Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Майк Куінсі - Ченелінг його Вищого Я - 26 серпня, 2016


Майк Куінсі - Ченелінг його Вищого Я - 26 серпня, 2016

Mike Quinsey

Для вас повинно бути очевидним, що питання, які стосуються "ревальвації", завершуються. Зроблена тяжка робота і зараз залишається анонсувати зміни, які будуть початком нової ери для Людства. Дуже недавно темні зробили ще одну спробу затримати зміни, але це було скоро виправлено і ви раз готові досягти успіху. Темні сили повільно обмежують, але вони все ще пробують перешкоджати, щоб досягти бажаного рішення. Проте, що б не сталося, їх здатність втрутитися або затримати Вознесіння стає все менш і менш можливою. Іноді їх дії граничать з відчаєм, оскільки тенета навколо їх затягуються і вони борються до останнього, щоб уникнути правосуддя. Проте, немає ніякої можливості, що вони зможуть уникнути своєї долі і відповідальності за безліч злочинів проти Людства.

В цілому, рівень свідомості на планеті Земля продовжує зростати і буде зростати до тих пір, поки не буде досягнута повна свідомість. Оскільки вібрації піднімаються, то вони впливають на кожен дух і тільки залишається питання відносно того, чи вони зможуть продовжувати підніматися разом з ними. Деякі духи переконаються, що це важко і будуть остаточно збентежені, і не в змозі зрозуміти, що відбувається. Їх звільнення з цього стану може не прийти доти, поки їх не перемістять із теперішнього місця на Землі, до рівня вібрації, яка допоможе їм відчувати себе спокійно. Але усе вирішиться згідно із потребами кожного духу і кожен знайде себе точно там, де він зможе продовжити свою еволюцію.

Мета повідомлення – кожному зосередитися на поїздці вперед і не вагатися або засмучуватися від того, що відбувається навколо вас. Поки фаворити Ілюмінатів не будуть поміщені туди, де вони не зможуть заважати прогресу Сил Світла, доти ми матимемо велику кількість дезінформації. Проте, ті, хто ретельно слідкував за подіями, зможуть розрізнити правду. Велика більшість людей будуть спантеличені тим, що відбувається, але як тільки відбудуться події, як наприклад, оголошення нової Республіки Сполучених Штатів, то напрям Людства стане зрозумілішим. Зміни потрібні, щоб повернути країни назад в руки людей і вони вітатимуться , оскільки люди знаються більше на тому, як треба управляти.

Ніщо на Землі не може перешкодити змінам. Всі вони – частина плану для підняття Людства у вищі виміри. Ви доберетеся туди, якщо ви заслуговуєте на це, і усім духам на різних стадіях надана можливість еволюціонувати, щоб досягти Вознесіння. Ясно, що багато хто не готовий зробити такий крок, але їх еволюція триватиме в спосіб, який задовольнить їх потреби. Фактично немає ніякої такої речі, як час, тому кожен дух може йти своїм власним шляхом без почуття, що він до певної міри потерпів невдачу. Усі отримають допомогу і будуть направлені так, щоб гарантувати, що вони продовжують шлях, який гарантує їх остаточну еволюцію.

Для людського розуму нема нічого неможливого і якщо ви твердо прагнете чого-небудь, то з часом це проявиться. Проте, у ваш теперішній час такі "перешкоди", як наприклад карма, може викликати затримку, але як тільки вона очищена, для вас буде відкритий шлях, щоб продовжувати рухатися вперед. Ваші наставники звичайно знатимуть, що краще для вас, але останнє слово за вами. Завжди користуйтеся своєю інтуїцією, щоб оцінити, куди повинні вести ваші досліди. Деякі духи вважатимуть за краще затриматися на релігійному шляху, і в цьому випадку вони праві. Передбачається, що буде важко завжди вимагати від вас багато довіри. Що б не було, було б правильно сказати, кожен з вас слідує до того, що усі кінець кінцем знайдете свій шлях додому.

Все, що ви використовували підлягає зміні або заміні, якщо їм нема місця в Новому Віці. Ви вже відмітили, що винаходи, які в більшості випадків змінять світ, чекають впровадження і тільки невпевненість вашого теперішнього часу, їх затримує. Темні сили не хочуть відмовлятися від влади і зарозуміло вважають, що вони можуть все ще наказувати масам. Це все марно і не лише їх влада, але і їх багатство буде дуже ефектно зменшено. Отже, це тільки справа часу перед тим, як вони будуть переміщені до місць, де вони не зможуть більше заважати вашій еволюції. Звичайно, уже зроблені великі досягнення і невдовзі вони будуть вам представлені.

Оскільки війська будуть розформовані, а поліція все ще буде потрібна і замінить їх, то передбачається, що проблем буде небагато. Людство кінець кінцем займе своє місце між мирними націями і насолоджуватиметься свободою подорожі, яка прийде разом з цим. Очевидно це займе час, щоб ввести зміни, але вам буде надана допомога. Майбутнє звичайно прекрасне і є належною нагородою за вашу перемогу над темними силами. Проте, майте співчуття і пробачте їх, оскільки подібно до вас вони грають свої призначені ролі, щоб допомогти вам еволюціонувати. Вас довелося перевірити у вогнях дуальності і ви майже завершили потребу в подальших дослідах цього виду.

Тривалий мир – це те, чого ви довго чекали, оскільки він надасть можливості вам прожити ваші життя в ладу і любові з усіма іншими. Також, він дозволить не боятися втручання і сповна насолодитися своєю свободою. Попереду у вас захоплюючі часи і зустрічі з вашими Галактичними братами і сестрами, які дозволять відновити зв'язки, якими ви користувалися перед відділенням, щоб випробувати дуальність. В результаті ви всі виросли і здатні допомогти іншим, які стикаються з подібним періодом еволюції. Вас можна привітати з таким успішним результатом, оскільки були часи, коли Людство було не в змозі піднятися і доводилося починати все майже із самого початку.

Попереду шалені дні, але будьте упевнені, що з цим усім прийде мир, який ви довго шукали. Відомо, що багато вас стомилися від довгого очікування землі обітованої, але завершальні кроки до успіху можна зробити тільки тоді, коли їх абсолютно безпечно зробити. Тим часом ви вчитеся більше з того, що попереду і немає значення, чи ви інкарнувалися, чи прийшли з вищих вимірів, оскільки ви все ще братимете участь в змінах. Корисно, якщо ви візуалізуєте те, що має на увазі Новий Вік і таким чином ви будете притягати нові енергії до себе. Забудьте старе, оскільки воно відслужило свою мету і так чи інакше повільно зникне в історії. Навіть ваша відома історія, як вона була записана, змінена, щоб посилити владу Ілюмінатів над вами.

Це повідомлення надійшло від мого Вищого Я і я залишаю вас з любов'ю і благословеннями, і хай Світло осяє ваші дні і шлях до завершення.

У Любові і Світлі.

Майк Куінсі.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge