонстрували, що можна зробити, коли ви перебуваєте в гармонії з природою. Деякі з вас також це знають і є гарним прикладом для інших, хто шукає справжніх взаємин з Природою.

Я СаЛуСа з Сіріуса, і я прошу вас йти вперед з великою впевненістю. Нічого боятися, коли мова йде про Нову Еру, адже це саме те, чого ви хочете. Ми готуємося з'явитися перед вами за будь-яких допустимих обставин, і ми зробимо це так, щоб не викликати страху. Зовсім навпаки, адже ми прийшли до вас з Любов'ю і Світлом.

Дякую вам, СаЛуСа
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Переклад: IgorShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Травень 30 2020 | Contact | Add to Favorites