Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Türkçe > Wanderer of the Skies - December 4, 2011

Wanderer of the Skies - December 4, 2011

Federasyondan selamlar:

İnsanlığınızın durumunu son bir kez tartışmak için toplanmış bulunuyoruz. Kendiniz gibi, bizim de mükemmel olmadığımızı biliyorsunuz. Bizler Tanrı değiliz. Zaman zaman insani duygu ve düşüncelerinizi anlamakta güçlük çekiyoruz. Yine de onları hissediyoruz. Hayal kırıklıklarınızı biliyoruz; bizim için de öyleler. Sizi bu uçuruma yönlendirmiş olan hayal kırıklığınıza, kızgınlığınıza ve yüz çevirmenize nasıl yaklaşabileceğimizi tartıştık. Kolay olmayan çözümlere ulaştık. Bu nedenle en iyi yaklaşımın, şimdi ve gelecekte kendinizi nerede görmek istediğinizi çözümlemenize fırsat vermek olduğu sonucuna vardık. Zihniyetiniz sahip olduğunuz şeydir ve bunu değiştirmek için bizim yapabildiğimiz ya da yapacağımız hiçbir şey yoktur. Kararlarınız kendinizin olmalıdır.

Bizim hakkımızdaki düşüncelerinize, duygularınıza ve hislerinize bakmaksızın geleceğiz. Bu bizim sizinle değil, ilahi planla anlaşmamızın bir parçasıdır. Bırakıp gidemeyeceğimiz bir anlaşmamız var. Sizden farklı olarak, biz bir çağrıya karşılık özgür seçim imkanını denemeyiz. Bu bize ilahi kaynakla bağlantı karşılığı verilmiştir. Varlığın daha yüksek bir düzeyinin emridir. Ne olursa olsun geleceğiz. Bu kadar.

Aranızda uzun zamandır tartışmakta olduğumuz her şeye yüz çevirmeye ve dalga geçmeye karar vermiş olanlarınız var. Bazılarınız bunu hayatını kazanma, faturaları ödeme, yeme, içme ve sosyalleşme gibi günlük yaşamın gerçek dünyasında var olanlarla karşılaştırıldığında, inanmak için seçtiği şey konusunda “utanç” hissetmeye karşı “alternatif bir önlem” olarak yaparsınız. Buna karşılık, biz dal üstünde duruyoruz ve arkasında durduğumuz şey sizi deli kategorisine sokuyor. Bu damganın farkındayız ve uzun zamandır, yalnızca inancınız için bu sorumluluğu taşımaya gönüllü olmanızdan dolayı sizi takdir ettik. Büyük bir çoğunluğunuz bizimle hiç iletişim kurmadınız, gemilerimizi görmediniz, bunun doğru mu yoksa yanlış mı olduğunu bilme yolunuz da yoktu ama sadece inancınızdı varolan. Sadece son zamanlarda başınız yerine kalbinizden görebilme yeteneğinizi fark etmekteydiniz.

Şimdi biz de kendi kavşağımıza geldik. Bizim ilahi misyonumuz realitenin uçurumunun kenarında duruyor. Uzun zamandır kullandığımız sözlerin sizi neden hayal kırıklığına uğratmış olduğunu anlıyoruz. Size bunların söylememizin nedeni titreşim frekanslarınızı yükseltmektir. Çünkü bu şekilde sizinle kişisel olarak iletişim kurmamız çok kolaylaşıyor. Aksi halde yoğunluğunuz bizim kabul etmemiz için çok zor. Bu size karşı işin “üstesinden gelemeyeceğimizden” değil, küçük bir ölçekte de olsa odaklanmamış düşünceler ve negatifliğinizin farkında olmanın bizim için acı verici olmasındandır. Daha yüksek boyutsal varlığın sevgisi böyledir. Size bunu açıklamaya çalıştık, ama siz bunu üçüncü boyutun yöntemiyle almayı tercih ettiniz ve bu da size bu düzeydeki bir zorlukta doğru resmi veremez.

Bilinçteki kitlesel değişimleri ve yaşamınızın bütün yönlerinde değişimi “aniden inip” sihirli bir değnek sallayacakmışız gibi görmenizde sorun var. Değişimler kademelidir ve bazen görülmesi güçtür. Ancak onlar her zaman, hatta siz bu sözleri okurken bile etrafınızda devam etmektedirler. Niyet ettiğimiz şey sizinle hakkında konuştuğumuz değişikliklerdir. Onları küçük dozlarda arayın; böylece kendinizi pek hayal kırıklığına uğramış bulmazsınız.

Sizi temin ederiz, birlikte olan zamanımız gelmektedir. İlkeleriniz ve görüşlerinizden vazgeçmeyin. Ve bilin ki biz, ortak birliğimize olan sevgi ve şükranlarımızla sizinleyiz.

Barış içinde olun.


Çeviri: BDost


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge