Home > > Wanderer of the Skies - March 14, 2012

Wanderer of the Skies - March 14, 2012

Federasyondan Selamlar:

Gezegeninizde bugün ortaya çıkmakta olan şeyler hakkında çok fazla şey söylenebilir. Size bu yaklaşan olaylar ve onların nasıl hızlı bir şekilde ve ardı ardına geleceğinden bahsediyoruz. Meydana gelecek olan şeylerin domino etkisini şimdi görmeye başlamaktasınız.

Kısaca, birçok ülkenin liderleri gizli bir şekilde, yakın geçmişte bu bireyler ve onların ulusal çıkarları tarafından daha acil olduğu düşünülen diğer sorunlar ve olaylarla ilgilenmek için hasıraltı edilmiş olan ifşaat konusunu tartışmak üzere toplanacaklar. Şimdi ifşaat yine gündemdedir ve bu, katılımcılar arasında daha hararetli bir şekilde tartışılacaktır. Ancak biz bu eylemlerin herhangi bir gelişmeyle sonuçlanacağını düşünmüyoruz, çünkü geçmişte de Onların ayak sürüdüğünü gördük. Çeşitli endişe konuları onları bir kez daha masaya getirmiştir.

Bu konulardan biri bilim adamlarınız tarafından açıklanamayan, güneşin içindeki ve etrafındaki anomalilerin keşfidir. Otoritelerde, bunun Federasyon’un dünyevi işlere doğrudan müdahalesinin işareti olduğuna inanılır, bu yüzden konu yeniden gündeme gelmekte.

Meydana gelmiş olan diğer sorun da federasyon tarafından üçüncü dünya ülkeleriyle yapılan doğrudan temasın İlluminati’de yarattığı büyük endişedir. Onlar bunu güç dengesinde büyük bir kayma olarak görürler ve finansal pazarlarda güç ve pozisyonlarının kaybıyla ilişkilendirirler. Tüm küreden güçlü ve yüksek şekilde örgütlenmiş bir karşıtlığın öfkesinin onlara karşı toplanması, kendi dünya hükümetini yaratmak üzere “son oyun”larını kurmaya çalışanları şaşkınlığa düşürmektedir.

Önümüzdeki bu günlerde çok daha fazla ve büyük domino taşının artan hızla düşüşünü dört gözle beklemelisiniz. Şimdiden, finansal cephede meydana gelen şansın geri dönüşünü görmeye başlamaktasınız. Bunu hızla, birçoğunun suçlarını ödemeye başlayacağı ve çok daha fazlasının açık, dürüst ve araştırmacı haberlere döneceği medya izleyecektir. Bunu da sırayla, politik liderlerinizin “temiz meclis” hareketi ve rollerini toplumun hizmetkarları olarak düzeltmek üzere hükümetlerinizde bilinçli olarak uyanmaya başlamış olanların bir adım öne çıkması izleyecektir.

Bu adaletin duyulacağı ve umutsuzluğun bir kenara atılacağı bir zamandır. Dönüşüyorsunuz ve bu görülmeye değer bir manzaradır. Bu sürece tam bir şaşkınlık içinde bakıyoruz. Tüm evrenin ve herkesin yararına gelmekte olan şeyden dolayı heyecanımızı frenleyemeyiz.

Varlığımızın size daha kesin bir delili işlerdedir ve gelecek haftalarda bu konuda çok daha fazlası ortaya çıkarılacaktır. Kesinlikle, kürenin etrafında artan görünmeleri bekleyebilirsiniz. Son günlerde bu bölgelerle doğrudan iletişimimiz olduğu için, planın bir parçası olarak belirli üçüncü dünya ülkelerine yoğunlaşıyoruz. Şimdi, ifşaat sürecinde bir fark yaratabilecek bu ülkelere dikkatimizi tekrar yöneltiyoruz. Büyük ve ilham veren görünmelerin artan sıklıkla meydana gelmesini bekleyin.

Bu heyecan verici zamanlarda, her zamankinden daha fazla sizinleyiz. Bu, onun için ömürler sürdüğünüz, en ince ayrıntılarına kadar planladığınız ve şimdi yaşamakta olduğunuz şeydir. Bu sizin böyle hakedilmiş kendi hakkınızdır. Sevgiyle, saygıyla ve inanılmaz yeteneklerinizin haşmetiyle sizinleyiz.

Barış içinde olun.


Çeviri: BDost


Share |