Home > > Wanderer of the Skies - November 19, 2011

Wanderer of the Skies - November 19, 2011

Federasyondan selamlar:

Bugün sizinle dünyanızda açığa çıkmakta olan ifşaat planını konuşacağız. Düzeninizin iki lideri, ki onlar tüm anahtar operasyonların kontrol grubu ve ifşaatı baltalamaya çalışanlardır, artık tükendiler. Onlar Illuminati'nin ifşaat senaryosuyla ilgili planlarını yürütmede yetkileri verdiği kişilerdi. Artık Illuminati'nin onlara ulaşamayacağı güvenli alanlara taşındılar. Etkin şekilde ve kimseye zarar gelmeden etkisizleştirildiler.

Hatırlamalısınız ki gezegeninizde çalışan iki ayrı grup var. Birisi dünya dışından gelmiş olan varlıklar. Bunlar yüksek pozisyonlardaki kendi ırkınızdan güvendiğiniz, kıskançlık ve güçle bozulmuş olan, sizi kontrol eden varlıklar. Diğerleri ise itaat eden, tamamen karanlığın hizmetine kendini adamış olan tamamen sizin kendi insanınız. Biz dünya dışı kökenli etkiyle daha önce olduğu gibi ilgileneceğiz. Buna çok uzun zamandır çalıştırdıkları denizaltı teşkilatlarının yok edilmesi de dahil. Zaman geldiğinde kendi dünyanızdan ve kendi türünüzden olanlarla adaleti bulmanız size bağlı. Sistemleriniz buna imkan sağlayacak. Bu sürecin zulüm değil, insaniyet ve faydayla sonuçlanacağı konusunda kesiniz. Aksi durum gereksiz enerji kaybı ve karanlığa hizmet ederdi.

İlahi plan yürümektedir. Geldiğimizde, bizden dünyanızın insanlarına ileteceğimiz bir mesajı bekleyebilirsiniz. Mesaj tüm kurum ve kuruluşlarınızı atlayarak filtrelenmeden ve değişmeden dünyanın tüm insanlarına doğrudan ulaşacak. Size şöyle diyeceğiz: Dünya insanları. Korkmayın çünkü barışla geliyoruz. Önümüzdeki günlerde bizimle buluşabilir olacaksınız. Şimdilik, panik olmamanızı ve bizden korkmamanızı rica ediyoruz. Bu evrenin her yerinden ve daha da uzaklarından yaklaşmakta olan günlerin yardımı için geliyoruz. Sizi ele geçirmeye, sizi köleleştirmeye ya da kontrol etmeye gelmiyoruz. Efendilere(sahiplere) sahip olma günleri artık bitti. Özgürsünüz. Bu özgürlüğün gelişini gözetmek için geldik ve size sadece sevgi ve barış diliyoruz. Size sizin gerçek tarihinizi, kim olduğunuzla ilgili mozaiği, bu hale nasıl geldiğinizi, sizden bunca zamandır neler saklandığını anlatmak için burdayız. Biz sizin aileniziz ve sizinle tek halk gibi yeniden birleşmeyi diliyoruz. Yaklaşan günlerde liderleriniz, dünyada sizin doğmanızdan bile önce bizim varlığımız olduğuna dair sizi bilgilendirecekler. Biz sizin kozmik vatandaşlar olmanızı ve bizlerle yıldızları gezmenizi diliyoruz. Gelişme zamanınız geldi ve onunla birlikte büyük sorumluluk ve yardım teklifimiz de.

Bu bizle insan ırkınızın konuşmasını başlatacak. Vakit geldiğinde, bu mesaj herkese, her nerede olursa olsun ulaşacak. Zamanı size kalmış. Ama sonrası planlar hazır ve yerli yerinde, saat gibi işleyecek. Sizle aramızdaki zaman farkı her dakika giderek azalıyor ve biz hep sizinleyiz. Bu sürece olan inancınızın ve bizim süreci ilerletmedeki çabamıza olan güveninizin kırıldığını hissedebiliyoruz. Sizi hüsrana uğratmayacağız. Siz de kendinizi hüsrana uğratmayın.

Siz gerçekten harika ve güçlü ruhsal varlıklarsınız. Bu bilgiyi yaşama zamanınız geldi. Size bizden hediye olarak coşku, sevgi ve yürekten barış getiriyoruz. Bu süreçteki sonraki aşama için hazırlıklı olun çünkü bu size dayanıyor.

Huzur içinde olun.


Çeviri: Emreskopi - emreskopi.blogspot.com

< previous message | next message >


Share |