Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Майк Куінсі - Ченелінг його Вищого Я - 8 січня, 2016


Майк Куінсі - Ченелінг його Вищого Я - 8 січня, 2016

Mike Quinsey

Дорогі, зробіть глибокий вдих і готуйтеся до багатьох змін, які чекають вас. На вигляд, можливо, здається, що деякі зміни руйнівні, оскільки стосуються ваших існуючих систем. Проте, якщо розглядати повну картину усіх дій, то ви запускаєте період багаторазових змін. На кожній стадії ви природно розглядатимете їх згідно з їх безпосереднім ефектом. Проте, якщо б ви змогли побачити довгостроковий результат, ви цінували б кожну подію, як частину цілого процесу змін. Більшість з вас вже знають, що події відбуваються для вашого звільнення від темних сил, які мають над вами владу. Рідна Земля вже вносить зміни з цієї причини і вона змусить "тремтіти" темні сили за їх дії. Іноді залежно від того, де ви знаходитеся, здається, що земні справи загрожують вам, але пам'ятайте, що зміни до поверхні Землі неминучі, оскільки відбувається очищення. Будьте упевнені, що Галактична Федерація буде активна в такі часи, і якщо буде необхідно, то перемістить вас, щоб ви не наражалися на серйозну небезпеку. Спробуйте не боятися змін, оскільки на вас вони безпосередньо не впливатимуть, за винятком кармічних причин. Нам часто важко перешкодити таким обставинам, але ми отримали повноваження допомогти вам, ми можемо перемістити вас, поки вам загрожує небезпека. У вашій історії записано, що багато цивілізацій просто безслідно зникли.

Багато чого відбувається без вашого відома, але усі події на Землі контролюють Галактичні Сили. Вони направляють енергії в області, де вони викликають найменший афект для будь-яких життєвих форм. Проте, є часи, коли потрібні головні зміни, коли переформується суходіл і змінюються водні артерії. У такі часи більш важливо, ніж коли-небудь, бути спокійними і уникати енергій страху. Зберігайте спокій і роблячи так, ви допоможете іншим зробити теж саме. Неминуче, що головні зміни супроводжуватиме деяке побоювання, але запевняйте людей, що усе це для поліпшення Землі. Старе, яке більше не обслуговує ніякої мети в Новому Віці, повинне піти і звільнити шлях новому. Десь можливі зміни будуть помірні, щоб дати можливість кожному з вас пристосуватися до них. Багато цивілізацій спостерігають за змінами, отже вам можливо відомо, що цим управляють вищі сили. Подія, що відбувається, має велике значення для Сонячної Системи, тому це привертає стільки уваги.

Ви випробовуєте розпуття, оскільки вібрації продовжують зростати. Це неминуче і потрібне, щоб забезпечити наступну стадію в еволюції Людства. Це відбувається у кінці кожного сонячного циклу і ось чому стосунки людей не пов'язані один з одним. Це дає можливість духам знову отримати доступ до свого прогресу і в майбутньому продовжувати розвиток. Ваші досліди, поки ви утілені на Землі, мають посилити вашу готовність служити іншим і вас дуже люблять і цінують за таку роботу. Ви довели свою силу і рішучість в несприятливих обставинах і можете управляти собою в будь-яких ситуаціях. Глибоко в душі ви пам'ятатимете, що ви усі добровільно запропонували рости через ваші земні досліди, і ніде ще не могли запропонувати такої великої можливості досягти успіху за такий короткий час.

Оскільки ви рухаєтеся через останні залишки старого циклу, то направте свої думки більше на розуміння Нового Віку. Він буде дуже відмінний від того, що ви знали, і буде дуже приємною несподіванкою, оскільки ви переконаєтеся, що велике щастя і свобода підтримуються вашими бажаннями. Більше ви не будете вимушені стикатися з негативними енергіями і ви зможете йти вашим обраним шляхом без перешкод. Багато мудрих духів нададуть допомогу в створенні ваших альтернатив відносно ваших майбутніх планів. Тож не хвилюйтеся в цей час, якщо ви невпевнені відносно того, в якому напрямі буде розвиватися ваш життєвий план. До тих пір, поки ви не станете Галактичною Істотою, ви не можете очікувати, що ви повністю розумієте свої майбутні потреби.

Як тільки ви переміститеся з нижчих вібрацій, ви скоро забудете досліди проживання в дуальності, але завжди будете пам'ятати уроки, які ви вивчили. Природно, що дехто з вас, хто читає ці повідомлення, вже мав рівень повної свідомості, але опустився у ваші вібрації, щоб служити в нижчих вимірах. З цієї причини, ваша пам'ять повернеться набагато швидше до існування у вищих вібраціях. Ви тримали знання у вашій підсвідомості, і це допомагало вам проходити через ваші досліди. Бог підтримає Безумовну Любов до вас усіх і не відрізняє одного від іншого, а бачить вас усіх, як рівних. Отже ті духи, хто почуває себе негідним Любові Бога, повинен знати, що вони мають велику повагу, не менше, чим будь-який інший дух.

Коли ви дивитеся навкруги, то пам’ятайте, що кожен дух, якого ви бачите, просто виконує життєвий план, який особливо задовольняє його потреби. Тож майте на увазі, що які б обставини не існували навколо вас, ви ніколи не забувайте, що кожен дух подібний до вас, незважаючи на шлях, яким вони слідують. Розуміння правди відносно життєвого плану кожного із духів допоможе вам уявити, що фактично немає ніякої різниці одного від іншого. З таким розумінням необхідність осудження інших духів стає непотрібною, оскільки ви всі Єдині. В цьому причина того, що ви вважаєте себе охоронцем вашого Брата і чому усі члени Людства повинні показувати любов і співчуття один до одного. Знання цього повинне надати вам можливість відправити любов тим, хто живе в глибинах темряви, оскільки їм потрібна ваша допомога більш ніж будь-якому духу, якщо вони хочуть повернутися до Світла. Їх можуть пробудити вищі енергії, хоча вони відмовилися від віри у Єдність усього Життя.

Мається на увазі, що зараз, після багатьох затримок відбудеться ревальвація валют. Проте, пам’ятайте, що спочатку це будуть ті валюти, які найбільш важливі для цього періоду часу. Ви побачите це, як початок кінця здатності темних сил диктувати курс Людству. Ви вириваєтеся на волю із їх "в'язниці", яка тримала вас сотні років в стороні від істинного прогресу. Самий останній період був для вас найкритичнішим, в якому вам перешкоджали рухатися вперед, щоб отримати вигоду від багатьох досягнень, які притримували. Ця ситуація змінюється на ходу і зараз готові відкритися багато різних джерел. Все ще занадто небезпечно для багатьох людей оприлюднити їх винаходи, але підключені значні сили, що означає, що їх не можна стримувати достатньо довго. Будьте упевнені, що там, де люди хочуть досягти успіху і упевнені в цьому, то їм допоможуть.

Впродовж деякого довгого періоду часу ви з надією чекали змін, але з різних причин вони затримувалися. Цей період зараз майже пройшов і час приведе тих зі Світла, хто матиме значно більше свободи руху і вираження. Багато чого створено за ці роки і скоро відкриються ворота шлюзу і іноді вас приголомшить швидкість подій, що мають місце. У минулі роки було зроблено багато досягнень і як тільки обставини дозволять, буде надлишок нових винаходів. Ви, можливо, будете шоковані, але не дивуйтеся, дізнавшись, що вас серйозно притримували останні 100 років. Проте, вас не будуть притримувати багато довго, і коли на Землі остаточно установиться мир, винаходи один за одним будуть реалізовуватися в швидкій послідовності. Можливо, все ще є непередбачені затримки, але в найближчий час будуть зміни для покращення вашого життя .

Вам доведеться стільки дізнатися про вашу Землю і наскільки ваші історичні книги далекі від точного, істинного знання. У відповідний час, ваша Галактична сім'я гарантує, що ви усі будете мати можливість вивчати вашу істинну історію. Вони можуть ілюструвати свою точку зору і показати вам події, які мали місце у вашому минулому такими, якими вони фактично були. Здебільшого ви побачите, як Людство було віроломно дезінформовано відносно його історії, і особливо в недалекому минулому. Ви узнаєте правду про причини двох Світових Воєн, що обов’язково викличе потрясіння і жах, зважаючи на величезні втрати життів. Немає ніякої можливості спотворити правду, або маніпулювати нею і вона буде виявлена не для того, щоб покласти провину на кого-небудь, а щоб внести ясність.

Відповідальні за ваше "ув’язнення" на Землі будуть відповідати перед вищою владою, ніж наша. Вони будуть видалені із Землі, щоб гарантувати, що їх вплив більше не може заважати новим енергіям. Прийдуть дні, коли ви станете вільними від усякого втручання, і таким чином ви зможете прожити свої життя так, як самі ви вибрали, і в абсолютному мирі. З досвіду стане зрозумілим, оскільки слова здаються неадекватними, які засоби зможуть описати абсолютний мир і гармонію. Ваші теперішні життя – сумне відображення того, що приходить до вас, отже кожне зусилля, яке ви вкладаєте, щоб піднятися вгору у вищі вібрації, буде варте цього. На вищому рівні ви можете зустріти свою істинну сім'ю і друзів, яких ви давно забули, але швидко згадаєте, як тільки зустрінетеся знову.

Майже напевно прийде час, коли людям треба буде знати, що відбувається на Землі, і як це впливатиме на їх майбутнє. Як один з тих, хто утримує більше знання, яке може допомогти іншим зрозуміти, ви будете покликані, щоб допомогти, поки новини не будуть поширені на всесвітній основі. Це буде зроблене таким чином, що кожен, незважаючи на те, де він знаходиться, мав можливість отримати новини. Наші власні представники також будуть між вами, і дійсно їх вже багато і вони роблять все, щоб інформувати так багато людей як можливо відносно того, що відбувається.

Я залишаю вас з любов'ю і благословеннями, і хай Світло просвітить ваші дні і шлях до завершення.

Це повідомлення прийшло від мого Вищого Я.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge