Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Майк Куінсі - Ченелінг його Вищого Я - 1 січня, 2016


Майк Куінсі - Ченелінг його Вищого Я - 1 січня, 2016

Mike Quinsey

Вітаю усіх вас, оскільки вас щиро приймає Новий Рік, який обіцяє бути більш активнішим, оскільки старе бореться, щоб подолати нові енергії, які швидко встановлюються. В результаті існує багато плутанини, особливо для тих, хто бачить тільки зовнішні явища. Все ж багато чого з цього залишається поза вашим зором і повільно веде Новий Вік до четвертого року маніфестації. Необхідні зміни не можуть довго затримуватися і стають потужнішими з кожним днем. Темні сили все ще пробують нехтувати очевидними знаками, які говорять їм, що їх час майже закінчився. Їх здатність диктувати все, що відбувається з Людством, більше не знаходиться в межах їх влади, яка зараз дуже швидко зменшується.

Скоро матимуть місце події, які ясно вкажуть новий напрям, в якому ви підете. Старе своє відслужило і не може підтримуватися всупереч змінам, які збираються проявитися. Здається, що по всій Землі має місце безлад, такий великий, що його не можна зменшити, але будьте упевнені, що Галактична Федерація має засоби, щоб негайно зупинити усі війни. Їм фактично були надані більші повноваження, щоб втрутитися і вжити прямі заходи. В цей час ви маєте стільки підтримки і захисту, що вам не треба хвилюватися відносно того, як будуть розвиватися події. Ваша підтримка потрібна більш ніж коли-небудь, щоб гарантувати, що Світло продовжує залишатися сильним і потужним незважаючи на те, що відбувається навколо вас. Ці часи – такі важливі і кожен індивідуум повинен постійно пам’ятати їх найвищі очікування і не випускати їх з поля зору.

Іноді здається, що темні сили мають перевагу, але це тому, що тільки індивідууми можуть створювати такий безлад. Проте, таємний Уряд швидко втрачає свою владу, таким чином їх вплив і дії серйозно обмежені. Кінець кінцем їх дії будуть зупинені, оскільки вони мають бути видаленими із Землі, і тоді ви повинні швидко побачити, як повертаються чудові зміни і повний мир. Оскільки багато хто з вас знає з досвіду, що вібрації піднімаються, то прийде момент, коли відбудеться Вознесіння. Це неминуче і його не можна зупинити, а духи нижчої вібрації залишаться на їх теперішньому рівні.

З Вознесінням почнеться реальна робота і ваша Земля зазнає необхідних змін, щоб створити нову Землю, на якій кінець кінцем не буде видно ніяких ознак попереднього ушкодження і деструкції, які були настільки очевидні. Рідна Природа буде відновлена до її найпрекрасніших кольорів, і краси, безпрецедентної для вічності часу. Все звільниться від багатьох спотворень, які ви зараз бачите навколо вас, і усі житимуть разом в повній гармонії. Природно, що зміни займуть час, щоб повністю проявитися, і я знаю, що ви знайдете їх дуже прийнятними і радісними.

Зрозумійте, що Підйом відкритий для кожного духу і тим, хто працював у цьому напрямку, була надана допомога. Для тих, хто не досяг цього, не було і мови, щоб дивитися на це, як невдачу. Кожен дух прогресуватиме з тою швидкістю, яка його задовольняє, і завжди будуть більше можливостей, оскільки цикли з’являються і зникають. Ви забираєте з собою те, що ви придбали, отже на кожній стадії просування ви наближаєтеся до Підйому. Ви отримуєте допомогу від тих, хто пішов перед вами і знають, як надати вам силу, щоб досягти мети.

Ви маєте багато Істот Світла, які інкарнувалися із вищих царств, і деякі вже відомі і визнані за їх роботу. Користуючись вашою інтуїцією, ви легко узнаєте, кому можна довіряти, але все ще є багато духів, хто не в змозі рухатися вперед, бо мабуть поглинуті нижчими вібраціями. Вони так заглибилися в їх вірування, що вони не можуть прийняти інші точки зору. В цей час більш важливо, ніж коли-небудь, щоб ви відкрили свій ум, оскільки скоро правда буде дивитися вам у вічі. Вас не засуджують за ваші думки, оскільки рано чи пізно для вас стане очевидним, що вас ввели в оману ті, кому ви довіряли. Деяким лідируючим групам буде важко змінити їх вчення, тому що вони втратять священний престиж, але фактам потрібно дивитися прямо у вічі, інакше вони залишаться позаду.

З часом, коли стане безпечно висловлюватися, вперед вийдуть люди, які знають істину. Оскільки їх робота вже вам відома, вам буде дуже легко прийняти їх вчення, але буде важко тим, хто, наприклад, глибоко укріпився в релігійній вірі. Правда існує в усіх релігіях, але вона була спотворена тими, хто шукав владу над іншими. Ваша інтуїція – все ще ваше краще мірило правди, але щонайменше майте сприйнятливий розум і кінець кінцем ви знайдете шлях до Світла.

Не турбуйтеся відносно того, де ви будете перебувати, коли розпочнуться одкровення, оскільки вони прийдуть з поясненнями, які повинні задовольнити більшість шукачів правди. Це не складно, а дуже просто і легко зрозуміти. Найбільший бар'єр в тому, що люди не вірять в життя після смерті, хоча воно дійсно існує. Немає ніякої смерті як такої і коли ви залишаєте своє земне тіло, то ви негайно переміщаєтеся у ваше ефірне тіло. Деякі духи звернуть увагу на різницю, оскільки переміщення – легке і найбільше приємне, і ви вільні від усіх земних хвороб, які ви несли з собою. Деякі духи не вірять в життя після смерті, але навколо них будуть інші духи. Ви, можливо, чули про " Саммерленд ", куди йдуть більшість духів після смерті, - це велика область прийому, де ви можете зустріти ваших найближчих і найдорожчих, хто допоможе вам пристосуватися до цього виміру. Коли ви влаштуєтеся, то дізнаєтеся, що на цьому рівні думки потужніші, ніж це було на Землі, і що більшість речей, які вам потрібні, ви можете створювати "думкою". Кожен перегляне своє життя на Землі і переконається, як добре ви зробили те, що стосується вашого життєвого плану. Якщо вам потрібний більший досвід в певних областях, то він буде частиною майбутніх життєвих планів.

Правда – річ вперта, оскільки у вищих вимірах ви не можете говорити інакше, бо інші це знають. Коли ви будете готові, то ви знайдете потім правильний рівень, на якому продовжите ваші досліди, і майте на увазі, що усе це для вашої еволюції. Я не можу сказати вам точно, де Людство буде у кінці нового року, але без сумніву ви повинні досягнути набагато більше, ніж зараз. Галактична Федерація гарантує, що відверне будь-яке зовнішнє втручання і справи будуть продовжуватися, як призначалося. Завжди майте на увазі, що вам кожному буде надана допомога для підняття, і сподіваюсь, що ви досягнете успіху. Проте, завжди є можливість, що в здійсненні вашого вільного вибору, ви можете піти неправильним шляхом, і це також шанується. Знайте, що вас завжди підтримують ті, хто йде з вами і вас будуть вітати за дотримання вашого шляху.

Це повідомлення надійшло від мого Вищого Я. Я залишаю вас з любов'ю і благословеннями, і хай Світло освітить ваші дні і шлях до завершення.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge