Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Matthew Ward - January 19, 2013

Matthew Ward - January 19, 2013

З ніжними вітаннями від усіх духів на цій станції, це Метью. Зважливість і збентеження в думках деяких робітників світла. Ви знаходитесь майже три тижні у вашому 2013 році; і не лише нічого не відбувалося на шляху істотних реформ, але і говорять про іншу зону війни і смертельну ситуацію з заручниками в Алжирі, де триває хаотичне насильство і зростає скрутне становище біженців. Чи не вказує це на те, що Земля все ще знаходиться в темряві?

Ми вважали, що наше останнє повідомлення охоплює все, чому ваш світ не може змінюватися так швидко, як сподівалися або передбачали деякі робітники світла. Проте, опитування думок дозволяє нам побачити, що в з'єднанні точок інформації у багатьох попередніх повідомленнях, ми нехтували цю точку - різницю між темними силами, темрявою і темними.

Темні сили, безумовно найбільш потужна, велетенська область сили негативної думки, що блукає по всьому всесвіту, що шукає менш розвинені цивілізації, щоб закутати їх в темряву. Хоча це велике поле має здатність виявлятись в будь-яких індивідуальних формах, які воно уявляє собі, але робить це рідко, тому що його мета - захопити всю цивілізацію, і закутати її в темряву.

Отже темрява – це наслідок темних сил, як ви змогли б сказати, і це може бути прирівняне до хмарного покриву, такого щільного, що люди відчувають втрату в міазмі. І дійсно вони втрачені, оскільки тут формується свідоме усвідомлення їх начал, їх бога і себе богині і їх невід'ємного з'єднання з Верховним Правителем цього всесвіту і все життя.

Темні – це індивідууми в закутаній цивілізації, хто має схильність до жадності, жорстокості і жадання влади. Низькі вібрації тих тенденцій формують "тріщини" в душі, і за допомогою універсального закону тяжіння, тріщини дозволяють вхід відповідної негативної думки, це будова темряви.

Надалі темрява впливає і кінець кінцем управляє думками, намірами і діями індивідуумів. Вони стають маріонетками темряви і здійснюють мету темну сил, щоб поневолити цю цивілізацію через тиранію, страх, обман, корупцію і незнання правди про їх джерела у Творця, багаторазової тривалості життя, універсальних законів або реальності інших цивілізацій.

Так, де ж ті три темні джерела зараз відносно Землі?

Сімдесят років тому темні сили почали відділення від вашої сонячної системи після того, як вливання світла від далеких віддалених цивілізацій зберегло життя вашої рідної планети. Це поле сили покинуло Землю, тому що світло — анафема для його існування, оскільки освітлення свічки в темній кімнаті проколює темряву, так і енергія світла-любові проколює енергію будь-якої темряви поблизу.

Хоча темні сили покинули, але їх щільна хмара темряви залишилася на Землі, сили якої марно прагнули захопити Землю раз і назавжди. Темрява продовжувала запобігати духовному і повному усвідомленню в колективній свідомості, і через закон тяжіння, Земні резиденти продовжували створення негативності, яка майже убила планету.

Щось змінилось, коли інтенсивне вхідне сяйво світла почало розсіювати щільність хмари і дало Землі енергію, яка їй була потрібна для того, щоб вібрувати вільно від глибин третьої щільності і починати її подоріж вознесіння. Тільки за останні тижні останні слабкі залишки хмари перетворилися у світло, і планета торжествуюче пройшла через дверний отвір четвертої щільності.

Так, тепер, коли Земля знаходиться в цій щільності, як може бути так, що насильство і несправедливість все ще триває? Це тому, що розташування планети - один вид щільності і статус розвитку духу кожного з його резидентів - зовсім інше. Мати, вставте дату повідомлення, яке пояснює дві щільності. [9 вересня, 2011]

Спасибі. Не дивлячись на все це, була така точка зору, що поява довгожданого дня 21 грудня 2012 була невдачею, тому що ви не побачили ніяких глибоких змін, надлишок любові-світла, яке проникло у ваш світ впродовж цього часу!

Ця хвиля енергії продовжувала прояснення колективної свідомості, але поки вона не нагадувало полуденне сонце, яке виконало Земне щире бажання, щоб більшість з її резидентів могла супроводжувати її уздовж її шляху вознесіння. Багато, багато осіб, які колись відчули нестачу світла, яке надало б їм можливість піти з планетою, абсорбуючи достатню кількість впродовж довшого часу.

Зараз ми говоримо знову про темних. На Землі вони - індивідууми, які близько десяти років тому відмовилися шанувати їх договори на рівні духу, для того щоби об'єднати зусилля світла після забезпечення масам можливості завершити карму третьої щільності. Вони продовжували спричиняти шкоду вашому світу такими засобами, як контролювання урядів і глобальної економіки, звільнення вірусів вирощених в лабораторії, маніпулювання погодою і ініціювання землетрусів, початок війн або панування над тиранічними режимами.

Впродовж вливання енергії любові-світла, ті декілька індивідуумів, які все ще серед вас, абсорбували трохи більше світла, ніж вони мали, яке є тільки іскрою їх життєвої сили. Але цього було досить, щоб їх тіла фізично вижили в перших згустках четвертої щільності, де Земля знаходиться в цей момент. Якщо вони не абсорбують більше світла, яскравість якого буде посилюватись уздовж курсу вознесіння планети, їх тіла не зможуть довго бути життєздатними.

Більшість, хто буде мати вигоду з хвилі енергії — "хороші люди", які дуже піклуються про світові справи, як зображається у ваших пануючих медіа і жахливій дезинформації в Інтернеті. Вони ще не "побачили світло," щоб позичити вашу виразність, вони живуть благочестивим життям, але все ще подумки і духовно відображають ваш світ на рівні 3D .

Інші, хто все ще знаходиться "в темряві", шанують авторитет влади; вони не абсорбували достатньо світла, щоб піднятися вище їх ідеологічної обробки - покорятися без запитань. Деяким була прищеплена віра, що це - їх відповідальність, щоб помститися за напади на їх предків, суспільства, країни.

Потім є ті, хто конфліктує - вони усвідомлюють, що вони йдуть проти загального добробуту, але вони залежать від тих джерел прибутку, щоб забезпечити свої сім'ї.

Ті різні стани розуму разом з масивним екологічним ушкодженням - природний «наслідок тисячоліть темряви», як було заявлено в нашому останньому повідомленні.

Залишається побачити, скільки світла буде сприйнято вищезгаданими особами, що вони вільно захочуть вибрати це, і кількість світла визначить, як далеко кожен зможе подорожувати з планетою в наступні вищі вібрації. Але будь ласка майте на увазі, що ми заявили перед тим: по різним причинам, які у більшості випадків відомі тільки на рівні духу, багато світло-наповнених осіб захочуть залишити Землю замість того, щоб продовжити фізичне зростання .

Зараз ми повинні пояснити, чому ми часто заявляли, що по швидкості і масштабу, вознесіння Землі із глибини третьої щільності є безпрецедентним у цьому всесвіті.

За винятком її досвіду, перетинати цю щільність, де темрява так глибоко зміцнювалась надзвичайно довго, є важкий перехід. Ми цитуємо інший всесвітній досвід. Подібно до древніх народів Землі, ця цивілізація також опустилася із вищої щільності в духовному і повному усвідомленні до краю планетарної деструкції із-за початку і продовження стану війни. Вони не мали допомоги нашої універсальної сім'ї, і наступні покоління провели майже 50000 років, щоб піднятися із глибин третьої щільності перед тим, як вони досягли четвертої щільності. Задовго до того вона набула достатньо світла в колективній свідомості, щоб підняти цивілізацію і їх планету в цю вищу щільність.

Мати, для читачів, які захотіли б знати більше про історію цієї цивілізації, фізичну появу, культуру, уряд, і так далі, згадайте книгу в довгому повідомленні від представника поточного населення. [Глава "Aeschyles" в Illuminations for a New Era].

Спасибі. Земля і її життєві форми мають безпрецедентну кількість допомоги відколи почався підйом в минулі 1930-і роки. Він розпочався з рятувального вливання світла від багатьох потужних цивілізацій і продовжився через різний засіб допомоги, яку ми перерахували в попередніх повідомленнях.

Тільки відносно маленька група вашого простого народу знає про цю допомогу, але інші досягнення світла дійсно очевидні. Оскільки світло продовжує збільшуватись на Землі, ви все більше і більше генеруєте ваше власне світло з більшою дієвістю, і ви робітники світла зробили величезні кроки в підпорядкуванні ефектів темряви, викриваючи діяльність темних сил.

До ваших великих досягнень, про які ми оповістили заздалегідь ми додаємо глобальний прожектор, яким ви освічуєте необхідність підняття статусу жінок і закінчення поширення зброї. Ці сильно негативні аспекти вашого суспільства, які довго були домінуючими в колективній свідомості, зараз знаходяться в авангарді громадської уваги.

Покоління за поколінням терпіло несправедливі культурні закони і практики, які принижували жінок і визнавали "це тільки життя" вічно непримиренним і жорстоким. Зараз голос вашого суспільства у всьому світі говорить Стоп!

Істоти Світла по всьому цьому всесвіту шанують незліченні духи, хто погодився взяти участь у безлічі трагічних ситуацій, які перемішали народи, що сміливо крокують вперед в тих двох областях і всіх інших, де були потрібні такі глибокі зміни. Духи, які прийняли ті надзвичайно жорсткі місії, зробили так з безумовною любов'ю і вони здійснили стрибок в рості духу.

Точно як ви, ми бажаємо, щоб усі необхідні зміни змогли статися напередодні увечері. Це потребує багато посередників, багато обговорень і згоди з усіма серцями і умами. Майстри Золотого Століття знали, що ви не можете перетворити свій світ будь-яким шляхом, окрім крок за кроком, і на духовному рівні ви і кожен на Землі знає це також.

Навіть з позаземною допомогою, цивілізація третьої щільності, яка еволюціонує в мирних народах, що живуть в ладу з Природою, — це перехідний процес. Завжди наші повідомлення і відповіді читачам, хто розпитував, були однаковими - зміни будуть приходити з визначеним кроком.

Наступна цитата із повідомленні від 2 червня , 2007, нещодавно була надіслана по електронній пошті моїй матері новим читачем, хто, "тільки що сталося, бачить це". Він також написав, що ця інформація має бути у багатьох повідомленнях, і ми не повинні гадати, що люди пам'ятають, що знаходиться в минулому.

"Чи є 2012 рік кінцем Вознесіння Землі і завершенням усіх перехідних фаз в Золотому Столітті"?

Уся темрява буде перетворена і Земля і індивідууми досягнуть балансу, але не правильно, що після 2012 року усе досягнуте до цього часу надалі залишиться незмінним. Пам'ятайте, єдина константа у всесвіті — зміна. Духовний і інтелектуальний ріст і технологічний прогрес будуть тривати - і ви не захочете будь-якого іншого шляху!

Наша любима Земна сім'я, ми ніколи не чекали, що ви пам'ятаєте усю інформацію, яку ми запропонували! Не лише ваші дні, наповнені широким діапазоном відповідальності, щоб думати про це, але і лінійний час проходить швидше і швидше. Ось чому так часто ми повторювали, що для вас дуже важливо знати, що слава Золотого Століття включає не усі сеанси на його порозі і що один день не відрізнятиметься ефектно від дня перед тим, як і дня наступного.

Щоб уникати будь-якої можливості неправильного тлумачення, ми говоримо, що ми будемо вимогливішими про « досягнутий баланс» в повідомленні від червня 2007 . Хоча попередній матеріал був в контексті умов третьої щільності, ми змогли конкретизувати, що баланс буде досягнутий таким чином, що Земля і її резиденти можуть піднятися із третьої щільністі. Як мікрокосми всесвіту, який завжди знаходиться у балансуючій моді, ви продовжуватимете балансування, оскільки ваше духовне і повне усвідомлення продовжує розширення.

Що чекало вас на порозі Золотого Століття - ефект хвилі енергії впродовж сонцестояння в грудні, яке перетворило останню темряву у світло. Цей новий достаток світла збільшує інерцію в потенціалі Земного поля енергії у напрямі маніфестації ваших див і вашої універсальної сім'ї, які будуть разом створюватись уздовж Земної подорожі через четверту щільність і до місця призначення в п'ятій щільності.

Ми не знаємо, чи довго це буде перед тим, як Земля радісно повернеться додому, де виникла планета і її дух, Гайя. Логічно запитати, відколи ми знали, коли планета вийде з третьої щільності, чому ми не знаємо, коли вона досягне свого місця призначення?

Земний підйом до цієї точки був зумовлений, тому що вона досягла вузького небесного вікна, коли планетарне вирівнювання надало їй можливість ввійти в четверту щільність. Тепер, коли вона знаходиться в цій щільності, де темрява не може атакувати її своєю негативністю, її поїздка надалі проходить в межах безпечної гавані, так би мовити, де нема стискування "часу".

Тільки як і раніше — завжди! — поїздки її резидентів залежать від виборів, які кожен робить, і кумулятивні альтернативи створюють колективну свідомість. Так, це — ваші думки, пристрасні почуття і дії, які встановлять надалі Земний темп. Чи це успішне дзижчання через четверту щільність або ширяння подібно орлу, Гайя тріумфує — закінчується виключно важкий підйом !

Ви, теж, може відчувати тріумф — вашу стійкість у світлі, незмірно додана до цього приголомшуючого досягнення. Хоча в лінійному часі ви будете продовжувати прогрес у напрямі вашої мети любові, гармонійного і здорового світу з достатком для всіх, в континуумі ви вже переможці. Коли ви повністю зрозумієте, яке унікальне це досягнення, ви знатимете, що коли духи змогли оголосити «робота зроблена», це вам — робітники світла!

Ми тримаємо вас в честі і безумовній любові, оскільки ми продовжуємо супровід вас, хоча невидимий, кожен крок шляху.

______________________________________

ЛЮБОВІ і МИРУ

Suzanne Ward
Website: The Matthew Books
Email: suzy@matthewbooks.com
Переклад: Fedir


< previous message | next message >


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge