Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Mike Quinsey - СаЛуСа, 4 грудня, 2013

Mike Quinsey - СаЛуСа, 4 грудня, 2013

Mike Quinsey
Привіт Друзі,

Я зараз відчуваю себе самим собою і спробував знову провести ченнеллінг з СаЛуСа. Я не впевнений в достовірності того, що це було успішно, але я перевірив повідомлення із Стів Бекоу (Steve Beckow), який може дати мені фаховий висновок. Він задоволений, що це вірогідніше всього прийшло від СаЛуСа. Тож я зараз приписую це повідомлення йому, оскільки я повністю впевнений в його походженні. Це також засновано на думці друга Ненсі Тейт Nancy Tate), яка перевірила це по своїм духовним контактам і їх повідомлення приведено нижче:

«Мій дорогий, настав час для продовження повідомлень через вас від мене, СаЛуСа, і інших, хто, можливо, відчуває, що настав час. Ми усі в синхронізації з вами і ми просимо, щоб ви не лише передавали повідомлення, як ви відчуваєте, але і знали, що ми з вами на всі 100% в цьому і всьому, що ви робите. Це найбільший виклик, щоб повірити у себе в цей час вознесіння. Я запевняю вас обох, що фактично настав час для вас обох, щоб опубліковувати інформацію до відповідних вимог часу. З поверненням !»

Тож я продовжуватиму надсилати повідомлення від СаЛуСа кожного тижня в п'ятницю. Вони звичайно тільки надсилатимуться людям з мого поточного списку абонентів. Для інших, хто бажає додати імена до цього списку , я деталізую нижче, як це зробити. Якщо усе розвиватиметься добре, я звичайно своєчасно надішлю повідомлення на щотижневій основі.

У Любові і Світлі. Майк Куінсі


СаЛуСа – 4 грудня, 2013

Матерія рухається до її завершення з такою швидкістю, що вам треба мати відкритий розум і бути готовими, щоб впевнено йти з потоком. Основи старих вір послаблюються і це робиться навмисно з метою ввести вас в Новий Вік. Багато з них несуть долю правди, яка була б достатня, щоб надати можливість йти цим шляхом до реалізації, але вони є більше не адекватними для масивних змін, які мають місце. Наближається швидко час, коли ви отримаєте можливість підняти ваші вібрації до такого рівня, що кінець кінцем існуватиме тільки правда. Ви вже на цьому шляху до повної просвіти і вам надається багато допомоги, щоб гарантувати, що ви використаєте кожну можливість, щоб завершити ваше Вознесіння.

Навколо вас багато чого відбувається, що вас, можливо, спантеличує, але передбачає іти слідом за своєю інтуїцією і вдивлятися в себе, щоб знайти відповіді. Як завжди розрізняйте і знайте, що повідомлення Світла і Любові мають спеціальне відчуття про них, і ніколи не нестимуть нижчі вібрації, що асоціюються з негативністю. Період, в який ви входите, є вже вищою вібрацією, ніж та, яку ви випробували відносно короткий час тому. Час продовжує прискорюватись і це - ваш доказ вищого рівня вібрацій, в яких ви зараз проживаєте. Чим більше ви концентруєтеся і зосереджуєтеся на вашому Світлі, тим більше ви будете готові для тривалого зростання вібрацій, які призначаються, щоб підняти вас із дуальності.

Не засмучуйтеся безладдям, яке неминуче відбувається в результаті масивних змін, які мають місце. Енергії низької вібрації більше не підтримуються і не мають ніякого місця в Новому Віці. Вони втратять свою здатність залишитися разом з вищими вібраціями, які встановлюються, і залишаться в Третьому Вимірі. Вознесіння буде кульмінацією усіх змін і завершальним результатом для тих, хто підняв свої вібрації до вищих вимірів. Ви дістанете можливість назавжди залишити цикл переродження і це - унікальний час, який приходить із завершенням теперішнього циклу.

В минулому ви грали свої ролі, які створювали і підтверджували відділення, ця епоха закінчилась і підбивається її результат. Ви завжди були єдині один з одним, хоча часто ви грали протилежні ролі. Це прискорило вашу еволюцію через отриманий досвід і в результаті зараз вона просувається навіть швидше, оскільки зростає інтенсивність Світла. Ті, хто вже прогресував, також допомагають іншим, хто слідує по їх стопах, так само, як вам допомагають зараз. У вашій Сонячній Системі ви - останні, хто чекає, щоб досягти Вознесіння і ви продовжуватимете отримувати величезну допомогу кожного духу.

Темні сили в стані паніки і пробують різними засобами запобігти неминучому кінцю їх правління. В цьому нема ніякої користі, як немає і ніякої потреби турбуватися і ми попросили б, щоб ви зосередилися нести скрізь Світло. Чим більше ви спрямуєте свою увагу для досягнення своїх цілей, тим швидше рухатимуться події. Це надасть можливість Президенту Обамі зробити перший офіційний анонс, який визнає існування і контакти з нашими Космічними Друзями. В результаті відкритого обговорення і усвідомлення цього і проведених переговорів, буде складений протокол, який дозволить відкритий контакт. Звідти, вся тема стане загальним надбанням, щоб ніколи більше не зникати з виду.

Тож ми просимо вас залишатися в межах Світла у всі часи і не відволікатися чим-небудь, що не ясно. Дуже тривалий час правда про ваше існування приховувалась від вас, але дуже скоро вона стане відомою. Вона прискорить ваш прогрес і без втручання темних сил, вона скоро досягне вищих рівнів, ніж у будь-який час відколи почався цей цикл. У кінці циклу відбудеться відсортовування і кожен дух дістане можливість переміститися в свій найвищий рівень існування. Відколи фактично немає такої речі як час, усе знаходиться в ЗАРАЗ і немає ніякої необхідності хвилюватися про прогрес інших духів. Кожен дух має нескінченну кількість «часу», щоб завершити свою подоріж додому. Усе відбувається в злагоді з усіма іншими відповідно до плану Бога для Людини.

Будьте упевнені, що багато духів подорожують з вами у ваших подорожах і ви ніколи не одні. Вони - ваші помічники і наставники, щоб надавати вам допомогу і надавати вам можливість успішно досягти ваших цілей. Ви знайдете, що завжди є багато розвинених Істот, які протягують руку, щоб допомогти тим, хто йде слідом по їх стопах. Проте, вони не нав'язуються вам, а завжди відгукнуться на ваш заклик про допомогу. Необхідно мати на увазі, що ви не завжди отримуєте те, що просите, оскільки ваш життєвий план їм відомий і відповідно до нього здійснюється відповідна дія. Вони будуть ніжно і мудро вказувати вам правильний напрям і святкуватимуть з вами, коли ви виконаєте свій життєвий план.

Відкрийте свої очі і зрозумійте, що в реальних умовах залишилось мало часу, щоб завершити ваш життєвий план, але багато духів роблять все залежне від них, щоб гарантувати ваш успіх. Вони завжди з вами і розділяють ваші надії і прагнення, і допомагають вам у вашій подорожі назад до Світла. Ваш вільний вибір цінніший всього і важливіший, і необхідно поводитися з обережністю, якщо ви прийняли рішення вознестися у кінці цього циклу.

Дякую СаЛуСа.

Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge